Jump to content

Kas gali patart?


valstietis

Recommended Posts

tai tu tą oro tarpą nori užpildyti :icon-question: Jei taip-manau tiktų birus polistirolas...pliusai-nesiveis pelės ir apšiltinimo efektas turėtų jaustis...ekovata nelabai tiktų nes yra pagaminta popieriaus pagrindu ir sudrėkusi praras šilumos efektą.

Spalius,pjuvenas-gali naudoti jos pigios,bet ta šilomos varža tikrai bus mažesnė.

Granuliuota akmens vata manau būtų brangesnė tam pačiam m3 apšiltinti,nei polistirolas.

Yra dar ir tokia puta(kaip langams montažinės putos),kurią galėtų pripūsti į tarpą.Bet mano nuomone joje gali vėliau apsigyventi pelės-išgriauš urvus-vėl šilumos nuostoliai :icon-evil: Ir manau kad gali būti brangoka...dar jai suteikiama 30 metų garantija-tai yra gerai,bet kas po tos garantijos bus :icon-question: Juk jos neiškrapštysi-tai nėra biri medžiaga.

Žinoma geriausia būtų susiskaičiuoti kiek tau m3 išeis ir pasiskambinti firmoms,pamatysi kokia kaina tinkamesnė ir išsirinksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mumis tai akyto betono blokas (kas turi senas fermas žino). Iš lauko 5 cm vatos ir skarda. Viršuj silikato blokelių sluoksnis užpiltas pjuvenom. Buržuikę pakūrent porą valandų reikia tik kai apytuštė bulvinė ir šąla daugiau nei 20. Didžiausi šilumos nuostoliai gaunasi per duris, nes per plonas padarėm, tai tenka ir užuolaidas iš plėvelės pakabint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mumi 3 sienos irgi is tu silikatiniu bloku, o viena mulkiai ikiso betono, sako storesne, atlaikys, tai gerai kad sumastem det 10cm ant tos betonkes, bet ir tai persala. Ant duru ir mes plevele dedam kai 20 sala :) kai dar nebuvo duru siuliau det pakeliamus vartus, bet mano 'projektas' taip ir neprilipo, tai dabar vargstam su tom durim. Jei dar kada tektu statyt kazka pan. tai nepagaileciau 10_k ant izoterminiu vartu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...