Jump to content

JUMZ


EPoX

Recommended Posts

ka as zinau, turejau sena mtz, tai pasidariau, kad puskacius kurtusi ant starteriuko, idedi akuma, sutvarkai karbiuratoriu ir viskas jokiu tan nepatogumu, ziema isviso zjb, na as siaip nemanau kad blogai tas puskacius, kad dar tas traktorius butu koks ipatingas tai gal ir apsimoketu viska keisti, o jei dabar tik sekmadieni i baznycia tevaziuoji tai gali ir su puskacium uzsikurti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as zinau, turejau sena mtz, tai pasidariau, kad puskacius kurtusi ant starteriuko, idedi akuma, sutvarkai karbiuratoriu ir viskas jokiu tan nepatogumu, ziema isviso zjb, na as siaip nemanau kad blogai tas puskacius, kad dar tas traktorius butu koks ipatingas tai gal ir apsimoketu viska keisti, o jei dabar tik sekmadieni i baznycia tevaziuoji tai gali ir su puskacium uzsikurti:)

Siap puskacius su starteriuku irgi nera blogai, jeigu puskacius gerai kurias tada galima ir su tokiu ypac, kai situos traktorius nera pakaitinimo zvakiu, tai salta ryta sunkiai uzkursi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks dalykas kur eterius vadinasi :D , kadangi pas mane antifryzas beleriui tai ryta ipurskiu jei salcio nakti buvo, manau kad geriau nusipirkti eterio syki per metus nei kankinti starteri ir akumus, na bet cia tik mano nuomone kai saka, su ja galima visai nesutikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

kas gali but jumz hidraulas atrodo apkrautas. verti priekaba gazuok kiek nori greiciau nevercia, tik siurblys garsiau rekia, o kelia letai...pvz mtz 82,1 kai verti priekaba kuo daugiau kelsi apsukas tuo greiciau kils priekaba...ka galit apie tai patart siurblys naujas, paskirstymo dezute nauja uzdejes, tepalas skaidrus...filtro tuos sietukus ir isploviau ir isvis buvau nieko neidejas nieks nepasikeite. sistema visa isploves buvau kaip keiciau siurbli su dezute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šone dezutes yra varsciukas,14mm raktu atrodo atsisuka.Tai va mtz82 ten jungesi vamzdukas,o jumze,t40 sukasi zagluške.Ta zagluske jumze atsukes turi paziureti kiek yra skyluciu,jei viena tada ta dezute tau netinka ,ji skirta mtz82.Jei yra dvi skylutes,viena centre,o kita nugrezta sone vadinasi dezute tvarkoj tinkanti ir turi kitur ieskoti bedos.Jeigu butu taip,kad ten mtz82-ju dezute ideta su viena skyle centre yra toks variantas,nuvesti is ten vamzduka i hidraulo bakeli,tada viskas veiks.

Jeigu buna dezute be tos skylutes nugreztos i sona hidraulas veikia gerai kol dar saltas,kuo tepalas pasyla daugiau tuo prasciau veikia sistema.Ilgai dirbant ikaista tiek,kad neina rankos prikisti prie hidraulo bakelio,tada isvis nebekele.

Kokie pas tave pozymiai,panasus i mano nupasakotus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as zinau, turejau sena mtz, tai pasidariau, kad puskacius kurtusi ant starteriuko, idedi akuma, sutvarkai karbiuratoriu ir viskas jokiu tan nepatogumu, ziema isviso zjb, na as siaip nemanau kad blogai tas puskacius, kad dar tas traktorius butu koks ipatingas tai gal ir apsimoketu viska keisti, o jei dabar tik sekmadieni i baznycia tevaziuoji tai gali ir su puskacium uzsikurti:)

pas mane ant puskaciaus irgi stovi starteriukas, tai nera problemu uzvest nei ziema nei vasara, vedasi kuo puikiausiai. ir kai salciai nereikia jokiu eteriu, biski pasuki ilgiau kad isiltu cilindrai ir isjudint tepala, isjungi dekompresoriu, ir puikiausiai uzsikuria :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as zinau, turejau sena mtz, tai pasidariau, kad puskacius kurtusi ant starteriuko, idedi akuma, sutvarkai karbiuratoriu ir viskas jokiu tan nepatogumu, ziema isviso zjb, na as siaip nemanau kad blogai tas puskacius, kad dar tas traktorius butu koks ipatingas tai gal ir apsimoketu viska keisti, o jei dabar tik sekmadieni i baznycia tevaziuoji tai gali ir su puskacium uzsikurti:)

pas mane ant puskaciaus irgi stovi starteriukas, tai nera problemu uzvest nei ziema nei vasara, vedasi kuo puikiausiai. ir kai salciai nereikia jokiu eteriu, biski pasuki ilgiau kad isiltu cilindrai ir isjudint tepala, isjungi dekompresoriu, ir puikiausiai uzsikuria :)

tas eteris perdaug ir nesveika kitu traktoriu gamintojai draudzia naudot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šone dezutes yra varsciukas,14mm raktu atrodo atsisuka.Tai va mtz82 ten jungesi vamzdukas,o jumze,t40 sukasi zagluške.Ta zagluske jumze atsukes turi paziureti kiek yra skyluciu,jei viena tada ta dezute tau netinka ,ji skirta mtz82.Jei yra dvi skylutes,viena centre,o kita nugrezta sone vadinasi dezute tvarkoj tinkanti ir turi kitur ieskoti bedos.Jeigu butu taip,kad ten mtz82-ju dezute ideta su viena skyle centre yra toks variantas,nuvesti is ten vamzduka i hidraulo bakeli,tada viskas veiks.

Jeigu buna dezute be tos skylutes nugreztos i sona hidraulas veikia gerai kol dar saltas,kuo tepalas pasyla daugiau tuo prasciau veikia sistema.Ilgai dirbant ikaista tiek,kad neina rankos prikisti prie hidraulo bakelio,tada isvis nebekele.

Kokie pas tave pozymiai,panasus i mano nupasakotus?

zinok kad pas mane tai kaip tik kaip buna saltas tepalas tai viska letai daro o biski pasyla ir smarkiau veikia pvz kelia skersini.manau gal ir galetu but jusu variantas, tik kur is tos zagluskes i ta bakeli nuvest....?jei nepasiteisytu toks variantas tai gal gali but del to kad 50 hidro siurbli dejas? jo nasumas tai visai kitas.orginalas buvo 32 jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as zinau, turejau sena mtz, tai pasidariau, kad puskacius kurtusi ant starteriuko, idedi akuma, sutvarkai karbiuratoriu ir viskas jokiu tan nepatogumu, ziema isviso zjb, na as siaip nemanau kad blogai tas puskacius, kad dar tas traktorius butu koks ipatingas tai gal ir apsimoketu viska keisti, o jei dabar tik sekmadieni i baznycia tevaziuoji tai gali ir su puskacium uzsikurti:)

pas mane ant puskaciaus irgi stovi starteriukas, tai nera problemu uzvest nei ziema nei vasara, vedasi kuo puikiausiai. ir kai salciai nereikia jokiu eteriu, biski pasuki ilgiau kad isiltu cilindrai ir isjudint tepala, isjungi dekompresoriu, ir puikiausiai uzsikuria :)

tas eteris perdaug ir nesveika kitu traktoriu gamintojai draudzia naudot

tai jus to eterio jai pripurskiat kaip raso ant pakuotes 10s palaikyti tai reik manyt, kad nesveika :icon-mrgreen: o jai ten truputi ipurski, kad palengvintu uzsiliepsnojima :) tai jau manau geriau nei zulinti starteri ilgai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šone dezutes yra varsciukas,14mm raktu atrodo atsisuka.Tai va mtz82 ten jungesi vamzdukas,o jumze,t40 sukasi zagluške.Ta zagluske jumze atsukes turi paziureti kiek yra skyluciu,jei viena tada ta dezute tau netinka ,ji skirta mtz82.Jei yra dvi skylutes,viena centre,o kita nugrezta sone vadinasi dezute tvarkoj tinkanti ir turi kitur ieskoti bedos.Jeigu butu taip,kad ten mtz82-ju dezute ideta su viena skyle centre yra toks variantas,nuvesti is ten vamzduka i hidraulo bakeli,tada viskas veiks.

Jeigu buna dezute be tos skylutes nugreztos i sona hidraulas veikia gerai kol dar saltas,kuo tepalas pasyla daugiau tuo prasciau veikia sistema.Ilgai dirbant ikaista tiek,kad neina rankos prikisti prie hidraulo bakelio,tada isvis nebekele.

Kokie pas tave pozymiai,panasus i mano nupasakotus?

zinok kad pas mane tai kaip tik kaip buna saltas tepalas tai viska letai daro o biski pasyla ir smarkiau veikia pvz kelia skersini.manau gal ir galetu but jusu variantas, tik kur is tos zagluskes i ta bakeli nuvest....?jei nepasiteisytu toks variantas tai gal gali but del to kad 50 hidro siurbli dejas? jo nasumas tai visai kitas.orginalas buvo 32 jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...