Jump to content

bulviu kombainas


1221

Recommended Posts

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 4 savaičių...
Reikia to kuris auksciausiai randasi, nuo jo bulves byra ant to minksto transporterio (nuo kurio bulves nusluoja ant stalo), tai va kiek turejom kombainu taj pas visus tas suplysta mygom.

Kaip jis gali suplyšt aš nesuprantu. Žinoma jei kombainas lauke žiemą vasarą tai viskas aišku. Kažin kokia kaina galėtų būti originalaus naujo?

Nu tiek dar nepatobulejom kad turetume kur padet kombaina bulviu, aisq jis visada ant lauko, bet plysta ne nuo saules (saule tik is virsaus spigina, o ten suplysta vidine jo dalis is pradziu, paskuj aisq pradeda uz visur kliuti ir t.t.), nzn kodel jie isvis plysta, paciam sunku suprast kame saknys, bet pastoviai susidrozia.

Taigi galima užmesti koki tenta . Tentu yra pigiai naudotu Šiauliuose UAB Fabiola prasideda nuo 3 lt/kv.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias kombainas E-686, tik gaila kad jau nenuvarytu nelabai yra pirkt, reiks jau saviski siemet reanimuot, pirmini keist dirzus ir kt. smulkias problemas salint. Gal kas zinot kur galima gaut E-686 transporteriu guminiu.
Žadu savo parduoti visa arba dalimis.Tel.865513430
Pjaustau į metalo laužą, jei ko reikia,skambinkit.Tel.865513430
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ligtais ekspres kontakte maciau parduoda nauja gumini vola 200lt praso jai neklystu. nueik i www.ekontaktas.lt paziuresi.

Atėmė šita kontora du litus, ir net nesiteikė jokių kontaktinių duomenų to pardavėjo duot. Sutikčiau aš jų admina anr kokio siauro kelio :icon-twisted:

ten rasant savo tel numeri reike rasyti be pirmo skaiciaus, kiek esu naudojasis nera pavede visada atsiusdavo koda ir viskas veikdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ligtais ekspres kontakte maciau parduoda nauja gumini vola 200lt praso jai neklystu. nueik i www.ekontaktas.lt paziuresi.

Atėmė šita kontora du litus, ir net nesiteikė jokių kontaktinių duomenų to pardavėjo duot. Sutikčiau aš jų admina anr kokio siauro kelio :icon-twisted:

ten rasant savo tel numeri reike rasyti be pirmo skaiciaus, kiek esu naudojasis nera pavede visada atsiusdavo koda ir viskas veikdavo.

man net kodo neatsiuntė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ligtais ekspres kontakte maciau parduoda nauja gumini vola 200lt praso jai neklystu. nueik i www.ekontaktas.lt paziuresi.

Atėmė šita kontora du litus, ir net nesiteikė jokių kontaktinių duomenų to pardavėjo duot. Sutikčiau aš jų admina anr kokio siauro kelio :icon-twisted:

ten rasant savo tel numeri reike rasyti be pirmo skaiciaus, kiek esu naudojasis nera pavede visada atsiusdavo koda ir viskas veikdavo.

man net kodo neatsiuntė

va cia jau blogiau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
norejau paklausi koks kombainas geriau Grimme ar fortscrittas?

kiek nukasat per diena su grimme ir kiek su fortscrittufortscrittu?

Labai nekonkretus klausimas. Grimmės juk yra belekiek modelių. O su E-686 tinkamai organizavus darbus ilgam lauke gali iki 100 t kast per dieną.

as suprantu kad yra daug modeliu as kalbu apie vienvagius bet visi jie labai panasus iki 20tuk. o kiek su fortscrittu nukasi per valanda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...