Jump to content

sky sejamosios


Doncas

Recommended Posts

ieskojau nesunkios neaukstos kompaktiskos prikabinamos sejamosios kuri nebutu reikli dideliai traukos jegai.

http://sky-agriculture.com/?-Easy-Drill,22-

jei kam patiko panagrinejam?

seip ydomus variantas,tik kazi ar tos zemo profilio padangos atlaikys akmenu kliuty,man atrodo atsiraitys ratlankiai,seip sejamoji kaip sejamoji,kazin kokia kaina josios :think:pats seju irgi su rapidu,bet mintys sukas ir apie horsh pronto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ieskojau nesunkios neaukstos kompaktiskos prikabinamos sejamosios kuri nebutu reikli dideliai traukos jegai.

http://sky-agriculture.com/?-Easy-Drill,22-

jei kam patiko panagrinejam?

seip ydomus variantas,tik kazi ar tos zemo profilio padangos atlaikys akmenu kliuty,man atrodo atsiraitys ratlankiai,seip sejamoji kaip sejamoji,kazin kokia kaina josios :think:pats seju irgi su rapidu,bet mintys sukas ir apie horsh pronto

akmenis sreiktu nusirinkt pries sejant su bet kokia :)

bet ten manau ne padangos o tiesiog guma, disko spaudimas i dirva solidus, kopijavimas, nedidelio svorio, neaukstai sekladeze, galios poreikis 150 4metram. man patinka.

toliau svarbus dalykas tarpas tarp eiluciu 16.6 .....?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ieskojau nesunkios neaukstos kompaktiskos prikabinamos sejamosios kuri nebutu reikli dideliai traukos jegai.

http://sky-agriculture.com/?-Easy-Drill,22-

jei kam patiko panagrinejam?

Na jeigu čia nedidelė, neaukšta ir nesunki tai kuri tada pagal tave sunki ir didelė iš dabar parduodamu Lietuvoi ir kurioje vietoje reiks nedidelės traukos jėgos nes kiek buklete perskaičiau tai 3 metru svoris 3,3 tonos berods, tokia turėdamas jeigu kažkas sugestu sezono metu tai itariu jau kol dalis pristatytu ir sėja pasibaigtu. Jeigu nori retesniu tarpueiliu tai JOHN DEERE ir VM sejamosios man rodos retesnes eilutes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesioginė sėja ir lengva sėjamoji - vienam sakinį niekaip nesipaišo.

Ten nelabai aišku iš nuotraukų, bet sėjos eilutės panašu, kad niekas nevalo, todėl kur daug šiukšlių bus, tai sėkla ant jų bus ir guldoma. Kas uždažo sėjos vagytę - prispaudimo ratai? Kaip tai atrodys kai sausa ir kieta dirva? Trąšos beriamos ant viršaus - nebent kokį azotą pavasarį pabarstyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

na as megstu but konstruktyvus ir is kitu to paties reikalauju, jei neturiu nuomones patyliu jei neismanau pirma pasidomiu o tik po to diskutuoju. ir apskritai nesuprantu zmoniu kurie i aisku klausima atsako klausimu...

dabar paskaityk kiek cia visokio briedo prirasyta pvz " man atrodo kad vm labiau isbaigta" silpna darosi nuo tokiu parasu... net naglis shulija prognozuodamas orus argumentuoja kodel svies saule arba lis ! as klausiau apie sky sejamaja, o jus manes klausiat kas blogai su vederiu. man nereikia kad apgintumete vederi as noriu suzinot nuomone apie sky. bet kad ta nuomone turet reikia pasidomet, todel ir prasiau panagrinejam, o ne balbatuojam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...