Jump to content

VADERSTAD 300C


Recommended Posts

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Galios poreikis priklauso kokios pas tavęs žemės, kuo sunkesnės ir kalvotos tuo daugiau arklių reiks. Ir aš bent jau tokiai sėjamajai rekomenduočiau 150 ag.

Nera labai kalnuotos, dirbame zeme Panevezio rajone netoli Ramygalos, nera labai ir molingu lauku tik vat viena beda yra kaikurie laukai labai jau slapi tai baisu ir ivaziuoti ten po lietaus, bet pradejo tvarkyti ten drenazus tai gal nebebus taip slapia. Ir nelabai zinau kokiospas mus zemes, nes as pats tik padedu tevui dirbti ukyle tai labai nenusimanau :) aciu uz patarima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar patrauktu Case 5150(125ag) Vaderstad 300c su 2 eilem disku. Is karto aciu uz patarimus ir nuomone :)

Jei nusiteikes nelakstyt patrauks. manau ta 10km/h ibimbinsi as ant panasaus kumelio(130ag) zadu 400c vederi pirkt. :eusa-whistle: Kolega sejo su 160ag ir 300c su pilnu idirbimu tai arkliu tik tik bet ir greitis 13-14km/h. Kas del dubliu tai su jais trauks sunkiau bet uztikrinciau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal galit patarti kokia ta 3m vederi pirkt kiek disku kiek lentu, kiek norageliu, kad nereiketu skustis :( ar nuomotis kokio stipresnio traktorio, kad pasiset laukus :D

Tai tu cia nauja perki ar deveta? Tai imk 3m ir viskas.

Tai dabar ir galvojam ar nauja pirkti ar deveta, esam nusiziureja deveta 3m. Bet galvojam gal pirkti nauja pagal 2014-2000m parama, kaip butu geriau ar is savu lesu deveta ar nauja su parama, ar ilgai jos reikes laukti, kad gautum lesu nusipirkti naujam vederiui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal galit patarti kokia ta 3m vederi pirkt kiek disku kiek lentu, kiek norageliu, kad nereiketu skustis :( ar nuomotis kokio stipresnio traktorio, kad pasiset laukus :D

Pasižiurėk sejamaja AMBER DRIVE, ja tikrai patrauks 125 aj traktorius, ir bus naujas daiktas už seno kaina, jas pardavineja SPECAGRA, tau nuo Ramygalos netoli iki ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazi ar amber uz koki 60k pimsi? berods demine deveta pries keliolika metu stumde uz tiek.

Rugsėjo 5 dienos Ūkininko patarėjo laikraštyje mačiau reklama tai 3 metru Amber drive kaina nuo 55 tukstančiu, manau keturmetrė labai ženkliai brangesnė nebus.

ji be trasu, o zmogus su trasom nori pirkt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazi ar amber uz koki 60k pimsi? berods demine deveta pries keliolika metu stumde uz tiek.

Rugsėjo 5 dienos Ūkininko patarėjo laikraštyje mačiau reklama tai 3 metru Amber drive kaina nuo 55 tukstančiu, manau keturmetrė labai ženkliai brangesnė nebus.

ji be trasu, o zmogus su trasom nori pirkt :icon-wink:

Na jo man su lokaliu tresimu reikia, o kainos tai kiek pastebejau tai skiriasi ir ne vienu ir ne dviem tukst. Ir as labiau prie vederio linkes :) todel ir prasau pagalbos apsisprest su kokia komplektacija pirkti :) kad mano arkliukas 125ag( jei tiek ten dar yra po 18 metu :D ) trauktu vederi 3m :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo man su lokaliu tresimu reikia, o kainos tai kiek pastebejau tai skiriasi ir ne vienu ir ne dviem tukst. Ir as labiau prie vederio linkes :) todel ir prasau pagalbos apsisprest su kokia komplektacija pirkti :) kad mano arkliukas 125ag( jei tiek ten dar yra po 18 metu :D ) trauktu vederi 3m :)

Jei pirksi nauja, tau vienintele iseitis trimetris vaderis tik su lyginimo lenta :icon-wink: Jei deveta, tada su lyginimo lentom arba agrilla dar gali buti, nes jei neklystu senesnes Vaderstad sejamosios yra lengvesnes uz dabartines :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazi ar amber uz koki 60k pimsi? berods demine deveta pries keliolika metu stumde uz tiek.

Rugsėjo 5 dienos Ūkininko patarėjo laikraštyje mačiau reklama tai 3 metru Amber drive kaina nuo 55 tukstančiu, manau keturmetrė labai ženkliai brangesnė nebus.

ji be trasu, o zmogus su trasom nori pirkt :icon-wink:

Neklaidink žmoniu, ji gali but ir su trašom ir be trašu, kaip pageidausi, tik trašos byra i tuos pačius diskus kur ir seklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo man su lokaliu tresimu reikia, o kainos tai kiek pastebejau tai skiriasi ir ne vienu ir ne dviem tukst. Ir as labiau prie vederio linkes :) todel ir prasau pagalbos apsisprest su kokia komplektacija pirkti :) kad mano arkliukas 125ag( jei tiek ten dar yra po 18 metu :D ) trauktu vederi 3m :)

Jei pirksi nauja, tau vienintele iseitis trimetris vaderis tik su lyginimo lenta :icon-wink: Jei deveta, tada su lyginimo lentom arba agrilla dar gali buti, nes jei neklystu senesnes Vaderstad sejamosios yra lengvesnes uz dabartines :icon-wink:

Va va, tai mes kaip tik tokia ir nusiziurejom deveta 3m su 2 lyginimo lentom. O dar vienas klausimas apsimoka pirkti tokia uz 50tuks. 2002metu 3320ha isdirbus ir beveik nauji diskai seklu ir trasu? Aciu uz patarimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano durna galvą, pirkti naują sėjamąja be jokio dirbimo, neverta. Nes kažkada bus bėda ją parduoti. O dėvėtą su dviem lentom,manau,patrauks. Su pilna sėjamąja pradėsi nuo kokių 8 km/ha, į pabaigą įsibėgėsi. Trąšų diskai atima arklių, nors atrodo kas ten yra.

Nuspresta, reikes rimtai pagalvoti del tos devetos, tikuosi nepralosim :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...