Jump to content

Melžiamų karvių šėrimas


Juodas

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Neesu sejas, bet 2016metu pavasari pabandysiu mieziu, zirniu misini zaliajam pasarui. Sejau pries kelis metus avizu,vikiu misini, vikiu gal buvo 30proc, bet man pasirode ju per mazai, reiketu maisyti 50 ant 50tiek avizu tiek vikiu. Be to viskas buvo susukta y rulonus baltus, mase nesmulkinta, seriant rulona kirviu perkirsdavom, kad lengviau padalinti butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neesu sejas, bet 2016metu pavasari pabandysiu mieziu, zirniu misini zaliajam pasarui. Sejau pries kelis metus avizu,vikiu misini, vikiu gal buvo 30proc, bet man pasirode ju per mazai, reiketu maisyti 50 ant 50tiek avizu tiek vikiu. Be to viskas buvo susukta y rulonus baltus, mase nesmulkinta, seriant rulona kirviu perkirsdavom, kad lengviau padalinti butu.

Aš šįmet mišinio atsisakiau, pasitenkinsiu šienu ir šienainiu, ryt ar poryt jau atolą suksiu...

Kada prie progos parodysiu kokį kirvį-kapoklę esu matęs ruliam kapot....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neesu sejas, bet 2016metu pavasari pabandysiu mieziu, zirniu misini zaliajam pasarui. Sejau pries kelis metus avizu,vikiu misini, vikiu gal buvo 30proc, bet man pasirode ju per mazai, reiketu maisyti 50 ant 50tiek avizu tiek vikiu. Be to viskas buvo susukta y rulonus baltus, mase nesmulkinta, seriant rulona kirviu perkirsdavom, kad lengviau padalinti butu.

Niekaip man nedašunta, kam jums tas vargas??? Ar ne geriau normalų žolių mišinį pasėti??Su daugiau dobilų ar liucernos..

Įsėsit daugiau vikių, o jie kartūs, skoninės savybės nekokios, po to stebėsitės, kad nėra rezultatų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mišinį sėju kai noriu įsėti žoles.Pas mane SZ sėjamoji,su ja vien žolę neina įsėti.Tai todėl ir vargstu.

Mišinyje lygiai dėti vikių ir avižų nepatarčiau. Vieas su trimis ar net mažiau vikių.Jei yra galimybė, paderinti jų veisles ,kad vienu laiku brestų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pienmegy patarkit jei galit,sejom misini gyuliams ziemai sukt i balta plevele,siandien nupjove ir suks greitu laiku i rulonus,misinio sudetyje yra mieziu,ir dabar jie jau isleide akotus,nera sukieteje,bet jie jau yra,sakykit ar neatsitiks kas galvijams nuo akuotu ,nesutriks skrandis ir pan? aciu uz atsakyma 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasisakysiu ir aš,nieko gero is to mišinio,sejau anksciau kokius 7m,kartu isedavau ir daugiametes zoles,ši pavasari panaudojau nauja varianta,vietoj avizu ir peliušku dejau 10kg i ha vienmetes svidres,pernai taip padare mano kaimynas,aš pats jam pasejau,tai per vasara pjove 4 kartus,pliusai vienmetes svidres nedidele kaina,kai peliusku ar vikiu zymiai didesne,jei nesalta ziema jos dera ir kitais metais,avizu ir vikiu misinio minusai jei neleidzia lietingi orai laiku nupjauti,tai vietoj gero pašaro turesi šiaudus,viena meta taip man buvo,nupjoviau tik liepos pabaigoj,kai grudai buvo beveik pribrende,buvo labai išgule,pakenke zolei,sekanti meta pieva buvo reta,siemet pasejau 10ha naujojo varianto,tai dabartiniu metu zole labai vešli,tik jei truks dregmes,bus nekokie dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...