Jump to content

kas kvernaland ar overum?


Guest Vilius

Recommended Posts

  • Atsakymai 141
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sutinku su efrendu kad viskas greit apsislifuoja ir eina kaip su fabricnu :)Na aisku jei jau verstuve restauruot tada tai tikrai pasipriesinimas dideja bet visa kita manau neturi reiksmes.Siap bent jau overumu dalys brangios o zemes sunkios pas mane tad man restauruoti tikrai apsimoka...

pasiduoda ir verstuves restuaracijai :D

nes pagrinde isdyla ta dalis kur yra tvirtinmas(varztai) t.y. iskart uz trikampio. dadedi gabaleli kitos verstuves kad graziai prigultu ir viskas. jei viska padarai gerai tai niekas nepasikeicia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su efrendu kad viskas greit apsislifuoja ir eina kaip su fabricnu :)Na aisku jei jau verstuve restauruot tada tai tikrai pasipriesinimas dideja bet visa kita manau neturi reiksmes.Siap bent jau overumu dalys brangios o zemes sunkios pas mane tad man restauruoti tikrai apsimoka...

pasiduoda ir verstuves restuaracijai :D

nes pagrinde isdyla ta dalis kur yra tvirtinmas(varztai) t.y. iskart uz trikampio. dadedi gabaleli kitos verstuves kad graziai prigultu ir viskas. jei viska padarai gerai tai niekas nepasikeicia.

Nu nebent kai turi kokia sena verstuve, o linges tai nelabai apsimoka virint, beje pas mane tai verstuves isdylusios tai pats lydmetalis(nuo kalto kokia 5 cm i virsu ), siap nezinau ka reiks ten daryt, o kur tas tvirtinimsa tai kaip ir normaliai, nu gal overumai ir kvernelandai skyriasi, net nezinau neteko su kvernelandais dirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su efrendu kad viskas greit apsislifuoja ir eina kaip su fabricnu :)Na aisku jei jau verstuve restauruot tada tai tikrai pasipriesinimas dideja bet visa kita manau neturi reiksmes.Siap bent jau overumu dalys brangios o zemes sunkios pas mane tad man restauruoti tikrai apsimoka...

pasiduoda ir verstuves restuaracijai :D

nes pagrinde isdyla ta dalis kur yra tvirtinmas(varztai) t.y. iskart uz trikampio. dadedi gabaleli kitos verstuves kad graziai prigultu ir viskas. jei viska padarai gerai tai niekas nepasikeicia.

Nu nebent kai turi kokia sena verstuve, o linges tai nelabai apsimoka virint, beje pas mane tai verstuves isdylusios tai pats lydmetalis(nuo kalto kokia 5 cm i virsu ), siap nezinau ka reiks ten daryt, o kur tas tvirtinimsa tai kaip ir normaliai, nu gal overumai ir kvernelandai skyriasi, net nezinau neteko su kvernelandais dirbt.

kempa turi (pusautomati) tada paimt kokios 4mm dratos plieninės bei isidek storiausios dratos i kempa ir uzvaryt tas vietas kur isdyle. Mno broliukas taip padare tai visai gerai isejo tik jis dejo lyg ir blėkos kazkokios dar ir be 4mm. dratos virino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir ne vietoj klausimas bet... kaip ariat su senesniais MTZ kai neveikia pozicinis ar kaip jis ten gylio reguliatorius, ant tu plugu ratuko nera, nusipirkau MTZ pas ji isvis tas daiktas ismestas, plugus zadu pirkt normalius, ka patartumet kaip cia man viska teisingiau ismastyt?

Tokiu atveju be ratuko neapseisi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir ne vietoj klausimas bet... kaip ariat su senesniais MTZ kai neveikia pozicinis ar kaip jis ten gylio reguliatorius, ant tu plugu ratuko nera, nusipirkau MTZ pas ji isvis tas daiktas ismestas, plugus zadu pirkt normalius, ka patartumet kaip cia man viska teisingiau ismastyt?

O visai paprastai kabini lenciūgą prie traktoriaus korpuso kur išilginė traukė tvirtinasi, o kitą galą už plūgo balžienos ir varai, tik ilgį reikia parinkt, kad gylis pirmo korpuso būtų geras. (toks pats variantas kaip lenkiška šienapjovė kabinama).

Aš ir prie T-150 taip kabinu 6 korpusus ir veikia tas pozicinis reguliavimas, nors galvoju gal ratukas dar vienas uždėjus būtų geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kokiu firmeliu kur pardawineja vartomus plugus? , tik aisku pagrinde kiek matau tai pasiula buna didele galingesniems traktoriams :D

Tai visgi pirksi. Na patarimas, jei pas tave zemes sunkios visur pasiieskok kokio lemken ar rabe su juostinem verstuvem, jei ira ivairiu, ir galvoji apie kverneland tai pirk tik kur prie lingiu yra prideta polinges, toki maciau pas makaciola, nes pas mane tik linges tai sunku buna kartais ikist jei kieta ir sausa, plius kvernelanda pirk tik su didesniu vartymo cilindriuku, nes pas mane mazas taim su orginaliu ns-32 siurbliu kai pasyla tepalas vos ne pilnu gazu tik varto pluga.

Sekmes ariant ir kantrybes remontuojant ruski :lol:

As kas met siurbli hidro keiciu, nes tokie sunkiu padargu kilnojimai ji greit sueda. Siandie idejau brangesni HIDROSILA ns 32M jis skirtas dideliem slegiam, kelia tai labai gerai, be gazo, tik nezinia kiek laikys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kokiu firmeliu kur pardawineja vartomus plugus? , tik aisku pagrinde kiek matau tai pasiula buna didele galingesniems traktoriams :D

Tai visgi pirksi. Na patarimas, jei pas tave zemes sunkios visur pasiieskok kokio lemken ar rabe su juostinem verstuvem, jei ira ivairiu, ir galvoji apie kverneland tai pirk tik kur prie lingiu yra prideta polinges, toki maciau pas makaciola, nes pas mane tik linges tai sunku buna kartais ikist jei kieta ir sausa, plius kvernelanda pirk tik su didesniu vartymo cilindriuku, nes pas mane mazas taim su orginaliu ns-32 siurbliu kai pasyla tepalas vos ne pilnu gazu tik varto pluga.

Sekmes ariant ir kantrybes remontuojant ruski :lol:

As kas met siurbli hidro keiciu, nes tokie sunkiu padargu kilnojimai ji greit sueda. Siandie idejau brangesni HIDROSILA ns 32M jis skirtas dideliem slegiam, kelia tai labai gerai, be gazo, tik nezinia kiek laikys.

o kodel kolega 50 siurblio nededi?? :icon-rolleyes::icon-wink: as tai isimetes i belki esu 50 na reikejo naujai flancus viska pajungima susivirint :icon-cool::icon-wink: na jau 1metai bus kaip turiu ir dziausgiuosi juo toki dar ussr gamybos uzpirkes buvau tai tas nors gerai laiko ankciau 32 nespedavau keis bet ir persilpni budavo ir tepalo mazai pratekindavo per min.. buvau kazkada dar viena 50 siurbli idejas brangiai mokejau tipo naujo tipo siurblys lb nasus daug litru per minute praeidavo.. na per ziema miske su fyskaru pasidarbojau ir pizdets uzlinko vos nedugnu posuki darydavau.. o dabar su fyskaru ant mazo gazo rastus kilnoju ir uztenka..misko uki tai siurblius kas 1menesi keicia.. :icon-cool::lol: keli pricepa tai traktorius uzgesta.. tik riciaga nuliaidai pricepas akimirksniu pakilo.. vnz geras dalykas ir vapsem kas buvo pagaminta ussr tai laiko dar bet kas po peristroikos tai niekam tike.. :icon-redface::icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...