Jump to content

kas kvernaland ar overum?


Guest Vilius

Recommended Posts

  • Atsakymai 141
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 3 mėnesių...

Sveiki, kolegos zemdirbei :), kaip jums rudeninis arimas ? Norejau paklaust kaip siais metais del akmenu?Pas mane laukuose ju pridygo labai daug, speju cia delto kad pasalas buvo gilus ir iskele akmenis.Siais metais bent jau man overumai tai labai pasiteisnino ant 27 ha arimo sulauziau tik 2 kaltus ir luzo viena tokia dalys kuri eina nuo apsaugu, tai manau mazai kaip buvo tiek akmenu(gana dideliu pasitaikydavo).Idomu ar pas mane viena cia laukuose atsirado akmenu po saltos ziemos ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitare nusprendem pirkt 3 korpusu vartoma Overum arba Kverneland, Koks is siu plugu yra lengvesnis??????????????? Planuojam kad bus su atpjovumo diskais :D

O del ko butent siu firmu? Juk pasaulis platesnis. Yra Lemken, Kuhn, Rabe... As skaitau nereikia uzsiciklint ties kai kuriais daiktais/prekiu zenklais... Nu bet cia tik as taip manau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitare nusprendem pirkt 3 korpusu vartoma Overum arba Kverneland, Koks is siu plugu yra lengvesnis??????????????? Planuojam kad bus su atpjovumo diskais :D

O del ko butent siu firmu? Juk pasaulis platesnis. Yra Lemken, Kuhn, Rabe... As skaitau nereikia uzsiciklint ties kai kuriais daiktais/prekiu zenklais... Nu bet cia tik as taip manau....

Aha kuhn irgi neblogi plugai, aria tikrai graziai.Lemken nieko ipatingo tiksliau senesni plugai lemkenu neipatingi, sunku su dylanciom dalym ir pan. Viliau, sunku pasakyt su svoriu man atrodo kad kvernelandai su kvadratiniu remu sveria daugiau nei paprastu remu, tai cia sunku pasakyt del sunkumo bet siap panasei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha kuhn irgi neblogi plugai, aria tikrai graziai.Lemken nieko ipatingo tiksliau senesni plugai lemkenu neipatingi, sunku su dylanciom dalym ir pan. Viliau, sunku pasakyt su svoriu man atrodo kad kvernelandai su kvadratiniu remu sveria daugiau nei paprastu remu, tai cia sunku pasakyt del sunkumo bet siap panasei.

Naujas yra naujas... As atvirksciai sakyciau. Tu paciu metu lemkenas vertingesnis turetu buti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...