Jump to content

kaimyno kelias per paselius.


EKOTomass

Recommended Posts

Sveiki, prireikė ūkininkų patarimo. Gal iš patirties padarsit. Kaip sudrausminti, įspėti kaimyną, kad nevažiuotu per ž.kviečius. Žmogelis nedavažiuoja keliu iki savo sodybos tai pasidarė keliuką per mano ž. kviečiu lauka. Kaip sakant ''pasigavau'' važiuojanti per lauką paprašiau kad nevažinetu, sako ok nevažiuosiu, meginsiu kitu keliu. Po savaitelės žiūriu :icon-eek: kap reik keliukas su giliom provėžom. Paskambinau sakau kodėl važiuoji, sako ok daugiau nevažiuosiu. Šiandien ryte vėl tas pats pirmyn atgal per pasėlius važinėja. Sako nuvalyk kelia tada nevažiuosiu. nu žodžiu....... gal kokiu patarimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prireikė ūkininkų patarimo. Gal iš patirties padarsit. Kaip sudrausminti, įspėti kaimyną, kad nevažiuotu per ž.kviečius. Žmogelis nedavažiuoja keliu iki savo sodybos tai pasidarė keliuką per mano ž. kviečiu lauka. Kaip sakant ''pasigavau'' važiuojanti per lauką paprašiau kad nevažinetu, sako ok nevažiuosiu, meginsiu kitu keliu. Po savaitelės žiūriu :icon-eek: kap reik keliukas su giliom provėžom. Paskambinau sakau kodėl važiuoji, sako ok daugiau nevažiuosiu. Šiandien ryte vėl tas pats pirmyn atgal per pasėlius važinėja. Sako nuvalyk kelia tada nevažiuosiu. nu žodžiu....... gal kokiu patarimu?

seniunijoje parasyk prasyma del isvazineto paselio ir tegul atvaziuoja nufotkina ir paskaiciuoja padaryta zala.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prireikė ūkininkų patarimo. Gal iš patirties padarsit. Kaip sudrausminti, įspėti kaimyną, kad nevažiuotu per ž.kviečius. Žmogelis nedavažiuoja keliu iki savo sodybos tai pasidarė keliuką per mano ž. kviečiu lauka. Kaip sakant ''pasigavau'' važiuojanti per lauką paprašiau kad nevažinetu, sako ok nevažiuosiu, meginsiu kitu keliu. Po savaitelės žiūriu :icon-eek: kap reik keliukas su giliom provėžom. Paskambinau sakau kodėl važiuoji, sako ok daugiau nevažiuosiu. Šiandien ryte vėl tas pats pirmyn atgal per pasėlius važinėja. Sako nuvalyk kelia tada nevažiuosiu. nu žodžiu....... gal kokiu patarimu?

Ne su seniūnija, o su antstoliu nusistatyk faktą, ir duok į teismą pasisamdęs advokatą.... Kokią žalą sugebėsit išlupti, dalinkitės su advokatu pusiau..... Patikėk, kaimynas užmirš ne tik kelią per tavo pasėlius, bet ir tave..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba paprastesniu budu i dantis... Jei ne tada i teisma

su tuo davimu yra slidu, gali poto sudet atgal visus. gereusia teisiskai susitvarkyt su tokiu, nes nereguoja i perspejimus yra nachalas.

Kazkaip tarp savu uztenka pasiulyt i snuki ir apsiribojam. Tiesa teisinkai labiau apsimoka, teko su tuo susidurt :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man valdzia pati pasake mazdaug taip:"NEmyli savo zemes tai ir leidi" paskui sake kad savo zemeje net langa gali ismusti ir niekas neprikibs, pas mane medziotojai buvo issigudrine tai paciupes gera plyta pasakiau kad mintu geron vietoj, zinoma nepadejo, tai paskui paprastai i lenta viniu biski pakasiau ir laukiau :) nu ka vakare vaziuoju stovi dzipas priekines kiauros :eusa-dance: nuo to nevaziavo, sake mentus galim kviesti sakau kviesk ir ka irodys jisai, mano zeme galiu kad ir karve ant tako guldyti, jei sako ok tai cia virs naglumo, o su teisinemis tai aniempx duos baudike atlygins ir vel vaziuos paskui sakys kad dar sumokejau uz ta kelia tai vaziuosiu, o dar patarimas paimi gera pluga ir isvarai gilius ravus, man padejo viena dirvaprie tvenkinio visi vazinejo, kai ariau variau iki remu kol virsti pradejo traktorius, fsio nebevaziuoja, pro kaimyno vaziuoja, tokius bl kenkejus reikia musti bet tik tyliai.... sry uz paskatinima ir piktrus zodzius, bet turekim sazines irgi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...