Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

prieš 9 minutes , Nissmo pranešimas:

O neisklausiu paklausti negalima? Maniau forumas ir yra klausimams, diskusijoms ir šiaip žinių kaupimui skirta platforma. 

Aš asmeniškai maišau , biostimuliantus ir mikroelementus, herbicidų nededu į tą patį miksą. Vėlesniais tarpsniais pridedu ir fungicidą prie reguliatoriaus kai būna BBCH 31-32 fazė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Aš asmeniškai maišau , biostimuliantus ir mikroelementus, herbicidų nededu į tą patį miksą. Vėlesniais tarpsniais pridedu ir fungicidą prie reguliatoriaus kai būna BBCH 31-32 fazė.

vienais metais buvau įmaišęs amino rūgščių tai sustresavo stipriai, plius dar sausra buvo :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , ceck pranešimas:

vienais metais buvau įmaišęs amino rūgščių tai sustresavo stipriai, plius dar sausra buvo :icon-eek:

Hm , gal dėl sausros čia taip sureagavo. Dar nemačiau streso dėl aminorūgsčių, nors bendrai 32 fazėj jau ir nenaudoji aminorūgsčių, naudoju iki bamblėjimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

vienais metais buvau įmaišęs amino rūgščių tai sustresavo stipriai, plius dar sausra buvo :icon-eek:

Kai sausra reikia labai atsargiai su kokiais miksais, o ypatingai su herbicidais ar augimo reguliatoriais, amino rugštis augalui yra geris. Yra bandyta kartu maišyti herbicida su augimo reguliatorium ir skirtingi stresai, kaip pavizdžiui husar ar tombo plius reguliatorius. Po tombo buvo stresas mažesnis, bet vistiek tokie miksai nesutampa, tikrai geriau daryti atskirus purškimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dar vienas miestietis... pranešimas:

Nenustelbs tiek avižų žolės?

Kaip geriau sėti -liucernos ir dobilų mišinį  ir deklaruoti akm ar sėti atskirai dobilus ir atskirai liucerna??

Nenustelbs.Aš sėju kūlimui avižas ir žoles puikiai išgyvena. Pas mane ant sėjamosios yra žoliu dežė, tai as vienu metu viską seju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...