Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Pas mane kazkokia nesamone gavos, taip gerai atrode didzioji dalis zieminiu, o dabar visai prastai, na lietus aisku siek tiek pagyvino laukus, matyt iskilojimai nudraske saknis :eusa-think:

na bent jau pas mane tame lauke kur lenda kvieciai i zeme tai sutrukinejusi dirva ir saknys nutraukiotos, o sutrukinejusi zeme manau del tok kad tas laukas megsta uzmirkti karts nuo karto taip kad i ta lauka reiks bandyt seti tik vasarines kulturas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kazkokia nesamone gavos, taip gerai atrode didzioji dalis zieminiu, o dabar visai prastai, na lietus aisku siek tiek pagyvino laukus, matyt iskilojimai nudraske saknis :eusa-think:

na bent jau pas mane tame lauke kur lenda kvieciai i zeme tai sutrukinejusi dirva ir saknys nutraukiotos, o sutrukinejusi zeme manau del tok kad tas laukas megsta uzmirkti karts nuo karto taip kad i ta lauka reiks bandyt seti tik vasarines kulturas

vyrai neturit pagrindinio padargo Eco akeciu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 8 mėnesių...

Oho kiek komentaru kitose temose per pusdieni priraset.

Ko sedit prie kompu, greitai visi i laukus maunat, nes jau dulka.

Sendien po pietu pabandziau pakultivuot apie 15 ha tai gerai kad tris kartus po 4 min nulijo, o tai dulkejimas jau geras. Kur kieciau tai du kartus su germinatorium jau neina isdirbt tvarkingai. O kur molio kalniukai tai ir Horso FX ko gero reiks ikist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho kiek komentaru kitose temose per pusdieni priraset.

Ko sedit prie kompu, greitai visi i laukus maunat, nes jau dulka.

Sendien po pietu pabandziau pakultivuot apie 15 ha tai gerai kad tris kartus po 4 min nulijo, o tai dulkejimas jau geras. Kur kieciau tai du kartus su germinatorium jau neina isdirbt tvarkingai. O kur molio kalniukai tai ir Horso FX ko gero reiks ikist.

Nemanau kad verta cia skubet, mano kraste irgi panasiu veikeju siandien buvo, kas trasas barsto, kas vagas lygina... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi issigandau tu prognoziu, o visa diena saule sviete, galejau gera gabala iskultivuot.

nieko pakauk pirmadienio ryto :lol: paziuresim ar bereiks kultivuoti :lol:

tai dar nevelu gali rytoj per verbas kultivuot, jai gamta pokštauja nereiškia kad ir mes ūkininkai turim kvailioti neivertinia padėties atlikdami vienokius ar kitokius bandymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas manes dabar sninga :D Pūga tiesiog . Rytoi pradzius biski, ir ant vakaro varysim pas druaga padirbet, tai reikes varyt kultivuoti , akmenis rinkti . nes pranesa visa savaite gražu ora, neber ko laukt :)

idomiai cia tu...pūga sakai ..paskui pradzius.. :lol: jei taip snigs tai pas mus kokia savaite garantuotai slapia bus ir net laabai...jau dabar kokie 6cm sniego.. :eusa-think::o ...laukiam ne Šv Velykų o Kalėdų.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...