Jump to content

Aš ir mano triušiai


r85budr

Recommended Posts

  • Atsakymai 125
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki visi,

Jungiuosi ir as I jusu buri, auginame triusiukus jau Antri Metai , dar tik mokinames, tad jusu patirtis labai idomi.kaip tik sulaukem dvieju vadu, tad dabar Turim 3 platelet 2 patinukus ir pulkeli mazyliu dar Visu neskaiciavau, bendrai tai jau 4 vada, prima buvo nesekminga, antra uzaugo 8 triusiukai is 8.

Auginame kalifornijos ir misrunus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,

Jungiuosi ir as I jusu buri, auginame triusiukus jau Antri Metai , dar tik mokinames, tad jusu patirtis labai idomi.kaip tik sulaukem dvieju vadu, tad dabar Turim 3 platelet 2 patinukus ir pulkeli mazyliu dar Visu neskaiciavau, bendrai tai jau 4 vada, prima buvo nesekminga, antra uzaugo 8 triusiukai is 8.

Auginame kalifornijos ir misrunus.

Smagu, kad mūsų gretos didėja! :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki! Prisijungiu iš aš prie jūsų gausaus būrio :) Triušių auginime esu praktiškai naujokas- auginu kiek mažiau kaip metus.. Šiuo metu augintinių būrį sudaro 2 prancūzų avinų patelės ir patinas bei keletas žavių mišrūnų :) Triušių auginimas man veikiau malonus užsiėmimas, tad didelių ambicijų šioje srityje kaip ir neturiu, tačiau nors pas mane ir keletas triušių, bet dažnai kylą įvairių klausimų ar pasitiako dar nebūtų situacijų, tad patirtis kuria jūs dalinatės išties vertinga :) Na su triušiais nuotraukų neturiu, tad bus proga pasidaryti, o dabar prisegu nors savąjį atvaizdą :D

post-12186-141521820097_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Prisijungiu iš aš prie jūsų gausaus būrio :) Triušių auginime esu praktiškai naujokas- auginu kiek mažiau kaip metus.. Šiuo metu augintinių būrį sudaro 2 prancūzų avinų patelės ir patinas bei keletas žavių mišrūnų :) Triušių auginimas man veikiau malonus užsiėmimas, tad didelių ambicijų šioje srityje kaip ir neturiu, tačiau nors pas mane ir keletas triušių, bet dažnai kylą įvairių klausimų ar pasitiako dar nebūtų situacijų, tad patirtis kuria jūs dalinatės išties vertinga :) Na su triušiais nuotraukų neturiu, tad bus proga pasidaryti, o dabar prisegu nors savąjį atvaizdą :D

Labas ir tau! :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ryzausi prisistatyti,mano vardas Jurga,triusius auginu neseniai ,tik metai bus birzeli,pradejau nuo vienos melynuju,jie man graziausi ir kalifornu siuo metu is viso turiu 42vnt. skaiciuojant su mazyliais.aciu visiems uz patarimus ,mokausi is jusu. :icon-mrgreen:

as cia toj salelej dairiausi triusiu,sake,kad jie cia ,laisvai laksto,bet deja napamaciau.post-10179-141521820179_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...