Jump to content

Traktorius Belarus 892


LINAS1997

Recommended Posts

  • Atsakymai 61
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nzn kaip jum bet man sitas monoblokas kur video yra nelogiskas atrodo idejo tuos du cilindrus dar papildomus o slaunis kur tvirtinas ta asi paliko tapacia ir taip jin nera per stipriausis pasitaiko kad lusta orginalus tas monoblokas tvirtesnis atrodo man o kitas dalykas tai ka ten perdaug pakelsi prieky tada reik svoriu daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz, mums tai viena karta nuluzo ta ranka (kuria siuo metu matosi video kad pakeicia i kitokia su tvirtinimu cilindrui) tai jinai jau turetu buti tvirtesne mano manymu, o kita karta pakeitus neorginale tos rankos slicus nusuko. Be to karpo splintus kur uzsikisa per cilindro ausi ir pakelimo slaunu mechanizma. Uztat ir klausiu gal tokius idejus papildomus cilindrus sios problemos isnyktu, nes manau keliamas svoris pasiskirstytu per tris jau taskus. O Kaip jus sakot kad lieka ta asis orginali tai manau nieko baisaus ten jinai turetu laikyti, bent mums jinai jokiu problemu nera sukelus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus vienas zmogelis uzsiturbino belarusa ir pakabino 4 korpusu overuma, tai kad lengviau keltu ir itaise panasiai cilindrus. tik juos itvirtino ant to pacio kaiscio kur ir traukes kabinasi i ta rankove. Tie kaisciai kaip tik ilgesni yra tam kad butu galima ikabinti papildomas traukutes kietai kabei kilnoti. Jis gal 8 metus turi taip pasidares. Nesake kad ar rankove butu nulauzes, ar ta asi. Ant priekio apie 400kg svori turi. Mums ir viena karta yra nuluzus rankove. Bet mes apart ditokinio kultivatoriaus ir 3 korpusu plugo nekabindavom nieko sunkiau. Neorginale dedant buna kartais laisvumas ant slicu, todel papildomai isgrezus ir ikalus sponkes 4 negaletu prasukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 1 metų...

Sveiks tautieti, pasakysiu tik tiek, kad abu yra geri, tik 952 lei naudosi transporte yra lėtesnis už 892, nes turi 14 pavarų, o 892 lygtai 18. Turiu 952 pereinamą variantą (ne monoblokas)ir nėr problemų,kabinu 4 korpusų kvernelendą apvaliu rėmu ir pirmyn. Jei galvoje košės turi, tai visi traktoriai gerai eina,  pas manęs senukas MTZ 50 77m. gamybos eina kaip bitutė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir aš MTZ 50 su 80 varikliu, iki šiol 25 ha apsidirbdavau be problemų, bet kadagi plotas daugiau nei dvigubai padidėjo, tai reikia kažko rimtesnio ir su perspektyva :)

 

Tikriausiai tu savaji 952 pirkai nauja? Jam keturi korpusai ne per daug? verstuvai 45 cm?

 

892 man pažįstamas ūkininkas pirkti nepatarė, nes atseit velka ne ka didesnius padargus nei 820 ir pas jį pastoviai vis kas nors sulūždavo (priko visiškai naują ir pardavė vos 2500 m/h prabėgusį).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei jau belarusa tai tik su monobloku.mes turim 952 su frontaliniu ir paprasta 820 kuris siai dienai is esmes tik purkstuva tampo.tai kas liecia del keliamosios galios tai nera ka ir lyginti monobloka ir paprasta vieno cilindro sistema.952 teko padirbet su sejamaja kuri pilna sveria apie 2300 kg ir kelia jis ant laisvo gazo kuo lengviausiai, o ta pacia sejamaja uzkabinus ant 820 kur idejom nauja siurbli hidraulo butent sejai ir pilnu gazu pilna sejalka kaiptik iskelia  :( ir dar dbr pries gal 100 mth buvo naujai pakeista stumokline grupe ir sudeta stumuokliai su mazesne degimo kamera (jei gerai pamenu 50 gramu) kur zmogus kuris remontavo sake kad tokia kaip pas naujasnus 1025 eina.ir kuriasi dbr musu 952 prie -12 kaip snd ryte be jokiu pakaitinimu be nieko tik krust ir eina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, belaruse monoblokas kaip ir balkinis tiltas yra privalumai, tai būtent tokio ir ieškau. Kadangi sėjama mano SZ, tai daugiausiai dėmesio kreipiu, kad temptų 4 korpusus ir germinatorių.Gaila tik kad iš naudotų 952 nelabai pasirinkimas yra, o naujo neįperku :) tikiuos pavyks iki pavasario kokį nors susimedžiot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, belaruse monoblokas kaip ir balkinis tiltas yra privalumai, tai būtent tokio ir ieškau. Kadangi sėjama mano SZ, tai daugiausiai dėmesio kreipiu, kad temptų 4 korpusus ir germinatorių.Gaila tik kad iš naudotų 952 nelabai pasirinkimas yra, o naujo neįperku :) tikiuos pavyks iki pavasario kokį nors susimedžiot.

mes anksciau valkiodavom su 952 germinatoriu genys-4.visai neblogai eidavo :). jei nevartomas plugas 4 korpusu tai tikrai patems nes kaimynysteje anksciau pora zmoniu su 820 belarusais valkiojo kvernelendus apvaliu remu ir gerai tempdavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ilga muzika cia bus :D du kart variklis perrinktas sankaba kelis kartus (dbr idetas diskas su plokstelem keramikinem kuris gerai laiko) greiciu deze du kartus, pusaasis keistas, radiatorius naujas, purkstukai ir visa kita einama, tiltas du kart ardytas ir cia per 5500 valandu :D nera patikimiausias traktorius :D turim 820 belarusa su jau velniai zino kiek valandu nes nesisuka tai tas puikiai laiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...