Jump to content
arcturus

Avių realizacija

Recommended Posts

Jei kolega pamenat seminarą, tai ten ne karta buvo pakartota jog avininkystė gali būti tik kaip pagalbinis verslas, šiaip ji nebus pelninga.

Manau musu destytojas buvo teoretikas,o ne praktikas, ir, kiek pamenu,i praktinius klausimus nesugebedavo net atsakyti,jo arkliukas buvo pasarai ir mityba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau ir stebiuosi, kaip žmonės augindami avis gali pasakyti forumuose, kad avininkystės verslas yra nuostolingas, o apie dėstytojo nuomonę - tai arba visai neišprusęs arba ne tos srities specialistas. o dėl žmonių, tai tiesiog nesugeba tvarkytis savo ūkiuose - čia jau kita problema. Tiesiog pora faktų išsakytų temoje:

Avys po 150-300 Lt - ar bandėte kas nors pirkti ar bent jau nuvykti ir apžiūrėti jas? Iš nuotraukų jau matosi, kad visos avys sulysę, vilna gabalais iškritusi ir dar yra kur be numerių (t.y. pasiskaitykite kokios problemos su neregistruotomis avimis) - suradus rimtus avies pardavėjus - kaina neskelbiama, ką galime konstatuoti - kaina tikrai didesnė nei 150-300 Lt.

Ir mano manymų, šioje temoje kaip daugeli kitų nueinamą nuo pirmosios minties, kuria norėta pasakyti: Avių realizacija: kodėl nei vienas nekalba apie kooperaciją regionuose, apskrityse ar net Lietuvos smulkiųjų avių augintojų (ūkininkų sukurtos komandos) UAB?

iš avies tiek daug galima gauti:

Mėsa

Vilna

Kooperacija padės parduoti didesni kiekį arba net eksportuoti:

Jauniems, ką tik pradedantiems bus skiepijamos teisingos avių veislės, pagalba realizuoti greičiau

Didesnį kiekį auginantiems - didesnes pajamas.

Surinkus didesni kiekį avių - galima bus skatinti Lietuvos ėrienos vartojimą.

Pagaliau galima bus sukurti papildomų darbo vilnos perdirbėjams arba patiems pastatyti gamybinę bazę.

Kol kas tiek.........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiek dabar yra mokama uz avi mesai ar eriuka ar kaip ten gyva svori moka ir kiek mazdaug vidutiniska ta kaina?

Avytė ar ėriukas gyvas - 500 lt/vnt.

Mėsai visas arba pusė ėriuko - 30 lt/kg (skerdiena).

Bent jau po tiek realizuoju aš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiek dabar yra mokama uz avi mesai ar eriuka ar kaip ten gyva svori moka ir kiek mazdaug vidutiniska ta kaina?

Avytė ar ėriukas gyvas - 500 lt/vnt.

Mėsai visas arba pusė ėriuko - 30 lt/kg (skerdiena).

Bent jau po tiek realizuoju aš.

ir del vnt ir del kg manau kad uzsilenkei tai uzsilenkei :icon-eek:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei tai eriena iki pusės metų tai normaliai, bėda kita, kad nedauga skiria tą erieną nuo avienos, ir dar mažiau pasiryžusių už ją tiek mokėti.

dėl eriukų jei tai su kilmės pažymėjimais, tai panašiai, nors mūsų pusėje kilmingos LJ eina po 400 LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiek dabar yra mokama uz avi mesai ar eriuka ar kaip ten gyva svori moka ir kiek mazdaug vidutiniska ta kaina?

Avytė ar ėriukas gyvas - 500 lt/vnt.

Mėsai visas arba pusė ėriuko - 30 lt/kg (skerdiena).

Bent jau po tiek realizuoju aš.

Jei taip blaiviai mastytu visa Lietuva,galbut avininkyste igautu kazkoki pagreiti :D

Mes parduodam:

Veislei,ne pigiau nei 600 lt

Mesa 25 lt kg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila,kad pirkejai patys nezino,ka perka... Todel ir pasakoja,kad pirko mesa po 17lt/kg . Gal ir parduodantieji juos apgaudineja iskisdami aviena uz eriena. Pas mus eriena po 25 lt/kg. Labai nesunku pasiskaiciuoti,kiek turetu kainuoti ir avyte ar baroniukas veislei... Ir nereikia nusipiginti,kai pardavineji gera ir kokybiska produkta. Visi zinome,kas ir kaip auginame. O tie,kas perka,zinoma,nori gauti,kuo pigiau. Gerai butu ir du uz vieno kaina :lol: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad uzauginti aviuka ar kad ir avi, reikia daug laiko, o visi nori gauti kuo pigiau.labai gerai pastebeta, kad reikia laikyti kaina, juk uz dyka tai nedirbam.Vanduo, pasarai, tinklai, druska, mineralai, vaistai , ir visa kita. Kol pirktos avys duoda rezultata, tai reikia laukti net visus metus.taip atrodo, kad avininkyste tai tik grynas pelknas ir jokio darbo, taip nebuna..nebuna niekur, visur reikia darbo ir meiles gyvunui ir savo darbui..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir del vnt ir del kg manau kad uzsilenkei tai uzsilenkei :icon-eek:

Visai neužlenkiau. Pigiau parduoda tik tie, kas negerbia savo darbo ir neskaičiuoja auginimo kaštų.

500 lt/vnt labai normali kaina (be kilmės dokumentų). Man reproduktoriai gerokai brangiau kainuoja.

O 30 lt/kg už ekologišką (sertifikuotas eko ūkis) ĖRIENĄ tikrai nėra daug. Matėt kainas parduotuvėse? 1953 metais užšaldyti "senos padlos" (taip vadinu senas avis) šonkauliai brangiau kainuoja. :) Ir reikia atitinkamą rinką turėti. Ne vienų metų darbas čia. Vietiniai kaimo gyventojai tai žinoma neįperka, bet va didmiesčio gyventojai perka ir nesiskundžia. :) Čia kiekvieno ūkio reikalas, kaip jis bendrauja su klientu, kur jo ieško ir kaip prisivilioja ir kokią lojalumo programą turi. :)

Augina dar keli ūkininkai aplinkui po 30-50 avių. Su visais susitarėm, kad kainos neleisim. Visi po 25 - 30 lt/kg parduodam. Ir klientų visiems užtenka. Gerbiam tiek savo, tiek vienas kito darbą, vargą ir pastangas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Augina dar keli ūkininkai aplinkui po 30-50 avių. Su visais susitarėm, kad kainos neleisim. Visi po 25 - 30 lt/kg parduodam.

Kartelinis susitarimas kaip ir gaunasi :D. o šiaip šaunu, kad turit tokius klientuskurie galie tik mokėt. Beje kokio amžiaus ėriukus skerdžiat?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Augina dar keli ūkininkai aplinkui po 30-50 avių. Su visais susitarėm, kad kainos neleisim. Visi po 25 - 30 lt/kg parduodam.

Kartelinis susitarimas kaip ir gaunasi :D. o šiaip šaunu, kad turit tokius klientuskurie galie tik mokėt. Beje kokio amžiaus ėriukus skerdžiat?

Na taip... Ačiū Dievui, kad Konkurencijos tarnyba dar nesusidomėjo mumis.... :D

Na o ėriukai ūkyje retai sulaukia 8 mėnesių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir del vnt ir del kg manau kad uzsilenkei tai uzsilenkei :icon-eek:

Visai neužlenkiau. Pigiau parduoda tik tie, kas negerbia savo darbo ir neskaičiuoja auginimo kaštų.

500 lt/vnt labai normali kaina (be kilmės dokumentų). Man reproduktoriai gerokai brangiau kainuoja.

O 30 lt/kg už ekologišką (sertifikuotas eko ūkis) ĖRIENĄ tikrai nėra daug. Matėt kainas parduotuvėse? 1953 metais užšaldyti "senos padlos" (taip vadinu senas avis) šonkauliai brangiau kainuoja. :) Ir reikia atitinkamą rinką turėti. Ne vienų metų darbas čia. Vietiniai kaimo gyventojai tai žinoma neįperka, bet va didmiesčio gyventojai perka ir nesiskundžia. :) Čia kiekvieno ūkio reikalas, kaip jis bendrauja su klientu, kur jo ieško ir kaip prisivilioja ir kokią lojalumo programą turi. :)

Augina dar keli ūkininkai aplinkui po 30-50 avių. Su visais susitarėm, kad kainos neleisim. Visi po 25 - 30 lt/kg parduodam. Ir klientų visiems užtenka. Gerbiam tiek savo, tiek vienas kito darbą, vargą ir pastangas.

pas mane ir sertifikuotas ekologinis avininkystes ukis ir nereikia cia pasakot tu 30lt kainu. gyva svori parduodu po 6,5 - 7 lt/kg tai buna eriukai iki 9men amziaus. siemet grynaveislius avinukus galvoju parduoti po 350lt ir visai pilnai uztenka tu lt. aiku kiekvieno poreikiai skirtingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir del vnt ir del kg manau kad uzsilenkei tai uzsilenkei :icon-eek:

Visai neužlenkiau. Pigiau parduoda tik tie, kas negerbia savo darbo ir neskaičiuoja auginimo kaštų.

500 lt/vnt labai normali kaina (be kilmės dokumentų). Man reproduktoriai gerokai brangiau kainuoja.

O 30 lt/kg už ekologišką (sertifikuotas eko ūkis) ĖRIENĄ tikrai nėra daug. Matėt kainas parduotuvėse? 1953 metais užšaldyti "senos padlos" (taip vadinu senas avis) šonkauliai brangiau kainuoja. :) Ir reikia atitinkamą rinką turėti. Ne vienų metų darbas čia. Vietiniai kaimo gyventojai tai žinoma neįperka, bet va didmiesčio gyventojai perka ir nesiskundžia. :) Čia kiekvieno ūkio reikalas, kaip jis bendrauja su klientu, kur jo ieško ir kaip prisivilioja ir kokią lojalumo programą turi. :)

Augina dar keli ūkininkai aplinkui po 30-50 avių. Su visais susitarėm, kad kainos neleisim. Visi po 25 - 30 lt/kg parduodam. Ir klientų visiems užtenka. Gerbiam tiek savo, tiek vienas kito darbą, vargą ir pastangas.

pas mane ir sertifikuotas ekologinis avininkystes ukis ir nereikia cia pasakot tu 30lt kainu. gyva svori parduodu po 6,5 - 7 lt/kg tai buna eriukai iki 9men amziaus. siemet grynaveislius avinukus galvoju parduoti po 350lt ir visai pilnai uztenka tu lt. aiku kiekvieno poreikiai skirtingi.

anksciau galvojau kad tomas lupikas :D o pasirodo kad normaliom kainom parduoda :eusa-clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori tikėk, nori - ne, bet aš tikrai po 30 lt/kg parduodu. Ir kai pritrūksta savo augintinių, parduodu iš gretimų eko ūkių. Ir nemanau, kad tai perlenkta kaina. Vieni perka pieniškas dešreles po 3 lt/kg, kiti dešrą už 10 lt/100g. :)

Manau, kad visiems avių augintojams reikėtų kooperuotis (ta prasme susitarti) ir avių pigiai neparduoti, nes kenkiate ne tik kitiems, bet ir sau. Klientas, jei produkcija gera, ir jis patenkintas aptarnavimu, visada grįš pirkti dar. Buvo ir pas mane klientų (ne vienas ir ne du, ir net ne trys) , kurie dingo, nes pigiau rado, bet po pusmečio vėl grįžo, nes suprato, kad mokėjo pigiau, bet pirko senos avies mėsą. :) Na tiesiog manau, kad neverta nusipiginti ir "paleisti" avieną/ėrieną už ačiū.

Beja kieme stovi VW Passat (ta pati audi, tik ženkliukas kitas priklijuotas). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveiki augintojai, pasistojo toks klausimas ar eina avis relizuoti uzsieniau dideliais kiekiais ar paciam reikia suktis kaip pardavinet ?

gerai pasistojo :lol:

uzsienieciai neperka romanovu ir misrunu su romanovais,

na nebent maisytum su texeliu,tai dar gal ir isiulytum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

×
×
  • Create New...