Jump to content

gal kas turit katino jėginio pozicinio schemą


Recommended Posts

Jeginis daviklis veikia nuo traukos, jis turi buti ant apatiniu traukiu,o ant cetrinio varzto suveikia tada kada plugas keliasi,tai yra pozicinis.Ir is vis centrinis varztas ,jeigu veikia apkrautuvas ,turi buti ant pailgos skyles, tam kad kai apkrautuvas dirba jis kilotu plugo prieki one visa pluga. Su pagarba.

Dalikas yra toks, kad ariant su plugu randasi jega, kuria stengiasi iškelti pluga iš žemes. Štai ši jega ir spaudžia i centrini traukia ir toliau i U spiruokle. Kuo didesne žemes reakcija, tuo daugiau suspaudžia spiruokle. Va taip ir dirba Belarus jegos daviklis. O pozicinis daviklis randasi and alkunes kur tvirtinasi hidrocilindras ir ji galima nauduoti dirbant su padargais, kurie dirba ant žemes paviršiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Dirbant su jėginiu reguliatoriumi nereikia įjungt paskirtytojo? pas mane persijungia arba pozicinis, arba jėginis reguliavimas. Signalų sumavimo nėra. Pagal ką reikia reakcijos greitį reguliuot? Kiek plūgo svorio turi nešt traktorius? Kiek suprantu reikia pažiūrėt ties kuria reguliavimo vieta pradeda kelt neariant plūgą ir sumažinti kažkokia dalimi?

Dirbant su jeginiu reguliatoriumi paskirstytojo ijungti nereikia. Reguliacijos greiti reikia nustatiti taip, kad ariant švelniai kelinetu pluga. Jai greitis per mažas, kai pasitaikis per didele traukimo jega, traktorius per letai kels pluga ir prades buksuoti ir bus variklio perkrova. Jai bus per didelis greitis, kels labai greitai ir labai raustis traktoriu. Aš kai ariu su rusiška pluga, tai statau ant puses, o kai su Overumu, tada ant max padeties.

O kur tu klausiai, kiek plugo svorio turi nešti traktorius, tai tas yra aktualu, jaigu naudoja MTZ50 apkrautuva, on ne jegos reguliatori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, kad čia daugelis kažka pasakoja, apie ši bei ta, bet neivienas iki galo taip ir nepasake, kaip ten yra.

Jaigu šnekame apie apkrautuva, tai ji turejo MTZ 50-52. Jis atlieka savo funkcija labai gerai, jai tik moki naudotis. Deja dauguma to nebemoka panaudoti.

MTZ 80-82 su mažaja kabina irgi turi toki pat apkrautuva, tačiau dalis iš ju jau turi ir pozicini ir jegos reguliatori, kuris aišku yra geresnis variantas.

MTZ80-82 su didžaja kabina apkrautuva jau nebeturi, bet yra pozicinis ir jegos reguliatoris. Bet deja, 90 šimtais metais, kai griuvo TSSR, dauguma belarusu vietiniai rinkai pradejo eiti išvis be jokiu reguliatoriu.

Man pačiam yra Belarus 572 iš Anglijos, tai jis turi pozicini, jegos reguliatoriu ir galimibe abudu signalus sumuoti. (kuo nera rusiškam variante). Tai be šios galimibes aš iš vis neariu.

Pilnai su viskuo sutinku.Ratų apkrautuvas veikia labai gerai,aš net į pusantrinį įsimečiau.Bet dėl Jėginio reguliatoriaus taikai buvau nusipirkęs naują bandžiau viską susireguliuoti, bet deja kad veiktų gerai tai tikrai neįšėjo.Ir manau kad negali įšeit, nes užsienietiškų reaguoja tiesiog nuo apatinės ašies,o čia nuo centrinės traukės.O čia labai nepastovios apkrovos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus 92m yra toks daiktas, bet kiek bandžiau dar kol naujas buvo tai nė velnio neveikė. Į kokią padėtį tą rankenėlę bepastatytum jokio skirtumo. Tai po kelių bandymų spjoviau ir ariam ant ratuko.

Visu pirma ji reikia ijungti po traktoriaus sedine. Centrine trauke reikia pastatiti prie traktoriaus viršutineje padetije (ten jos ira tris). O prie plugo, jaigu ira galimibe, kuo žemiau, tada plugas geriau spaus i centrine trauke ir geriau dirbs reguliatorius. O su ta rankenele nustato, kokioi gilumoi ars plugas, t.i., koki plugo jega palaikis reguliatorius.

Ir viskas turetu dirbti, jaigu tik ten nera koks gamiklos brokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus 92m yra toks daiktas, bet kiek bandžiau dar kol naujas buvo tai nė velnio neveikė. Į kokią padėtį tą rankenėlę bepastatytum jokio skirtumo. Tai po kelių bandymų spjoviau ir ariam ant ratuko.

Visu pirma ji reikia ijungti po traktoriaus sedine. Centrine trauke reikia pastatiti prie traktoriaus apatineje padetije (ten jos ira tris). O prie plugo, jaigu ira galimibe, kuo aukšciau, tada plugas geriau spaus i centrine trauke ir geriau dirbs reguliatorius. O su ta rankenele nustato, kokioi gilumoi ars plugas, t.i., koki plugo jega palaikis reguliatorius.

Ir viskas turetu dirbti, jaigu tik ten nera koks gamiklos brokas.

Dėkui.Bet senei su bielkiu nebeariu.Ir preitą metą keičiau paskirstytoją,tai ir jėginį-pozicinį išmečiau,nes įtariau kad jis himičyt pradėjo.O dėl to permetėjo po sėdene tai žinau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus 92m yra toks daiktas, bet kiek bandžiau dar kol naujas buvo tai nė velnio neveikė. Į kokią padėtį tą rankenėlę bepastatytum jokio skirtumo. Tai po kelių bandymų spjoviau ir ariam ant ratuko.

Visu pirma ji reikia ijungti po traktoriaus sedine. Centrine trauke reikia pastatiti prie traktoriaus apatineje padetije (ten jos ira tris). O prie plugo, jaigu ira galimibe, kuo aukšciau, tada plugas geriau spaus i centrine trauke ir geriau dirbs reguliatorius. O su ta rankenele nustato, kokioi gilumoi ars plugas, t.i., koki plugo jega palaikis reguliatorius.

Ir viskas turetu dirbti, jaigu tik ten nera koks gamiklos brokas.

Viską dariau paraidžiui pagal knygą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus 92m yra toks daiktas, bet kiek bandžiau dar kol naujas buvo tai nė velnio neveikė. Į kokią padėtį tą rankenėlę bepastatytum jokio skirtumo. Tai po kelių bandymų spjoviau ir ariam ant ratuko.

Visu pirma ji reikia ijungti po traktoriaus sedine. Centrine trauke reikia pastatiti prie traktoriaus apatineje padetije (ten jos ira tris). O prie plugo, jaigu ira galimibe, kuo aukšciau, tada plugas geriau spaus i centrine trauke ir geriau dirbs reguliatorius. O su ta rankenele nustato, kokioi gilumoi ars plugas, t.i., koki plugo jega palaikis reguliatorius.

Ir viskas turetu dirbti, jaigu tik ten nera koks gamiklos brokas.

Viską dariau paraidžiui pagal knygą.

Po sėdene jį ten sunkokai įjungti, nes turi tris padėti ir pataikyt į išpjovas sunkoka.Šiaip ratų apkrautuvas buvo žymiai geriau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai su viskuo sutinku.Ratų apkrautuvas veikia labai gerai,aš net į pusantrinį įsimečiau.Bet dėl Jėginio reguliatoriaus taikai buvau nusipirkęs naują bandžiau viską susireguliuoti, bet deja kad veiktų gerai tai tikrai neįšėjo.Ir manau kad negali įšeit, nes užsienietiškų reaguoja tiesiog nuo apatinės ašies,o čia nuo centrinės traukės.O čia labai nepastovios apkrovos.

Kai dirbau su MTZ52 aš irgi galvojau, kad neko geresnio už apkrautuva negali buti, bet kada pats pastačiau jegini reguliatori i ta pati MTZ52, tai nuo to apie apkroveja visiškai pamiršau. Reguliatorius tikrai veikia puikiai ir labai gerai atlieka savo funkcija. Plugui net rato nereikia. Gal šiek tiek blogiau pradeda veikti, jeigu plugas labai sunkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai su viskuo sutinku.Ratų apkrautuvas veikia labai gerai,aš net į pusantrinį įsimečiau.Bet dėl Jėginio reguliatoriaus taikai buvau nusipirkęs naują bandžiau viską susireguliuoti, bet deja kad veiktų gerai tai tikrai neįšėjo.Ir manau kad negali įšeit, nes užsienietiškų reaguoja tiesiog nuo apatinės ašies,o čia nuo centrinės traukės.O čia labai nepastovios apkrovos.

Kai dirbau su MTZ52 aš irgi galvojau, kad neko geresnio už apkrautuva negali buti, bet kada pats pastačiau jegini reguliatori i ta pati MTZ52, tai nuo to apie apkroveja visiškai pamiršau. Reguliatorius tikrai veikia puikiai ir labai gerai atlieka savo funkcija. Plugui net rato nereikia. Gal šiek tiek blogiau pradeda veikti, jeigu plugas labai sunkus.

Matyt įdealiai viską susireguliaves esi ir reguliatorius vykes papuolė.Dar šiaip ir tą lenktą spyruoklę centrinės traukės tam tikra jėga užveršt reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt įdealiai viską susireguliaves esi ir reguliatorius vykes papuolė.Dar šiaip ir tą lenktą spyruoklę centrinės traukės tam tikra jėga užveršt reikia.

Užverst spiruokle reikia tiek, kad jau ja pradetu suspausti. Ir po to dar pasukti 1/3 ar 1/2 apsukas, kad galetu pastatiti šplinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho ant kokios karstos temos pataikiau. Siaip man reikejo paprasto apkrautuvo schemu kurias gavau, o desiu j i vientilti saamadielka is orso. O tas apkrautuvas labai geras dalykas ypac vientilciui traktoriui. pas mane vartomas kvernelandas, tai sukelus ji traktorius lipa kaip tankas. na sukibimui rusai dar viena ciuda sumaste prie mtz vientilciu tai pusviksre vaziuokle tarp ratu isistato dar vieni ir ant galiniu ratu ir tarpiniu uzsideda viksrai is dvieju gumos juostu ir metaliniu stipinu. vo tada ruskis lipa kaip detekas.

Siaip tas jeginis pozicinis valdymas tikrai niekam tikes ir veikia gal tik kas 10 naujam, o senesnuiose isimti nes daznai chimicina visus reikalus. o hido apkrautuvas labai paprastas, paprasta konstrukcija ir valdymas paprastas. Kuo paprastesne technika tuo ji patikimesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugelis,tarpkitko pravarde sraiktelis naudoja,su tuo tarpiniu ratu jis labai sunkiai valdosi, bet mes rekonstravom.Ta viksra ,vien aplink galini rata apjuosia Pravazumas pasakiskas.Pries 3-4 metus buvo labai slapias ruduo,man padejo runkelius vezt lauke nuo kombaino i kruva,tai eina kaip tankas. Trukumas asfaltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...