Jump to content

gal kas turit katino jėginio pozicinio schemą


Recommended Posts

  • Atsakymai 74
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paveiksliuko neatsiusiu bet principa veikimo paiskint galiu, jame yra trys padetys uzrakintas, isjungtas ir ijungtas, uzrakintas- tai uzblokuoja tepalo tekejima i cilindra, isjuktas -tai jis reguliatorius neveikia, ir ijungtas - tai reguliatoriaus darbas( hidrauli kelia tam tikra jega kuria reguliuoji sukdamas rankenele) cia tik pagrindiniam cilindrui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

veikimo principa zinau, tik tepalo judejimu schemu reikia. galvoju kaip pajungus ji be paskirstytojo, tik nuo siurblio. beje yra ir 4 padetis ji nesifiksuja tai padargo slegio numetimui, padargo nuleidimui.

Įmečiau į dėžute kažką.Gal tiks.

Didelis dekui kaip tik to ieskojau.

Nėr už ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot, temos pradzia buvo MTZ-50 ratu apkrautuvas, tai ji manau tikrai reiktu mest laukan,bet pone Mechanikai,kiek supratau kalbi apie neseniai pirkta belarusa, tai manyciau tikrai neskubink mest apkrautuvo lauk, pirmiausia reikia issiaiskint kas pas tave yra ideta, o ten rusai yra prideja dauk modifikaciju.Gali buti idetas italiskas arba koks suomiskas varijantas. Tada tikrai tas apkrautuvas labai gerai veikia ir teisingai naudojant smagu arti. Tad pirma pasiaiskink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktorius MTZ-560, 1988 metų, iš Norvegijos. Apkrautuvas valdomas dešinėje pusėje esančia rankena. Yra neutrali padėtis, kėlimas į viršų ir reguliavimo zona sugraduota kiek atsimenu lyg iki 10. Ant pačio korpuso reguliuojasi reakcijos greitis ir persijungia nuo traukutės arba nuo centrinės traukės, kuri ant spyruoklės, arba nuo šlaunų aukščio padėties. Kaip atskirt koks jis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt pas pati yra eksportinis modelis, ta rankena, sone, vadinasi pozicinis reguliavimas .Ji riekalinga nustatyt arimo gyliui.Ten turetu but toks reguliuojamas dantukas su kuriuo uzsiduodi arimo gyli.Tai nera apkrautuvas. Siaip apkrautuvas turi du reguliavimus, jegini ir pozicini. Tavo belarusas turi tik pozicini. Geriausia parodyt naturoij. Is kokios parapijos esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijau but melagis ,seniai toki modeli beziurejau, bet jeginis buna apatiniu traukiu kaisciuose.Kaisciai yra specialus,demferiniai. belaruse to tikrai ner. Bet galima art gan neblogai ir su poziciniu, tik sureguliuot reikia, Mintis yra tokia, kad reguliuojasi ariant. Pasistatai arimo gyli vagoj ir su jautrumo varzteliu prikeli pluga, tada ariant su poziciniu pasigilini. 30% plugo svorio apsikrauna ant traktoriaus slaunu.Tiksliau sakant traktorius pluga truputi nesa. Gerai sureguliavus gaunasi visai kitoks darbas, traktorius maziau buksuoja, lengviau traukia ,iskart nuo viso to kuro ekonomija i +. Jei niekas neiseis ,galetum savo emeila imest,kartais bunu jurbarke,paaiskinciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, kad čia daugelis kažka pasakoja, apie ši bei ta, bet neivienas iki galo taip ir nepasake, kaip ten yra.

Jaigu šnekame apie apkrautuva, tai ji turejo MTZ 50-52. Jis atlieka savo funkcija labai gerai, jai tik moki naudotis. Deja dauguma to nebemoka panaudoti.

MTZ 80-82 su mažaja kabina irgi turi toki pat apkrautuva, tačiau dalis iš ju jau turi ir pozicini ir jegos reguliatori, kuris aišku yra geresnis variantas.

MTZ80-82 su didžaja kabina apkrautuva jau nebeturi, bet yra pozicinis ir jegos reguliatoris. Bet deja, 90 šimtais metais, kai griuvo TSSR, dauguma belarusu vietiniai rinkai pradejo eiti išvis be jokiu reguliatoriu.

Man pačiam yra Belarus 572 iš Anglijos, tai jis turi pozicini, jegos reguliatoriu ir galimibe abudu signalus sumuoti. (kuo nera rusiškam variante). Tai be šios galimibes aš iš vis neariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeginis daviklis veikia nuo traukos, jis turi buti ant apatiniu traukiu,o ant cetrinio varzto suveikia tada kada plugas keliasi,tai yra pozicinis.Ir is vis centrinis varztas ,jeigu veikia apkrautuvas ,turi buti ant pailgos skyles, tam kad kai apkrautuvas dirba jis kilotu plugo prieki one visa pluga. Su pagarba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbant su jėginiu reguliatoriumi nereikia įjungt paskirtytojo? pas mane persijungia arba pozicinis, arba jėginis reguliavimas. Signalų sumavimo nėra. Pagal ką reikia reakcijos greitį reguliuot? Kiek plūgo svorio turi nešt traktorius? Kiek suprantu reikia pažiūrėt ties kuria reguliavimo vieta pradeda kelt neariant plūgą ir sumažinti kažkokia dalimi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...