Jump to content

Pūdymas


mantexmantex

Recommended Posts

tai aišku ko lauki

Tai dabar nupurkšti žolės sunyks ir ka tada daryti ar laukti kol vel žoles sudygs ir vel purkšti ar po pirmo purškimo su lėkštėm išlėkščiuoti ir vel laukti,aš tai nelabai suprantu su tuo pūdymu..

jeigu yra varpucio gali aišku nupurkšti..kartu žus ir kitos žolės...po kiek laiko atžėlus kitom vienmetėm galima praakėti..pudymu manau svarbiausia susidoroti su varpučiu.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aišku ko lauki

Tai dabar nupurkšti žolės sunyks ir ka tada daryti ar laukti kol vel žoles sudygs ir vel purkšti ar po pirmo purškimo su lėkštėm išlėkščiuoti ir vel laukti,aš tai nelabai suprantu su tuo pūdymu..

jeigu yra varpucio gali aišku nupurkšti..kartu žus ir kitos žolės...po kiek laiko atžėlus kitom vienmetėm galima praakėti..pudymu manau svarbiausia susidoroti su varpučiu.. :eusa-dance:

Tai sakai dabar nupurkšti žolės sunyks ir kai prades augti kitos žolės tada išlėksčiuoti? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 metų...
sveiki, iki kada reikia aparti pudyma? ar yra koks nustatytas laikas. Nes dar pievos zalioja, o aplink ukininkai jau aria net nepurske glifosatais. tai baisu pasidare kad nesuveluot :)

„Juodąjį pūdymą bei sodų ir uogynų tarpueilius (išskyrus tuos

tarpueilius, kuriuose laikoma veja ar pieva) reikia periodiškai

įdirbti arba naudoti chemines kovos su piktţolėmis priemones“

1.1. Siekiant išvengti dirvos erozijos, ariamojoje žemėje turi būti auginami žemės ūkio augalai arba laikomas juodasis pūdymas. Juodąjį pūdymą iki kiekvienų metų lapkričio 1 d. būtina apsėti arba apsodinti žemės ūkio augalais...

NMA ziures kas pas tave yra po lapkricio 1 dienos. Akcentuojama,kad per ziema nebutu juoda zeme del erozijos.

čia citatos.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo pat pavasario leksciuoju, i savaite ar dvi po viena karta, kur prasciau dirbasi paskersuoju, priklausomai nuo zoles dziuvimo (senos pievos), o juoda zeme priziuriu taip, kad vos tik pasirodzius piktzolem leksciuoju. Siemet bandau zalia trasa pudymuose, tai birzelio viduri uzsejau baltasias garstycias, ziuresiu kas gausis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš užpernai laikiau pūdymą. Suariau anksti pavasarį kol žolės nesužėlė smarkiai, po to kultivavau į mėnesį bent po pora sykių. Rugpjūčio pabaigoj dar syk suariau ir rugsėjo vidurį apsėjau kvietrugiais. Piktžolių nebuvo net kvapo. Nepurškiau niekuo. Prie Smetonos nebuvo juk tručyznos, bet laukus nuo piktžolių pūdimu ir ravėjo... Šiemet tas laukas vėl žieminiais užsėtas, ir piktžolių nesimato...Kitamet bandysiu dar kokį laukelį palikt ilsėtis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki kolegos. Gal kas galit patarti kaip issikapstyti is tokios bedos. Esu deklaraves pudyma juoda, pries tai buvo pieva ir dalis jos apauge krumais, tai krumus esu iskirtes bet liko kelmai as purksdamas pieva nupurskiau ir tuos kelmus kurie jau buvo pradeja atzelti. Situacija yra dabar tokia kad pieva vel atzele o tie kelmai nurude liko, bet kur kelmai yra tai labai slape ir su traktorium neina ivaziuoti juos israuti cia plotas apie 2ha yra (kur neina ivaziuoti). Kazin kaip dabar butu geriau pasielgti kad grestu kuo mazesnes sankcijos uz ta pudyma? Kal kas yra susidure su tokiu atveju? Didziaja dali to pudymo galiu idirbti bet likusi dalis neimanoma del praslapusio dirvozemio( reikalingas melioracijos remontas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasyk rasta jad atsisakai ismoku uz ta sklypa ir viskas, arba zinau kad yra galimybe rasyti paaiskinima jog negalejai iki lapkricio 1 apseti pudymo del tam tikru priezasciu kad slapia ir negali ivaziuoti.Aisku ar patenkins ta rasta abejoju nes ruduo tai labai sausas o kur slapia kogero turetu but slapyme o ne pudymas.Mano manymu reiktu rasyt ismoku atsisakymas, as panasia situacija turiu, taip ir darysiu.Aisku gaila jeigu plotas labai didelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasyk rasta jad atsisakai ismoku uz ta sklypa ir viskas, arba zinau kad yra galimybe rasyti paaiskinima jog negalejai iki lapkricio 1 apseti pudymo del tam tikru priezasciu kad slapia ir negali ivaziuoti.Aisku ar patenkins ta rasta abejoju nes ruduo tai labai sausas o kur slapia kogero turetu but slapyme o ne pudymas.Mano manymu reiktu rasyt ismoku atsisakymas, as panasia situacija turiu, taip ir darysiu.Aisku gaila jeigu plotas labai didelis

O sakykit ar parasius rasta jog atsisakau to lauko ismoku problemos butu baigtos ar isipareigojimai visvien liktu kad pudyma idirbti? o gal yra kokia iseitis kad didesne dali tai palikti o tos kur neina idirbti isimti is deklaracijos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos. Gal kas galit patarti kaip issikapstyti is tokios bedos. Esu deklaraves pudyma juoda, pries tai buvo pieva ir dalis jos apauge krumais, tai krumus esu iskirtes bet liko kelmai as purksdamas pieva nupurskiau ir tuos kelmus kurie jau buvo pradeja atzelti. Situacija yra dabar tokia kad pieva vel atzele o tie kelmai nurude liko, bet kur kelmai yra tai labai slape ir su traktorium neina ivaziuoti juos israuti cia plotas apie 2ha yra (kur neina ivaziuoti). Kazin kaip dabar butu geriau pasielgti kad grestu kuo mazesnes sankcijos uz ta pudyma? Kal kas yra susidure su tokiu atveju? Didziaja dali to pudymo galiu idirbti bet likusi dalis neimanoma del praslapusio dirvozemio( reikalingas melioracijos remontas).

tai nori pasakyti kad pirma kart matai tą lauką??? aišku kuo daugiau deklaruoti visad yra noras...bet yra bet...juk tam buna įsipareigojimai apsėti juodą pudyma iki lapkričio 1d :eusa-dance: ...dabar sukis ...rasyk pasiaiškinimą kas ir kaip ..gal susitarsi.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...