Jump to content

Eurovizija


Donatas

Recommended Posts

Ir kas is tos Rutos, kaip jus ja vadinate? Kad pasidarke kelios mergos ant scenos tai jau cia lygis? Kuria vieta jie uzeme kai vietoje merginu vyrai soko? Daina visiskai pusetina ir istirpstanti bendrame fone. Kas idomu is jusu ja atsimintu jei daininke nebutu zymi. jau daug geriau Pilvelyte, Ashtrey ar dar kokia kita. O 4fun ismanantiems zmonems paliko ispudi :icon-wink:, prisiminkime is istorijos Olsen Brothers, ar kad ir tuos latvius kur su gestais rode daina - panasia i 4fun. O Ruta Ščiogolevaiti - 100% Laura ir loveriai. Tiek visi dziugavo, kad bus gerai - laimesime, o priesingai - paskutine vieta. :D:D Taigi daugiau sansu turi daina su ideja, o ne po scena besidarkanciu mergu burys... :icon-wink::icon-cool::icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kas is tos Rutos, kaip jus ja vadinate? Kad pasidarke kelios mergos ant scenos tai jau cia lygis? Kuria vieta jie uzeme kai vietoje merginu vyrai soko? Daina visiskai pusetina ir istirpstanti bendrame fone. Kas idomu is jusu ja atsimintu jei daininke nebutu zymi. jau daug geriau Pilvelyte, Ashtrey ar dar kokia kita. O 4fun ismanantiems zmonems paliko ispudi :icon-wink:, prisiminkime is istorijos Olsen Brothers, ar kad ir tuos latvius kur su gestais rode daina - panasia i 4fun. O Ruta Ščiogolevaiti - 100% Laura ir loveriai. Tiek visi dziugavo, kad bus gerai - laimesime, o priesingai - paskutine vieta. :D:D Taigi daugiau sansu turi daina su ideja, o ne po scena besidarkanciu mergu burys... :icon-wink::icon-cool::icon-cool:

Matau Joniui nepatinka grazios panos besidarkancios :icon-wink::lol: ....

Siaip man asmeniskai visai nieko ta 4Fun :)

Laikysim spygas gal pasiseks mums kas ten zino :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kas is tos Rutos, kaip jus ja vadinate? Kad pasidarke kelios mergos ant scenos tai jau cia lygis? Kuria vieta jie uzeme kai vietoje merginu vyrai soko? Daina visiskai pusetina ir istirpstanti bendrame fone. Kas idomu is jusu ja atsimintu jei daininke nebutu zymi. jau daug geriau Pilvelyte, Ashtrey ar dar kokia kita. O 4fun ismanantiems zmonems paliko ispudi :icon-wink:, prisiminkime is istorijos Olsen Brothers, ar kad ir tuos latvius kur su gestais rode daina - panasia i 4fun. O Ruta Ščiogolevaiti - 100% Laura ir loveriai. Tiek visi dziugavo, kad bus gerai - laimesime, o priesingai - paskutine vieta. :D:D Taigi daugiau sansu turi daina su ideja, o ne po scena besidarkanciu mergu burys... :icon-wink::icon-cool::icon-cool:

Matau Joniui nepatinka grazios panos besidarkancios :icon-wink::lol: ....

Siaip man asmeniskai visai nieko ta 4Fun :)

Laikysim spygas gal pasiseks mums kas ten zino :D

Man tai patinka. Bet kai tikrai grazios :icon-wink: šiaip as 1 vieta Barbe - Q buciau skyres... :icon-wink::icon-wink: , bet deja jos nedatrauke iki finalo.. :icon-mad:icon-mad:icon-mad Bet kokiu atveju daina irgi grazi turi buti... O Sciogolevaites tai tokia labai jau siaip sau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pvz balvasau uz 4fun, ju pasirydymas kazkas naujo o ne eiline ruta kuri zinoma lietuvoje o uz LT sienu tisiog grazi moteris kuriu pilna visa eurovizija. daina aisku pusetina. pilvelyte vien tik apsipazorino kai antra karata dainuodama neistrauke paskutinio zodzio. ir daina man jos kazkoks bardakas buvo, priedainis vienoks daina kitokia....

as asmeniskai buciau skyrstes taip:

4fun

ruta sciogolevaite

auguste

......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

che che ruta su mergiotem uzskaitau, daina tai tokia puse bedos buvo, bet manau geriau negu 4fun.

ta 4fun daina tai toks kazkoks nesusipratimas - jazzuojantis bluesinis popsiukas, sakyciau. :) kiti atrankos dalyviai mano kuklia nuomone buvo ganetinai apgailetini, o dar kiti net kraupiai apgailetini. saules kliosas is vis nusigrybavo - baisi r'n'b dainiukste kazkokia - susiktu nigeriu ismislas, o tikejaus kazko idomesnio, gal kokio lengvo pop-jazziuko..

nors is esmes ta eurovizija manes nekaso. kazkaip ne mano stiliaus muzika, tai ir nelabai idomu... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano namuone tai eurovizija darosi nebedainu o sou konkursas.Pvz LORDI nebutu laimeje jeigu ne kostiumai ir pastovus slepimasis,nerodymas veidu.LT united isprovokavo visus ypac lengvu ir sarkastisku tekstu.Manau geriausiai per visa lt eurovizijos istorija pasirode SKAMP.na ziuresim ka ten 4fun parodys.Man asmeniskai atrodo kad reikejo auguste siust,su savo ta kraujuojancia suknele butu tikrai padariusi ispudi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...