Jump to content

Ką jūs manot apie claaso traktorius?


Recommended Posts

Nes ketinu pirkti ARES 600 serijos

nieko tikro taip klausinedamas nesuzinosi. kas neturi ka tamstai gali papasakoti, o kas turi negi sakys blogai. yra variantas toks. girdejau kad kesko technika nuomoja jei negaila 4-5 tukst lt menesiui, tai isinuomok ir ta menesi galesi drozt kaip patiks, tada ir suzinosi si ta.

O jai nepatiks galesi kitos vasaros palaukt nes vistiek jau busi viska apsidirbes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Geriau jau fergusoną, jeigu kesko-agro tau patinka... Kažkada kalbėjome su keskinių serviso vadovu, tai nekoks jau atsiliepimas apie class, nors nėra negendančių...

Nu ir ka as ir kalbejau su vadovu sake buna keli gedimai, bet ne tie patys kiekvienam modeli. Sake kad dazniausiai gedimai per pirmus metus tai yra garantini laikotarpi, nes pasitaiko brokuotu detaliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai cia kitu pamastymai, man clasai nepatinka tai varysiu ant ju. Pasiziuresiu i lempa prisigaudysiu faktu ir resiu. Nu apie traktoriu kol pats neisbandysi nieko gero nesuzinosi. Kaip kiti sako kokiam lauze sedetum girsi savo. Cia ypac galioja rusiskai ne vien uzsienietiskai nes rukiu beveiki visi ukininkai turi, tai ir neprades ant saves varyt kas s... nusipirko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim, nes cia tau , kade priskies.... Ir visai mane uzknisa tokie zmones kurie patys neisbande, ar net sale nebuvo sneka vejus. kelis zodzius isgirdo apie ta traktoriu(greiciausiai ir forume is tokiu kaip pats) dadejo savo 5 ir vel pasklido kalbos, nors tiesos jose gal koks 0,5%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim". Aukso zodziai. Nereikia niekad aklai klausyt kitu nuomones (nevisada gali but teisinga) turi turet savo. Bet kokiu atveju jau esu sakes koki issirinktum "zirga" tau su juo reiks paciam ir dirbti ir reikalau prispirus vargti. Niekas is cia esanciu neateis ir nedirbs. Geriausiaas variantas (grinai mano nuomone) perkant traktoriu paimt pardavimu skaiciu per tam tikra laikotarpi ir matysi kurie geresni, aisku nereikia maisyt galiu. Kitas dalykas kuri reikia ypac atidziai ziuret kaip su aptarnavimu. Nes mano tevas jau buvo vos ne i depresija puoles, nes nusipirko sienapjove is labai issireklamavusios firmos , sumokejo taikrai gerus pinigus (lenkiskos butu kelios iseje) ir pacia pirma diena parvaziavo is lauku asaras sluostidamas, tai servizas teikesi tik po savaites atvykt. Tai laiko nera, tai darbuotojai uzsieme. Tai gerai cia sienapjove, o jei traktorius per darbymeti, kas tada daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim, nes cia tau , kade priskies.... Ir visai mane uzknisa tokie zmones kurie patys neisbande, ar net sale nebuvo sneka vejus. kelis zodzius isgirdo apie ta traktoriu(greiciausiai ir forume is tokiu kaip pats) dadejo savo 5 ir vel pasklido kalbos, nors tiesos jose gal koks 0,5%

nesinervuok. jei pats Clasa turi, tai nereik putotis, as apie ji juk nieko blogo nesakiau. jei turi kitoki, tada geriau apskritai patylek......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim, nes cia tau , kade priskies.... Ir visai mane uzknisa tokie zmones kurie patys neisbande, ar net sale nebuvo sneka vejus. kelis zodzius isgirdo apie ta traktoriu(greiciausiai ir forume is tokiu kaip pats) dadejo savo 5 ir vel pasklido kalbos, nors tiesos jose gal koks 0,5%

nesinervuok. jei pats Clasa turi, tai nereik putotis, as apie ji juk nieko blogo nesakiau. jei turi kitoki, tada geriau apskritai patylek......

Nesiputoju, nieko nesakau nesaku kad ir tas claas geriausias traktorius. As tik kalbu apie uzsienietiskos lyginima su sovietine teknika. (Yra is cia esanciu kurie varo apskritai ant visu uzsienietisku traktoriu ir skelia kad ruskis geresnis) Nors nesuprantu kuom jis geresnis ir kuom gali but pranasesnis uz vakarietiska teknika. Nu gal nebent kaina
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim". Aukso zodziai. Nereikia niekad aklai klausyt kitu nuomones (nevisada gali but teisinga) turi turet savo. Bet kokiu atveju jau esu sakes koki issirinktum "zirga" tau su juo reiks paciam ir dirbti ir reikalau prispirus vargti. Niekas is cia esanciu neateis ir nedirbs. Geriausiaas variantas (grinai mano nuomone) perkant traktoriu paimt pardavimu skaiciu per tam tikra laikotarpi ir matysi kurie geresni, aisku nereikia maisyt galiu. Kitas dalykas kuri reikia ypac atidziai ziuret kaip su aptarnavimu. Nes mano tevas jau buvo vos ne i depresija puoles, nes nusipirko sienapjove is labai issireklamavusios firmos , sumokejo taikrai gerus pinigus (lenkiskos butu kelios iseje) ir pacia pirma diena parvaziavo is lauku asaras sluostidamas, tai servizas teikesi tik po savaites atvykt. Tai laiko nera, tai darbuotojai uzsieme. Tai gerai cia sienapjove, o jei traktorius per darbymeti, kas tada daryt?
Tai parasyk is kokios firmos pirko,gerai butu zinoti apie ju servisa.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim, nes cia tau , kade priskies.... Ir visai mane uzknisa tokie zmones kurie patys neisbande, ar net sale nebuvo sneka vejus. kelis zodzius isgirdo apie ta traktoriu(greiciausiai ir forume is tokiu kaip pats) dadejo savo 5 ir vel pasklido kalbos, nors tiesos jose gal koks 0,5%

nesinervuok. jei pats Clasa turi, tai nereik putotis, as apie ji juk nieko blogo nesakiau. jei turi kitoki, tada geriau apskritai patylek......

Nesiputoju, nieko nesakau nesaku kad ir tas claas geriausias traktorius. As tik kalbu apie uzsienietiskos lyginima su sovietine teknika. (Yra is cia esanciu kurie varo apskritai ant visu uzsienietisku traktoriu ir skelia kad ruskis geresnis) Nors nesuprantu kuom jis geresnis ir kuom gali but pranasesnis uz vakarietiska teknika. Nu gal nebent kaina

Galiu pasakyti kuo pranašesnis - ogi turi užsiėmimą pastovų - remontuoti... jeigu ne kasdien, tai bent jau švenčių proga :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir traktoriu pirkdamas pasikliauk savim, nes cia tau , kade priskies.... Ir visai mane uzknisa tokie zmones kurie patys neisbande, ar net sale nebuvo sneka vejus. kelis zodzius isgirdo apie ta traktoriu(greiciausiai ir forume is tokiu kaip pats) dadejo savo 5 ir vel pasklido kalbos, nors tiesos jose gal koks 0,5%

nesinervuok. jei pats Clasa turi, tai nereik putotis, as apie ji juk nieko blogo nesakiau. jei turi kitoki, tada geriau apskritai patylek......

Nesiputoju, nieko nesakau nesaku kad ir tas claas geriausias traktorius. As tik kalbu apie uzsienietiskos lyginima su sovietine teknika. (Yra is cia esanciu kurie varo apskritai ant visu uzsienietisku traktoriu ir skelia kad ruskis geresnis) Nors nesuprantu kuom jis geresnis ir kuom gali but pranasesnis uz vakarietiska teknika. Nu gal nebent kaina

Galiu pasakyti kuo pranašesnis - ogi turi užsiėmimą pastovų - remontuoti... jeigu ne kasdien, tai bent jau švenčių proga :lol::lol:

Nu nebent

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nukirto prierasa kazkas :icon-evil::icon-evil::icon-evil:

viskas i pinigus remiasi. pazystu viena, kuris kulia su dviem nivom, dar dvi ant daliu stovi, bet uzsienietisko kombaino neperka....

ir su traktoriais panasiai gaunas, viskas nuo pinigu kiekio. jei zmogus gali nupirkt FEND ar JD, jis Class nepirks...... jei turi pinigu uzsienietiskam, nepirks belaruso. nors is kitos puses, tik idijotas gali pirkt nauja uzsienietiska iki 100ag....

nupirko vienas Deuca, 200ag, negalejo padirbt kaip gedo. firma pinigus grazino, ii jis pasiime galingesni,235ag. po metu pirko Clasa 175ag...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nukirto prierasa kazkas :icon-evil::icon-evil::icon-evil:

viskas i pinigus remiasi. pazystu viena, kuris kulia su dviem nivom, dar dvi ant daliu stovi, bet uzsienietisko kombaino neperka....

ir su traktoriais panasiai gaunas, viskas nuo pinigu kiekio. jei zmogus gali nupirkt FEND ar JD, jis Class nepirks...... jei turi pinigu uzsienietiskam, nepirks belaruso. nors is kitos puses, tik idijotas gali pirkt nauja uzsienietiska iki 100ag....

nupirko vienas Deuca, 200ag, negalejo padirbt kaip gedo. firma pinigus grazino, ii jis pasiime galingesni,235ag. po metu pirko Clasa 175ag...

Be abejo, pinigai. Aš tai pagal BPD pirkau Case. Kaina tai dar pusė velnio, bet krautuvas prideda vos ne "belorusą"... Toksai gyvenimas :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

" Geriausiaas variantas (grinai mano nuomone) perkant traktoriu paimt pardavimu skaiciu per tam tikra laikotarpi ir matysi kurie geresni, aisku nereikia maisyt galiu. Kitas dalykas kuri reikia ypac atidziai ziuret kaip su aptarnavimu.

Viskas aisku - Opelis - geresnis uz MB.. :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bachurai, sunku skaityt tokias rasliavas,jus apie viska rasot, bet nieko konkretaus,kaip bobos. As pirkau is lytagros niuholanda naudota 2metu su ju garantija .Dirbant su amazone freza trecioj dienoj uzsidege. Vienu zodziu traktorius stipriai apdege. Firma ant rytojaus ta traktoriu issiveze,o kadangi buvo seja tai atveze kita.As tris savaites su juo dirbau kol ana atremontavo. paskui atveze ''padegeli'' gerai atremontuota ir man tai apsoliuciai nieko nekainavo.Gerbiu tokias firmas kurios atliekas taip garantinius aptarnavimus. Kad tie metalo lauzai negenda taip nebuna,bet, kad nors per garantini sugedus traktoriui duotu kita, tai butina salyga ir reikia ziuret kuri firma tai garantuoja. Luzta velenai, byra dezes ,uzkala varikliai,byra pavaros ir patikekit tai atsitinka su naujais traktoriais,o mes bijom pralement kokia tai firma, koks traktorius ir kaip ta problema issisprende.Su pagarba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes ketinu pirkti ARES 600 serijos

Šiaip turiu pora Claas traktorių. Vienas Atles 230AG kitas Celtis 105AG.

Abu turiu pirkes su trijų metų garantija. Kalbant apie Atles būtu viskas gerai jei būtu automatinė greičių dėžė ir greičio palaikymo sistema . Problemos - nutrūko priekiniai sparnai -500mot/val ., 1500m/v pradėjo praleiti pusašių salnikai ,odaugiau smulkmenos kurias greitai buvo stvarkytos serviso . Kesko servisas dirba neblogai tik nemažai kainuoja .

Jei nori sužinoti daugiau klausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...