Jump to content

Musu Triusiai :)


Biesius

Recommended Posts

  • Atsakymai 116
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Ziekit gal kas populiariai gali man paaiskinti apie HYPLUS ir HYLAS :(

Na su kitom veislem beveik aisku : kalifornai juodom ausim ir nosim o visi balti , zelandai balti , drugeliai balti su juodom demem ... su tais visokiais viskas aisku o su HYPUSAIS ir HYLOM kolkas niekas neaisku :(

na cia kaip buvo rasyta skelbime yra HYPLAS (kogero paskutine nuotrauka jei ziureti pagal eiliskuma) ,

Na o priespaskutine ir pirma foto yra mano triusiai misrunai ... nesuprantu kuo jie gali skirtis ... o gal maniskiai tokiepat HYPLAI tik as juos misrunais laikau :(

O tie balti maniskiai tai gal HYLOS ? Nes kaskaip taip pat labai panasus :(

post-7533-141521809879_thumb.jpg

post-7533-141521809883_thumb.jpg

post-7533-141521809888_thumb.jpg

post-7533-141521809893_thumb.jpg

post-7533-141521809898_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu kaip man sake rusijoje kur rusijos sidabrinius veislyne pirkau, jei man melavo tai ir as tau pameluosiu:

Hyla tai tokie pat kaip baltieji zelandai tik ausu vidus ruzavas ir auga greiciau bei svoris didesnis apie 1-1,5kg

Hiplai tai kaliforno tevo ir mamos hylos vaikai, kurie 80-90 % paveldeja tevo demes ir tu vaiku demes buna didesnes (nosies juodumas ilgesnis nei kaliforno).bei svoris didesnis nei kaliforno buna bet mazesnis nei hyla. ta prasme svoris apytiksliai kaip zelando buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu kaip man sake rusijoje kur rusijos sidabrinius veislyne pirkau, jei man melavo tai ir as tau pameluosiu:

Hyla tai tokie pat kaip baltieji zelandai tik ausu vidus ruzavas ir auga greiciau bei svoris didesnis apie 1-1,5kg

Hiplai tai kaliforno tevo ir mamos hylos vaikai, kurie 80-90 % paveldeja tevo demes ir tu vaiku demes buna didesnes (nosies juodumas ilgesnis nei kaliforno).bei svoris didesnis nei kaliforno buna bet mazesnis nei hyla. ta prasme svoris apytiksliai kaip zelando buna.

Na ka as galiu pasakyti :) maniskiai tikrai sunkesni 1-1,5Kg nes jau 3,5men o sveria apie 4kg ...o kai bus 4men tai tikrai svers virs 4kg (planuoju kad apie 4,3kg).

Ausu vidus tikrai ruzavas :) ...

Tad ka pagaliau suzinojau savo misrunu pavadinimus :D

Tai HYLOS ir HYPUS .

Na ka jei kam reikia geru triusiu tai kreipkites :) visada turiu pardavime .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu kaip man sake rusijoje kur rusijos sidabrinius veislyne pirkau, jei man melavo tai ir as tau pameluosiu:

Hyla tai tokie pat kaip baltieji zelandai tik ausu vidus ruzavas ir auga greiciau bei svoris didesnis apie 1-1,5kg

Hiplai tai kaliforno tevo ir mamos hylos vaikai, kurie 80-90 % paveldeja tevo demes ir tu vaiku demes buna didesnes (nosies juodumas ilgesnis nei kaliforno).bei svoris didesnis nei kaliforno buna bet mazesnis nei hyla. ta prasme svoris apytiksliai kaip zelando buna.

Na ka as galiu pasakyti :) maniskiai tikrai sunkesni 1-1,5Kg nes jau 3,5men o sveria apie 4kg ...o kai bus 4men tai tikrai svers virs 4kg (planuoju kad apie 4,3kg).

Ausu vidus tikrai ruzavas :) ...

Tad ka pagaliau suzinojau savo misrunu pavadinimus :D

Tai HYLOS ir HYPUS .

Na ka jei kam reikia geru triusiu tai kreipkites :) visada turiu pardavime .

As rasiau kad ju svoris didesnis per 1-1,5kg negu subrendusio zelando, tai jei zelandas subrendes apie 5sveria tai +1=hyla 6kg, del svoriu pasikonsultuok ir sios veisles su www.triusiaihyla.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu kaip man sake rusijoje kur rusijos sidabrinius veislyne pirkau, jei man melavo tai ir as tau pameluosiu:

Hyla tai tokie pat kaip baltieji zelandai tik ausu vidus ruzavas ir auga greiciau bei svoris didesnis apie 1-1,5kg

Hiplai tai kaliforno tevo ir mamos hylos vaikai, kurie 80-90 % paveldeja tevo demes ir tu vaiku demes buna didesnes (nosies juodumas ilgesnis nei kaliforno).bei svoris didesnis nei kaliforno buna bet mazesnis nei hyla. ta prasme svoris apytiksliai kaip zelando buna.

Na ka as galiu pasakyti :) maniskiai tikrai sunkesni 1-1,5Kg nes jau 3,5men o sveria apie 4kg ...o kai bus 4men tai tikrai svers virs 4kg (planuoju kad apie 4,3kg).

Ausu vidus tikrai ruzavas :) ...

Tad ka pagaliau suzinojau savo misrunu pavadinimus :D

Tai HYLOS ir HYPUS .

Na ka jei kam reikia geru triusiu tai kreipkites :) visada turiu pardavime .

As rasiau kad ju svoris didesnis per 1-1,5kg negu subrendusio zelando, tai jei zelandas subrendes apie 5sveria tai +1=hyla 6kg, del svoriu pasikonsultuok ir sios veisles su http://www.triusiaihyla.lt

na nemanau kad grinaveislis zelandas 4 men sveria 4kg na o maniskiai kaikurie (nevisi ) sveria po 4.8-4.9kg ...

Tai kogero jie HYLOS ir HYPLAI :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
As bijociau ji i rankas paimt. :D

Teip. Toks gali ir ranką iki alkūnės nukąsti net nemirktelėjęs :D

reikes ir man su fotoshopu padirbet kaip cia nuotraukoi ... parodisiu kokie pas mane triusiukai auga :D

Pasiziurekit juk aiskiai matosi photoshopo itaka nuotraukai ir perspektyvos perdavimo iliuzija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia cia net photoshopo ... nusifotkinkit su suaugusiu belgu analogiska poza/kampu ir vaizdo efektas/ispudis bus tas pats....

tai apie ka as ir kalbu .... reikia triusi arciau objektyvo ...savininka ciut ciut toliau ...biski is apacios ...ir suzaidus su priekiniu planu ....liuks nuotrauka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

r85budr, labai gražūs triušiukai ir gyvenimas puikus jų. O koks tas margas paskutinėje nuotraukoje? Ar visus taip auginat nameliuose ant lauko? Ar patogu pašert ir sutvarkyt, jei lyja ar sninga. Kiek tokių namelių turit. Planuojam naujai triušius įkurdinti, bet nesugalvoju optimaliausio varianto, kad ir triušiams daugiau laisvės būtų, ir mums mažiau darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

r85budr, labai gražūs triušiukai ir gyvenimas puikus jų. O koks tas margas paskutinėje nuotraukoje? Ar visus taip auginat nameliuose ant lauko? Ar patogu pašert ir sutvarkyt, jei lyja ar sninga. Kiek tokių namelių turit. Planuojam naujai triušius įkurdinti, bet nesugalvoju optimaliausio varianto, kad ir triušiams daugiau laisvės būtų, ir mums mažiau darbo.

Sveiki, paskutinej foto yra (Harlequin rabbit (Japanese)), Arlekinas arba dazniau vadinamas Japonu triusis, labai judrus, blizgancio kailiuko, bet agresivaus charakterio :)

o apie musu namelius siuo metu turime 3 paprastus dviviecius ir 2 namelius su gimdyklomis. Valimas yra toks, kad karta savaitej as isvalau vidu, kokius paminkstinimus ten prisigamina, tada nukeliu namukus nuo padu, pati pada perkeliu i kita vieta. Greblio ir semtuvo pagalba surenku ekskrementus :) namelius vis perstumiu i kita vieta(per pada i prieki arba atgal), kad nekvepuotu amoniaku. Po savaites galima statyt i ta pacia vieta. Vasaros metu tokius namelius galima laikyti ir ant koju (iskelus auksciau) bet ziema jiems pustu vejas per tinkla. Man labai paprasta, apsidirbu max per 20 min. Dabar baigiam pasidaryti pirma gimdyklini nameli is laminuotos faneros o nebe is OSB. Bus dar atsparesnis :)http://www.skelbiu.lt/skelbimai/narvai- ... 43346.html cia galit pasiziuret kaip atrodo is arciau :) pridedu dar musu triusio (vadinam Tigru) foto. :)

post-11540-14152181399_thumb.jpg

post-11540-141521813994_thumb.jpg

post-11540-1415218140_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei tokių narvelių nedaug,tai gal ir patogu, bet jei taip kokius 20 namelių kilnoti...O ką žiemą darote?

na jei 20 tai jau nebe 20 minuciu dirbtum :D tada reikia ziuret kazka tokio kaip keliu aukstu kad subegtu i stalcius ir kad tik iskratai ir isvalai :) tai kiek triusiu auginate? nes i 20 nameliu telpa 40 piktu triusiu kurie gyvena po viena :) arba 80 draugisku kurie gyvena po du kiekvienoj pusej:)

o ziema kaip ir vasara valymas nuo nieko nesiskiria..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...