Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Geresnė kaina tik kooperatyvo nariams, tokiems nuo gatvės siūlo mažesnę kainą.

tikrai netiesa, neesu koop narė prieš kelias dienas bendravau su vadybininku Pieno LT kuris ieško statytojų koop,tai jis aiškiai pasakė, kad jie nemokės daugiau nei kiti supirkėjai ir kaina mokama visiems vienoda ar tu koop narys ar ne. Skirtumas tame, kad koop nariai metų gale gaus uždirbtus dividendus,  juos sudarys 90 proc nuo išnešto pieno kiekio ir 10 proc nuo padarytos įmokos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai netiesa, neesu koop narė prieš kelias dienas bendravau su vadybininku Pieno LT kuris ieško statytojų koop,tai jis aiškiai pasakė, kad jie nemokės daugiau nei kiti supirkėjai ir kaina mokama visiems vienoda ar tu koop narys ar ne. Skirtumas tame, kad koop nariai metų gale gaus uždirbtus dividendus, juos sudarys 90 proc nuo išnešto pieno kiekio ir 10 proc nuo padarytos įmokos.

man prie derybu stalo taip isdeste, jus gal neseniai bendravote, pasikeite kas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai gale metu gausit,tas imokas,tada galesit kalbet apie kooperatyvo nauda,pries laika naivu apue nauda kalbet,tos kalbos greitai pasikeicia supirkeju naudai o ne ukininku.Kainos visur vienodos ar pienas lt ar kitur yra susitarimas ,konkurencija tik zaidimas politinis.

Va todėl ir šnekame, kad gausime, nes jau ir gavę esame... Aišku ne šiemet, ir ne pernai, bet tokia praktika jau buvo naudota PienasLT. Aš kaip narys, tai net nenoriu, kad už superkamą pieną kooperatyvas mokėtu daugiau nei rinkos kaina... Ir tą mano norą supras tik tas, kas gerai supranta kooperacijos esmę ir naudą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai netiesa, neesu koop narė prieš kelias dienas bendravau su vadybininku Pieno LT kuris ieško statytojų koop,tai jis aiškiai pasakė, kad jie nemokės daugiau nei kiti supirkėjai ir kaina mokama visiems vienoda ar tu koop narys ar ne. Skirtumas tame, kad koop nariai metų gale gaus uždirbtus dividendus,  juos sudarys 90 proc nuo išnešto pieno kiekio ir 10 proc nuo padarytos įmokos.

Taip, ir aš neseniai kalbėjau su vadybininku pienas LT kaina tikrai geresne siulio negu supirkėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu kodel taip pyksta ant galvojanciu kitaip

Kas ant ko pyksta čia dar klausimas... Bet nėra jokių klausimų, kad tokie pykčiai kai ką labai džiugina...

O kad kuo mažiau kooperatyve tokių kurie vaikosi 1-2 centus, tai tikrai tik geriau esantiems jo nariais.

Be tuo pačiu, gerai kad tokių yra aplamai, nes akivaizdu kaip nesunku juos prisivilioti, kai pieno tikrai reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Centai ir man labai svarbu,nes ne po Eura gaunu uz piena, kai reikia moketi atlyginimus ir dar paskolas susimoketi skaiciuoji kiekviena cnt. Gal Jus kooperatyve visi labai turtingi,kad apie tai jau galite leisti sau ir negalvoti. O kad koop pradejo dirbti dziaugiuosi,kaip ir kiti,bet pats linkes buti nepriklausomu(ir taip banka maitinu),o piena man parduoti visai nesvarbu kam ar zemaiciams ar zvaigzdems,lenkams ar dar kam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyve visokiu pilna ir besivaikanciu centuku ir gudruciu makliuojanciu su vairuotojais ir dideliu ir mazu. Labai didele problema kai atskiri nariai pradeda spausti vadovybe ir galvoti kad jie yra chytresni ar siaip nusipelne ir pan. Per susirinkimus saleje matosi pagal susedimo lygi - grupeles atskiros, didelis prie maziuko nesedi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu kodel taip pyksta ant galvojanciu kitaip

čia šiame forume yra tik viena tiesa ir viena nuomonė,jei priešinsies jai,turėsi kitą nuomonę-būsi užblokuotas,kaip ir aš buvau,nors nieko nekeikiau,neįžeidinėjau tik su įronija atsiliepiau apie kai kuriuos forumo dalyvius.Apie mane taip pat atsiliepė kiti,bet moderatoriui tai neužkliuvo,čia gaunasi taip kaip pas sovietus-kas ne su mumis,tas prieš mus.Aš jau buvau sakęs,kad daugiau tame pilstyme iš tuščio į kiaurą nebedalyvausiu,gal kada retkarčiais ir įsiterpsiu,kai pradėsit visiškai nusišnekėt,nes ir dabar matau,kad  ir yra siūlymas pasekti prancūzų pavyzdžiu.Juokas man ima iš tokių siūlymų,jų anksčiau buvo labai daug ir kuo tai baigėsi puikiai žinom.Anksčiau kelis kartus buvau užblokuotas visam laikui,nes nesutikdavau su auksinėmis mintimis ir sakydavau,kad pieno kainos pradės kilti kai pradės trūkti pieno,o kiti proto bokštai siūlė blokuot kelius ir perdirbimo įmones.Argi aš buvau neteisus?Ir dabar visas tas rašliavas skaičiau,galėjau vėl prisijungt,bet palaukiau 3 savaites.Gal ir dabar būsiu užblokuotas visam laikui,nes matyt kažką įžeidžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...