Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

kokie čia gali dar būti užsakovai,čia ir durnam aišku,kad smulkiųjų rėmimas tik pinigų švaistymas,nes jų dienos jau suskaičiuotos,geriau tuos pinigus skirtu jiems ,kad persiorentuotu į kitą sritį pvz. daržovių,mėsinių gyvulių,avių auginimas.Niekur daugiau nėra tokių cirkų kaip Lietuvoje kai važiuoja keliolika kilometrų paimti keliasdešimt litrų pieno.

O gal jie koki separatoriu nusipirks ir darys grietine ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokingos tos kalbos ,apie smulkiuosius,kad jie atseit akmuo po kaklu visiems.Smulkiesiems nereiktu jokiu "pasalpu "is biudzeto ar is europos, reiketu tik pora centu didesnes pieno supirkimo kainos ir jie puikiai isgyventu si krizini laikotarpi. O visa sita daroma ir kalbama tam , kad supriesint smulkiuosius su stambesniais, kad smulkieji issiparduotu, kad pieno gamyba liktu keletos ipac stambiu pieno gamintoju rankose (savu rankose)

Prasantis ir skurstantis daug nuolankesnis duodanciajam)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...o jei tie smulkieji i viena vieta sunesa 2-3tonas pieno kiekviena diena ? Kaip tada ?

tegu neša,bet kad taip beveik nebūna,kai pas mane atvažiuoja pienovežis ir pasižiūriu popieriuose nes reikia pasirašyti,tai didžiausias kiekis punkte būna kaip pas mane 1600-1700kg kas antrą dieną,o kituose punktuose dar mažiau.O šiaip pagrinde važinėjasi mikriukai po kaimus ir rankioja po kelis litrus.Neseniai mano žentas įsidarbino kooperatyve su mikriuku surinkinėt pieną,tai pasakojo,kad reikia po kelis kilometrus važiuot per miškus dėl 1,5 kibiro pieno,tai sakykit ar tokie ūkininkai turi perspektyvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokingos tos kalbos ,apie smulkiuosius,kad jie atseit akmuo po kaklu visiems.Smulkiesiems nereiktu jokiu "pasalpu "is biudzeto ar is europos, reiketu tik pora centu didesnes pieno supirkimo kainos ir jie puikiai isgyventu si krizini laikotarpi. O visa sita daroma ir kalbama tam , kad supriesint smulkiuosius su stambesniais, kad smulkieji issiparduotu, kad pieno gamyba liktu keletos ipac stambiu pieno gamintoju rankose (savu rankose)

Prasantis ir skurstantis daug nuolankesnis duodanciajam)))

joks jie akmuo po kaklu,jie savaime išnyks.Prisimink kiek jų buvo nepriklausomybės pradžioje ir kiek dabar.Gal nebeprisimeni,aš tai puikiai atsimenu kaip mūsų kaime kiekvienoje sodyboje buvo po kelias karves,dabar belikom tik 4.Pažiūrėk statistiką kiek buvo karvių tada ir kiek dabar-daugiau negu per pusę sumažėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tegu neša,bet kad taip beveik nebūna,kai pas mane atvažiuoja pienovežis ir pasižiūriu popieriuose nes reikia pasirašyti,tai didžiausias kiekis punkte būna kaip pas mane 1600-1700kg kas antrą dieną,o kituose punktuose dar mažiau.O šiaip pagrinde važinėjasi mikriukai po kaimus ir rankioja po kelis litrus.Neseniai mano žentas įsidarbino kooperatyve su mikriuku surinkinėt pieną,tai pasakojo,kad reikia po kelis kilometrus važiuot per miškus dėl 1,5 kibiro pieno,tai sakykit ar tokie ūkininkai turi perspektyvą.

Jei laksto po miskus ir renka piena reiskia jo truksta.O ir daro taip tik perekupai tai yra KOOPERATYVAI)))))

Reiskia jiems gerai-apsimoka. Tegu nelaksto, o irengia punktus tada bus naturali atranka.O cia dabar vyksta kova del pieno kaip ir del mokiniu krepselio kai i kaiminysteje esancius vienkiemius suvaziuoja mikriukai is skirtingu mokyklu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nesiginciju, zinoma , kad isnyks. Vieni nusens, kitiem siaip atsibos buti priristiems prie karves uodegos , taciau nereikia varu varyti. Zmones patys sugalvos is ko jiems gyventi. Juk ne be reikalo sakoma , kad lietuvis ir ant uolos prasigyvens...

P.S. man asmeniskai taip pat butu parankiau , kad baigtu isnykti tie smulkuciai aplinkui, galeciau keleta lauku issididinti, taciau as pats nesenai buvau toks ir labai gerbiu ju darba todel ir stoju ju ginti matydamas kiek netiesos yra daroma ir kalbama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tegu neša,bet kad taip beveik nebūna,kai pas mane atvažiuoja pienovežis ir pasižiūriu popieriuose nes reikia pasirašyti,tai didžiausias kiekis punkte būna kaip pas mane 1600-1700kg kas antrą dieną,o kituose punktuose dar mažiau.O šiaip pagrinde važinėjasi mikriukai po kaimus ir rankioja po kelis litrus.Neseniai mano žentas įsidarbino kooperatyve su mikriuku surinkinėt pieną,tai pasakojo,kad reikia po kelis kilometrus važiuot per miškus dėl 1,5 kibiro pieno,tai sakykit ar tokie ūkininkai turi perspektyvą.

Jeigu pieninėms pieno ne reiktų,tai tie mikriukai ir nevažinėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kiek suprantu, pieninės turi sudariusios saugius kontraktus su kooperatyvais, kur sudėti saugikliai, kad pastarieji nepabėgtų su žaliava pas kitus. Jeigu paklausa į užsienį didės, sutartys pasibaigs, kitaip pieninės uždainuos. Taip pat pletkų lygmenyje, kad ir Pienas LT norėtų žaliavos bet nėra iš ko, dėl įsipareigojimų pieninėms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nesiginciju, zinoma , kad isnyks. Vieni nusens, kitiem siaip atsibos buti priristiems prie karves uodegos , taciau nereikia varu varyti. Zmones patys sugalvos is ko jiems gyventi. Juk ne be reikalo sakoma , kad lietuvis ir ant uolos prasigyvens...

P.S. man asmeniskai taip pat butu parankiau , kad baigtu isnykti tie smulkuciai aplinkui, galeciau keleta lauku issididinti, taciau as pats nesenai buvau toks ir labai gerbiu ju darba todel ir stoju ju ginti matydamas kiek netiesos yra daroma ir kalbama

aš taipat gerbiu jų darbą,nes pats toks  neseniai buvau,žinoma gerai,kad žmonės dirba,o ne šlaistosi pakampėm ir neprašo pašalpų,aš tik konstatuoju faktą jiems su tokiomis žemomis kainomis išsilaikyti bus sunku,o kad pienininkams trūksta pieno ir jie todėl laksto su mikriukais tai pasakos.Su jais laksto tipo kooperatyvai,teisingiau perekūpai,tokiame gerai žinomame dirba ir mano žentas.Pasakojo kaip imami mėginiai,žmogus nemato,nes jis imamas nuvežus į punktą,o ten riebumus padaro kokius tik reikia,todėl tipo kooperatyvo vadovas,jo vaikai ,žentai kurie yra vadybininkai važinėjasi su prabangiais džipais.Toks tipo kooperatyvas surenka didelį kiekį pieno,pakoreguoja riebumus ir pristato perdirbėjui,pasiimdamas sau liūto dalį.Tai pasakykit kaip tie smulkieji gali beišgyventi taip apgaudinėjami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesukit jus galvu kas isnyks kas gyvuos,tokiu straipsniu senai nebeskaitau,nebesigilinu o tuos tyrimus kokiu reikia jie tokius padaris,kaip perdirbejui palanku,jegu visur gilinsies nebebus laiko dirbti.Sukurta tokia sistema kaip jiem pakanku tas liecia tieek smulkius tiek stambius,cia tik diskucijos kuriu niekas neisgirsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebesukit jus galvu kas isnyks kas gyvuos,tokiu straipsniu senai nebeskaitau,nebesigilinu o tuos tyrimus kokiu reikia jie tokius padaris,kaip perdirbejui palanku,jegu visur gilinsies nebebus laiko dirbti.Sukurta tokia sistema kaip jiem pakanku tas liecia tieek smulkius tiek stambius,cia tik diskucijos kuriu niekas neisgirsta.

neapsirik,manęs tai neliečia,nes aš dalyvauju kasdieniniame mėginių paėmime ir prieš mano akis mėginiai užklijuojami maišelyje ir rezultatais nesiskundžiu,perskaičiavimo kooficientas pastoviai apie 1,25.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kas kad tu dalyvauji,viska galima atklijuot,sukeist,kokio rezultato reikia toki parsis kokio pageidauja perdirbejas toliau nebesiplesiu oi oi oi ....... tie tirimai.

nebesvaik,tai gal pasakysi,kad vasaros laike koficientas turėtų būti1,5,kol nedalyvavau kasdieniniame mėginių ėmime jis būdavo vos virš vieneto,retai pasiekdavo 1,1.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokie reikaliukai begali būti,visi sutartis turi rugpjūčio mėnesiui,tikėkimės,kad rugsėjo mėn.kainos nebemažės.Visi toliau ramiai melžia karvutes ir laukia geresnių laikų,nes žino,kad su rėkavimu forume nieko nepasieksi,viskas išsispręs savaime-pradės trūkti pieno tada ir perdirbėjai pradės normaliau mokėt,o dabar kam jiems mokėt,jei pieno primelžiama daugiau negu pernai,nors tada jau buvo sakoma,kad pienininkai ant bankroto slenksčio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...