Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Aišku reikia. Tikrai blemba beviltiški esat kaikurie, nesupykit nieko asmeniško. Bent pati paprasčiausia dalyka atliktume, MASIŠKAI visi susirinke, kad i vidu net netilptu. Nereik norėt kad nuvažiuosi ir pyst kas su sykiu pasikeis. Atsirastu bent tarpusavio pasitikejimas kad galim susiburt, ner skirtumo, mašinos autobusai.. bet masiškai. Pasiseks, vadinas veliau irgi pavyks susirinkti, kad ir su traktoriais ir visa kita amunicija. Neužmirškit artėja rinkimai, niekam triukšmai nereikalingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikom nedaug apie 25 karvės, bet su tokiom kainom sunkoka yra. Esu iš žemaitijos, ir be technikos bet tikrai atvažiuočiau ir pasiimčiau dar ūkininku. Nemanau, kad mes esam kuom nors prastesni už kaimynus lenkus ir negalime gauti didesnės kainos už piena, todėl reiktu visiem pradėti nebetylėti. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikom nedaug apie 25 karvės, bet su tokiom kainom sunkoka yra. Esu iš žemaitijos, ir be technikos bet tikrai atvažiuočiau ir pasiimčiau dar ūkininku. Nemanau, kad mes esam kuom nors prastesni už kaimynus lenkus ir negalime gauti didesnės kainos už piena, todėl reiktu visiem pradėti nebetylėti. :)

Tai taip, padarykim bent tiek, negi gaila kibiro salerkos, ir gero pusdienio laiko, ūkis neprapuls per diena be šeimininkų:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikom nedaug apie 25 karvės, bet su tokiom kainom sunkoka yra. Esu iš žemaitijos, ir be technikos bet tikrai atvažiuočiau ir pasiimčiau dar ūkininku. Nemanau, kad mes esam kuom nors prastesni už kaimynus lenkus ir negalime gauti didesnės kainos už piena, todėl reiktu visiem pradėti nebetylėti. :)

Kas cia per isireiskimas laikom apie 25 karves,kitur dirbu apie 10ha ,nebesuprantu ar cia karve per puse skaitom ar nebesuskaiciuojam kiek turim,as tai zinau tiksliai kiek dirbu,kiek karviu turiu,o dabar laukiam vasario 23d ziuresim ka cia nutarsim,ka pareikalausim o cia tai tusti sukavimai nieko verti tad ziuresim mokesim reikalaut ar vel tas pats bus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekam tas susirinkimas įspūdžio nepadarys, jeigu kaip pernai viskas bus. Irgi važiavom, organizavomės autobusus, kalbinom kaimynus. Nu ir kas iš to? Kokie rezultatai? Apskritas 0. Nei kas išsigando, nei ką darė, nei ką pakeitė. Tik blogėjo toliau viskas.

O kad paplosim ar pašvilpsim, irgi niekam įspūdžio nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako iš kur tautoj anekdotai gimsta.Tai ir parašysiu.Sausio mėn.nuvažiavau kaimyna iš sesers jubiliejau parvežt.Kitas rajonas,ana to kaimo punkto vedėja-laborantė.Įkalus truputi tai man ir sako,,Žinai bl..t sapnavau kad vasara sėdžiu ir į pieno knygutes rašau kaina 6 cnt.Kažin ar taip bus,,Dabar pats galvoju kad reik imt buteli  ir varyt į svečius.Prašyt gal pasapnuos kokiam čia kiekiui to pieno,ir ar ilgai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...