Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Nesu as pries pienaslt, obet taciau, kur kazkokios garantijos kad kai paleist jie ilgai laukta gamykla, nebus snipstas? Kur jie gaminius parduos, ar yra transportas, koki procenta gaminiu sugebes issiparduot pirmais men, po metu? Man daug neaiskumu, as uz Tikra kooperatyva, bet baisu kad nebutu kaip buvo su Kupiskio pieninine kadaise...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ismokos problemos nesprendzia, kaip ir kita parama pienininkam, jos tik palengvina pasekmes. Dalijo tam susiejime skrajutes toks vyrukas, apie mitinga, kad ves karves prie prezidenturos, blokuos kelius is LV rugseji, ten dar rasyta kad bus daromas posedi(mokamas) kuriame bus ir baltraitiene tipo, nu ok, mitingai blokados, viskas man aisku, bet kokia proga uz dalyvavima susimoket reikia? Kam? Uz ka? Bent trumpai parasytu uz ka man moket, nes db gaunasi, as sukviesiu, padalinsiu lapuku, paraudosim posedyje ir man pinigu dar kazkiek sunes, ar as durnas ar kazko nepagaunu? Kaip supratau ten ne asociacijos posedis zadamas :icon-confused:

neseniai gryzau is pokalbio su protesto akcijos inicijatoriumi. Tas posedis mokamas,nes rengiamas kaimo turizmo sodyboje,vyks 2 dienas t.y rugsejo 7-8 dienomis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka panasaus ir masciau, bet manau sitokius dalykus galima paminet vardan to kad maziau klausimu kiltu zmonem.

Prie to pacio, ka ten sprest planuojama, nes kur tie pinigai dingineja, tai ir taip aisku, ir nereikia simtakart apie tapati kalbet, reik sprest ne kur jie nubyra, o ka daryt kad nebyretu, arba byretu maziau perdirbeju saskaiton o daugiau musu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuojama aptarti pasiruosimo darbus protesto akcijai ,juos pristatyti valdzios atstovam. Taippat planuojama steigti nauja asociacija,nes esamai reiskiamas didelis nepasitikejimas. Zodziu sendien aptarem pirminius remus ir lipdysim toliau.

 neuzilgu bus skelbimai spaudoje,taippat bus laidos per puko radija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blia, galvojau visa dien apie tavo zodzius apie nauja asociacija, bet man kazkaip sitas nepatinka, is esmes kuo daugiau tos pacios srities atstovu, tuo sunkiau viska kontroliuot, kad isteigus nauja senoji butu isbraukta, tada gal taip, bet dabar gausis sviestas sviestuotas ir pastoviai kaposis tarpusavy ir dar bandys kazka ukininkam ispest, mano nuomone islieka prie esamos asociacijos rekonstrukcijos ir nauju zmoniu joje, nei kad naujos kurimo, gal as ir durnai mastau, bet mano gyvenimiska patirtis dar leidzia klysti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blia, galvojau visa dien apie tavo zodzius apie nauja asociacija, bet man kazkaip sitas nepatinka, is esmes kuo daugiau tos pacios srities atstovu, tuo sunkiau viska kontroliuot, kad isteigus nauja senoji butu isbraukta, tada gal taip, bet dabar gausis sviestas sviestuotas ir pastoviai kaposis tarpusavy ir dar bandys kazka ukininkam ispest, mano nuomone islieka prie esamos asociacijos rekonstrukcijos ir nauju zmoniu joje, nei kad naujos kurimo, gal as ir durnai mastau, bet mano gyvenimiska patirtis dar leidzia klysti.

Kaip ce pasakius,man naujos kurimas ir nelabai prie sierdies,bet. Esama pasitiket tikrai negalima. (tai parode ir suorganizuotas ale suvaziavimas)Vilionis prie sito reikalo nelabai nori prisidet.

 Tam ,kad gauti leidimus streikam,su fiziniu asmeniu nelabai kas ir kalbesis,o jurididnis jau kita kalba. Iskelus savo reikalavimus,reikia buti tikriem ,kad lyderiai nepaves visu ir nepasiduos spaudimui. Zodziu yra pliusu ir minusus,viena aisku esamoj asociacijoj greitai tvarkos neivesi,o traukinys jau pajudejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jus man dabar pasakykit ar cia ne akivaizdus kooperatyvu smukdymas ir konkurencijos tarnyba cia nieko neizvelgia. Juk kooperatyvai per menesi tikrai daugiau nei 40 t pristato ir kaina 17ct. Cia netoli Luokes ukininkas iki tonos tai nuo zemaiciu sake20ct gauna,geras pienas ner somatu ir bakteriju,saldytuvas ir dar uz logistika gauna sake tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuviai visada patenkinti ir laimingi kai jiem moka mazai,baudziauninkai esat ilgites baudziavos laiku kai ponas viska nurodydavo dabar tas pats tik kiti ponai,kai moki jum gerai tada jus visi nepatenkinti tauta sukurta vargui vargt kitiems turtus kraut.

Taip reiktu suprast ,kad tamsta tai ne Lietuvis? Ar Lietuvis ,tik ne baudziauninkas o ponas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuviai visada patenkinti ir laimingi kai jiem moka mazai,baudziauninkai esat ilgites baudziavos laiku kai ponas viska nurodydavo dabar tas pats tik kiti ponai,kai MOKI jum gerai tada jus visi nepatenkinti tauta sukurta vargui vargt kitiems turtus kraut.

Tai čia vienas iš ponų kuris mum moka.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...