Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

pienmegy o kaip minde apie mane atsiliepia,jei sutiktu duotu i kupra,jis grynas stalinistas..kas ne su mumis tas prieš mus...vadina mane visokiu pienininku agentu,nors tu parazitu aš nekenciu,bet ka reikia padaryt,juk metu metais vyksta ta diskusija del mazu pieno supirkimo kainu,bet niekas nesikeicia,kartais situacija pagereja ,bet neilgai,aš ta matau jau 25m ir man atsibodo,jau buvau sakes 2017m baigiasi programa ir jei situacija nepageres pasakysiu viso gero pienininkystei,šiuo momentu dar pragyvent imanoma,bet aš nebezadu kruštis taip iki senatves,o tos diskusijos tie pilstymai iš tušcio i kiaura nieko nepakeis,tai vyksta jau daug metu ir kai pasakau teisybe ant manes kai kas labai pyksta,nori mane blokuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pienmegy o kaip minde apie mane atsiliepia,jei sutiktu duotu i kupra,jis grynas stalinistas..kas ne su mumis tas prieš mus...vadina mane visokiu pienininku agentu,nors tu parazitu aš nekenciu,bet ka reikia padaryt,juk metu metais vyksta ta diskusija del mazu pieno supirkimo kainu,bet niekas nesikeicia,kartais situacija pagereja ,bet neilgai,aš ta matau jau 25m ir man atsibodo,jau buvau sakes 2017m baigiasi programa ir jei situacija nepageres pasakysiu viso gero pienininkystei,šiuo momentu dar pragyvent imanoma,bet aš nebezadu kruštis taip iki senatves,o tos diskusijos tie pilstymai iš tušcio i kiaura nieko nepakeis,tai vyksta jau daug metu ir kai pasakau teisybe ant manes kai kas labai pyksta,nori mane blokuot.

Tai, kad katik minėjai, jog pas tave savikaina maža, pelnas pakankamas, tai kaip dabar suprasti šį tavo postą...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne as stalinistas o tu kaskuriam poste saukiai dejai skersa ant koperatyvu ir taip toliau  musu nuomone yra niekam tikus tik tavo tikusi diskutavom bet ka su tavim diskutuoti neimanoma rytoj i pagegius atvyksta ministre zemes ukio tai vyksim kalbet nes pagegiu puseja puse ukininku dar net ismoku negave visu ir pagrinde pienininkai gal tau ir gerai gal gavai ismokas visas  ir visa kita o pas mus yra totalus bardakas is valdzios puses bet pagal tv enegalima ant valdzios bubmbet nes jie neliecemieji bambos argi ne stalinistinis homo sovietikus poziuris ir jausk skirtuma kur yra verkimas o kur yra savo teisiu reikalavimas ne rinkos cia kaltos ne es ne rusija o lietuvos vyriausybe ta as ir bandau irodyt o tu iskart giedi rinkos ekonomika lietuvoj nera rinkos ekonomikos o laukinis kapitallizmas kuris yra nekontroliuojamas ir nepriziurimas pvz konkurencijos tarnyba kiek laiko dirba o dar nieko nepateike tik ginasi es teises aktais kurie nera sventa karve isijautes pasakoji apie ekonomika kurios tu neismanai tie kurie ismano ir bando pasakyti paklausk kaubojaus buves ne vienoje salyje ir tikrai yra kontrole su kainomis beveik visoje es bet ka as cia sakau vel vadinsi verksniu ar ne taip ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaubojau esme tame,kad ir aš noreciau nusisamdyt nors viena zmogu,kad galeciau buti kiek laisvesnis,bet prie tokiu kainu neimanoma,nes geram darbininkui turi moket gera alga,niekas uz minimuma nedirbs,todel dirbu pats vienas,aisku turtu nesukrausi,bet badaut netenka,bet tokia bukle jau atsibodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit rietis, kolegos.. Jauni, karšti, š....s užverda, nei su žodžiais nesiskaitot, nei su ketinimais... Geriau skirkit tą energiją kurią čia išleidžiate koliodamiesi tam, kad išmokti kažko naujesnio, pritaikomo savo ūkiuose..

Reikia įvertinti tai, kad ir kelios nuomonės vienu metu gali būti teisingos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

minde jei del kooperatyvu aš nusišneku,tai nusišneka ir vmvt vadovas milius,kuris pasake kad tik kas dešimtas kooperatyvas yra tikras,ta ir pats matau,musu puseje tikras kooperatyvas yra pieno gele,kiti tik perekupai,lietuvos vyriausybe sutinku gina tik perdirbeju interesus,bet kaip ja priversti ginti musu interesus,surask toki saliamoniška sprendima,valdzia išsirenkam patys nebesovietiniai laikai kai ja paskirdavo maskva,kokia išsirenkam tokia ir turim,tai ka daryt patark,cia papliurpt galim kiekvienas,bet esmes tai nekeicia,vakar perskaiciau ankstesniu metu diskusijas,tai vis tas pats apie ta pati,tik kai kainos budavo geros-tyla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau priejome bendros nuomonės, -net ir abcgh dabartinės pieno supirkimo kaino yra permažos :icon-exclaim:  Viskas, dedame toje vietoje tašką, gištame prie temos. O jei yra noras išsividuriuoti kažkam, kurkit atitinkamą temą. Pažadu stebėti, ir laikas nuo laiko pakurstyti aistras.

Va katik, kažkur akimis perbėgau lenkų citatą, -"mes supirksime jūsų karves, o po to parduosime jums pieną". Rupužės, jie visai teisūs, -praeitą savaitę lenkai ir skambino, domėjosi ar turime telyčių parduoti... Blyn tikrai neparduosim... O pieno kaina tikrai pakils, klausimas tik kada, -metų gale, ar kitų pradžioje...? Tad manau pats metas irnvestuoti, renku medžiagą apie kaip rekonstruoti ir ką įsigyti pritaikant seną fermą prieaugliui. Apie tai yra kita tema, tad pritariu nuomonei, kad energiją, daug vertingiau skirti būtent racionaliai diskusijai, apsikeitimui nuomonėmis ir patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo abc ir yra beda ziuri tik tai kas atgal ir neziuri i prieki nieko ir nepadarysim nes oks kaip tu viska susiks kai buvo koperatyvas ir susiko toks pats ciulbuonelis kaip tu aimanuoji bet nieko nedarai ir nedarysi nes esi is tos daugum kuri nieko niekada nekeis  loji ant koperatyvu bet pats zemaicias statai kur tavo ideti pinigai i piena lt ? nedesi nes tau zaba skirt pinigu kaskam pakeisti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu esi pienas lt narys,aš kazko nepasitikiu tuo projektu,kazkaip ilgai jie krapštosi,suprantu bankai nedave paskolu,bet kai yrangos tiekejai bankrutavo tai viršune,negi iš dešimties dalyvavusiu konkurse tiekeju negalejo išsirinkti patikimo,cia kazkas ne taip,ar nekyšo kazkieno ausys,ar nebus taip drakonas mire,tegyvuoja drakonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu esi pienas lt narys,aš kazko nepasitikiu tuo projektu,kazkaip ilgai jie krapštosi,suprantu bankai nedave paskolu,bet kai yrangos tiekejai bankrutavo tai viršune,negi iš dešimties dalyvavusiu konkurse tiekeju negalejo išsirinkti patikimo,cia kazkas ne taip,ar nekyšo kazkieno ausys,ar nebus taip drakonas mire,tegyvuoja drakonas.

taigi rinkosi lietuviškai.... nieko nežiūrim, svarbu, kad pigu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal but,bet yra posakis,kad skupas moka dukartus,jei butu pasirinke brangesni ir patikimesni tiekeja,šiuo metu gamykla butu veikusi pilnu pajegumu juk pagal planus ji turejo pradeti veikla praeita rudeni,buvo minciu istot i pienas lt gretas,bet kai prasidejo tokie bajeriai tai atšoko fantazija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gi rašiau, kad net lenkai ieško, perka gyvulius... Galvojate jie nežino, kuo mes čia gyvename...? Va todėl ir sako, kad supirksime gyvulius, o paskui parduosime pieną, ir pieno produktus... Ir jie tai gali.. O mes čia pjaunamės, koliojamės, nes vieni kitiems pavydime, ir matome nava konkurentus savo... Net lenkai susikooperave, perdirbimai pas juos pakankami. Vien tik Mlekovita, yra pajėgi visa Lietuvą aprūpinti produkcija... O mes čia postringaujame, kad tai kooperatyvai tik vienas iš 10 tikras... O kaip gali būti kitaip...? Dauguma nieko nedarome, laukiame tik rezultato, kad kažkas kits padarytu... Va taip ir pridygo butaforinių kooperatyvų... Vieta po saule juk niekada nebūna tuščia, nesteigėme patys, atsirado, kas mums juos sukūrė... Ir tik aklas nemato, kieno tai iniciatyva, ir kas už tai stovi. Nesakau, kad PienaLT nepadarė klaidų, bet ačiū, tiems, kas ne tik šia diena gyveno, ir matė vizija, tikėjo, nukentėjo... Ilgai statėme, tiekėjas bankrutavo, galima ir toliau matyti tik neigiamas puses, o aš matau, kad logistika išspresta, gamykla pastatyta, tiekėjai veža įrengimus, vokiečiai montuoja... Darbai vyksta, ir geriau vėliau, nei kad niekada... O tai kaikurių paklausius atrodo čia PienasLT ir yra kaltininkas, kad pieno kainų nėra gerų... Visi esantys kooperatyve, gauna gerokai mažiau, nei kad gautume pavieniui į pienines išsilakste. Jaum inėjau, kad nevieną pasiulymą turėjau, išstoti, duoti tiesiogiai, ir su geru kainos priedu duotuoju momentu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie kainas ,tiksliau apie tą 30t pieno išpylimą į mėšlą,gal kas žinot ką plačiau,nes aš tik iš spaudos.Tiek nepaėmė tada,o vėliau, kitomis dienomis kaip? Po 10 cnt?O telyčios po kiek ,Kowboy,jei ne paslaptis?

Savikaina pienininkystėje ypač keblus dalykas,bent aš apskaitą skaičiuoju,kad tik tiktų VMI(kol kas tiko ),bet tikrą savikainą ,o dar mėnesiais gal, tik  buhalterė stambiame ūkyje sudėlioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie kainas ,tiksliau apie tą 30t pieno išpylimą į mėšlą,gal kas žinot ką plačiau,nes aš tik iš spaudos.Tiek nepaėmė tada,o vėliau, kitomis dienomis kaip? Po 10 cnt?O telyčios po kiek ,Kowboy,jei ne paslaptis?

Savikaina pienininkystėje ypač keblus dalykas,bent aš apskaitą skaičiuoju,kad tik tiktų VMI(kol kas tiko ),bet tikrą savikainą ,o dar mėnesiais gal, tik  buhalterė stambiame ūkyje sudėlioja

veršingas telyčias vokiečiams pardavėme po 1400 e. Lenkai ieškojo jaunų, tik sėklinamų... Aišku nieko gero nemokėtu už tokias, be to mes tokių ir neparduodame. savikaina pagal mėnesius, yra beprasmis dalykas. net balanse už ketvirtį, gaunasi pievos, todėl ir minėjau praeitų netų. pienas. Pienas, apie 4 tonas per dieną, gauname 17,11 cnt/kg (kiek žinau, yra kas ir už daug mažesnį kiekį gauna panašiai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tie priedai prie kainos?Man ,jei ką,atims už per daug somatų,bakterijų,vandens ir inhibitorių.Už pieną gaunu 17centų.Pernai pieno savikaina buvo 30cnt lietuviškais.Tai turbūt teoriškai esant kainai 10 centų eurinių dar galėčiau kentėt.Bet žinant ,kad gyveimas LT gerėja,tai šiemet man pieno savikaina turėtų viršyti tą 10eurinių centų.

Apie savikainą ,kai rašiau,tai turėjau galvoje apie pieno savikainos skaičiavimą kas mėnesį ar kurį kitą laikotarpį.

Vėl ne į temą:Kowboy,o pagal ką vokiečiai renkasi telyčias-tėvų veislinę vertę,motinų produktyvumą,išvaizdą...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...