Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

ir as ir driucha padarytumem bet musu niekas neprileis pvz i televizija kokia laida apie piena sumalciau i sudus bet kuri seimuna ir bet kuri perdirbeja  bet kadangi esu tiesmukiskas ir agresyvus kalboje manes niekas neleistu kai pvz rinkimai i savivalda sakau mane ikelkit sako  partija tau negalima tu taip dauk pasiekiai  uzdirbai kam tau ten o as sakau tai isrinkit mane tai gal ir savivaldybes situacija pageres tie sako tu per dauk saziningas ir per dauk kalbi negali ten but  tai va tokia situacija ir yra lietuvoje saziningo biznio nera saziningos valdzios nera yra visur korupcija rysiai ir taip toliau jei ka butkevicius su bertasium pastoviai medzioklej kartu buna kaip manot neaptaria tu reikalu kad musu neuzstotu ir galetu toliau savivaliaut dabar raginat mazinti savikaina pieno gamybos o kodel negali perdirbejai ir prekybininkai mazint savikainos  pvz logistikoje eitu be proto dauk sutaupyt bet to nedaro nes nera reikalo nes mes tylime  jau dauk kartu kartojau tuos kelis stebuklingus zodzius bet kai kurie uzsispyre kaip oziai vis kartoje ka iulai ka siulai dar syk pakartosiu valstybe ir gali ir privalo reguliuoti santykius tarp ukininku perdirbeju ir prekybininku ir vartotoju dabar yra taip mes esam melziamos karves o bent zinot kodel? o todel kad me nesamdom lobistu nesamdom advokatu ir nenesam lagamineliu pas butkeviciaus ir pabandykit papriestaraut tai liksit durniaus vietoje  nes tokia realybe mes ukininkai nieko nedarom ir artimiausiu metu nedarysim nieko del savo gerbuvio o gal vertetu kiekvienam po simta euru susimest karta metuose kad pasamdyt tinkamus zmones kad jie uz mus pastovetu? sioje situacijoje ir niekas nesikeis  streikas padetu truputi bet tik tada jei eitumem urmu visi kaip vienas nei viena valdzia nenori simtatukstantinio streiko musu panasiai tiek yra  bet surinktumem geriausiu atveju 10tukstanciu nes tokie kaip abc ir kiti neitu o stebetu va uz mus darba padarys gal dar kuri kita nubaus patrins rankomis nes ne jis nukentejo o kitas tai va konkretus pasiulymas 1 streikas 2 savo organizacijos pilnas finansavimas ir pasamdymas lobisto ir advokato bet gero o ne kokio siaip sau situacija kardinaliai pasikeistu bet vel sakys absteraktu neaisku as nesu didelis rasytojas kad parasyciau rezoliucija bet svarbu yra gaires tas kuris mato jis pamatys tas kuris nemato nematys baikim vyrai suda malt ir viena karta ismokim pastovet uz Mes o ne uz AS ir baiksis bedos ar netiesa sakau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minde tu sakai tikriausia tiesa,ir atsimink,kad niekada nebuvo ir nebus saziningos valdzios,biznio,zmoniu tarpusavio bendravimo ir tt.as kazkada del to tai pat labai pergyvenau ir nervinaus,bet paskui su metais su tuo susitaikiau ir dabar nebekreipiu demesio,sakai ileistu i televizija ir kas is to,matau esi jaunas idealistas,su metais tas karstis atlegs,plauksi pasroviui kaip dabar as,nes neimanoma kazka pakeist,kol toks bus musu zmoniu mentalitetas,ziurek kas valdzioje nuo pat nepriklausomybes,vis tie patys buve raudonieji nomenklaturininkai,tarnave sovietinej armijoj pasakoja,kad tarp lietuviu vienybes nebudavo,kaip tarp azijieciu,prisiminkim pokario laikus kaip kaimynas iskusdavo kaimyna,kad galetu pasiglemzti turta kai ta istrems,tas pats butu ir dabar jei kazka susivienije pasiektume,perdirbejai greit ta vienybe suskaldytu vienam kitam numete geresni kaula,sakai jei visi eitumem urmu visi kaip vienas,ismoktumem pastovet uz MES o ne AS ....niekai cia tik sausa teorija juk puikiai supranti,kad perdirbejai vienam kitam organizatoriui padidintu kaina ir viskas subliukstu,teoriskai prisifantazuot galima visko,bet praktikoj viskas yra kitaip,yra zemes ukio rumai,ukininku sajunga kurie kazka galetu suorganizuot nieko nedaro,tiesa pavasari buvo suorganizave suvaziavima ir kas is to,ar pagerejo kas,dar man siule vaziuot i vilniu,pasakiau,kad tuscias laiko svaistymas ir ar ne teisus buvau,pasnekejo,pasnekejo,surase rezoliucija ir kas pasikeite,ogi situacija dar pablogejo,ziuriu suauge zmones,bet elgiasi kaip vaikai,sneka ,rekia,gincijasi,bet rezultato kaip ner,taip ner,man jau nusibodo,viskuo nusivyliau 25m kaip nepriklausoma lietuva,o problemos tos pacios,jokiu rezultatu,tik daug kalbu,o jokiu veiksmu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.................... jau dauk kartu kartojau tuos kelis stebuklingus zodzius bet kai kurie uzsispyre kaip oziai vis kartoje ka iulai ka siulai dar syk pakartosiu valstybe ir gali ir privalo reguliuoti santykius tarp ukininku perdirbeju ir prekybininku ir vartotoju dabar yra taip mes esam melziamos karves ..................

Oho , dabar jau valstybė privalo reguliuot , tik vienas niuansas , nu nebėr VALSTYBĖS(kuri gali) nebėr, šiandienai : šalis-narė(kuri negali) . Ir tegul neduoda man sumeluot , kas geresne atminty turi ,  buvo valstybė ir jinai vykdė taji reguliavimą ,bet taip pat buvo ir nepasitenkinimas , tik diametraliai priešingas : "kiek gali kištis i kainų reguliavimą valstybė ....kodel pas mus neveikia rinkos dėsniai .....kodėl negaliu parduot kam noriu.....ar ilgai dar vyriausybė smaugs žemdirbius ...kodėl negalim savo produkcijai kainos nustatyt patys .....ir t.t. "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienybes tarp lietuviu nebuvo ir nebus,tarnavau sovietu armijoj dziaugiuos kad daug lietuviu nebuvo daug azijatu,kaukazo tautu kur vienybes galima pasimokit lietuvis tik stengias iskust tave del geresnes vietos kad kur isitrintu,dabar vel tas pats vieni kitiem pavydus,gobsus tad kalbet apie kokius streikus neverta vieniem numes nugrauzta kaula pamatysi kad jau priesingoj pusej,toks lietuviskas budas,mes kai kitam nelaime dziaugemes o kai kaimynui gerai sekas griebiames vaistu nuo sirdies,spaudimo ar perdimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wydas ar as debilas ar tu debilas ka as jau rasiau dauk karto kad beveik visos es salys vykdo reguliavima is kur isitraukiai ta fantazija kad es reglamentai sventa karve ? kodel supisti vokieciai prancuzai lenkai vykdo reguliavima kodel lietuva negali tu man paiskink kuo lietuva skiriasi nuo kitu es saliu as matau tik viena skirtuma tarp musu ir ju lietuva giliai sulindus i sikna es yra vykdo besalygiskai jokiu derybu jokiu galvojimu tik sventos karves eilute visos es salys gali ta daryti lietuva negali nu debilizmas ir tiek nepyk bet nera sventu karviu laisva rinka nereiskia visiskos laisves laisva rinka tai ir isipareigojimas pasiziurek banku krize ka atnese nebuvo reguliavimo ir kas gavos kodel dabar bankai reguliuojami? todel kad laisva rinka tai ir pareiga lasvai daryt bet atsakingai o ne kas ka nori tas ta daro o valstybe ir valdzia tam ir yra kad butu protingai viskas su mokesciais su saugumu su santykiais tam mes renkam valdzia kad ji atstovautu musu visu interesus  man gaila ziuret i tokius zmones kurie visiskai atsidave eilutei popieriaus lape 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ramza teisingai sakai bet visi ta pati kartoja bet nei vienas nenori keistis visi sneka apie vienybe bet nei vienas jos neskatina visi zino visi mato bet niekas nieko nedaro tai jus pabandykit taip ukininkaut matot beda bet nieko nedarot ar ilgai padirbtumet tai kodel negali nei vienas taip pat elgtisaip ukyje viesajame interese 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wydas ar as debilas ar tu debilas 

Debilas , vienareikšmiai aš . Ir ,Tamsta, esi teisus 100% šitoj vietoj :"lietuva giliai sulindus i sikna es yra vykdo besalygiskai" , bet idealistas va čia : "renkam valdzia kad ji atstovautu musu visu interesus " . Ivardink , jei gali konkreciai kokius turi svertus , nepazeizdama ES nuostatu , vyriausybe reguliuot kaina . Atsakau - JOKIU .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tai taip , bet LT gi neturi , klasikiniu svertu - sienos , muitu , valiutos ir t.t. . Kaip apsisaugosi nuo kaimyno intervenciju , esant dabarties tvarkai ? Dabar kai maza kaina , ir tai jie lenda kaip begaledami , juk ne veltui vis pasigirsta is valdzios : "kad kazka reik daryt su ES teises aktais  ...  .  Kylant pas mus bet kokioj vietoj kainai - labiau atveri savo rinkos duris , ar Pats veztum produkcija i kokia kita saly jei ten kainos butu zemesnes ? Nebent tik jei , pas Paty butu , perprodukcija , tada bent dali pelno isgelbetum .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie "skaudulius"-pieno kainą ir savikainą:mažint savikainą melžiant 7,5 t,manau neįmanoma,ji tik didės.Savikaina mažini,mažini ir pieno kiekį.Apie konkurencingą kainą-ji ir taip pati šauniausia šiuo požiūriu Europoje,gal klystu?Nesidomėjau  kokia Baltarusijoje,Ukrainoje...?Pieno kokybė ,ji pasiekiama didinat savikainą ,o gal vėl į pievas pavariau?

Kaip ir visai ne čia,bet suprantu ir užjaučiu tuos,kurie dar nenusišienavo,karves sėklina po 5-6 kartus ir panašiai.Bet jūs,kurie tokius peikiate,ar nematote,kad jie tai ne tik,kad "kiečiausio traktoriaus,bet jokio gal neturi,gal sveikata šlubuoja,gal stambus ,verslus ,perspektyvus...ūkininks atėmė jo nuomuojamas žemes...O kai tave baladoja iš visų pusių,tai durnu patapti greit gali.Nepykit,jei ką užgaunu,važiuoju ryte iš melžimo-šienainio stirta iš162 gegužej šienautos žolės supjaustyta,subadyta.Koks tračdalis rulonų jau nebeužlopiau.Savikaina padidės?

Man atrodo cia rimtos problemos ir egzistuoja jos beveik visur.

Simet kaip tycia geri orai leidzia stipriai atpiginti zoliniu pasaru gamyba, tiems kas dar pasiliks karves sezonui, kalbant apie smulkesniuosius.

Prie tokiu kainu 160 e/t tai koncentratai eina vieni be priedu isskyrus druska su kreida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

oi kokie jus profesoriai,pliurpiat apie rinku reguliavimus,visokius es teises aktus,pats geriausias rinkos sureguliavimas bus kai beliks puse pieno gamintoju ir pieno bus pagaminama tik vidaus rinkai,tada ir kainos stabilizuosis,kas nemoka ar ukininkauja tik del ismoku tures pasitraukti,nieko cia nepadarysi,visur galioja dziungliu istatymas lieka stipriausi,o silpniausi tures pasirinkti kita veikla,niekur išsivysciusioje europos saly nera tokiu pseudoukiu su keliomis karvemis,apie amerika jau nesneku ten smulkus ukiai turi po kelis simtus karviu,o stambus po keliasdesimt tukstanciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ismokos duodamos ne zemdirbiui o vartotojui jos skirtos kad negamintum daugiau produkcijos kurios nereikia su 2 ar 5 karvem anksciau ar veliau turesim pasitraukt tokia realybe tiksliau isvis tave nes tavo atseit pienas nekokybiskas,nu cia politika,dar bankrutuos puse stambiu tada gal kas pasikeis teisingai abcgh sako taip bus,laikysim 1 ar 2 karvutes groziui o gal ir visai atsisakysim nu nors sunim pieno bus katem tai pat reikia,tokia realybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegai abcgh . Is jusu pasisakymu suprantu ,kad Lietuvai nereikia smulkaus verslo? Reikia griauti puse to kas jau sukurta? Kovot uz savo kruvinu prakaitu sukurta gerbuvi? Reikia tiketis ir laukti kazkieno malones? Mano nuomone ,tai vergo mastysena. Paleisk zmogu ,kuris vergavo visa savo gyvenima, I laisve ir jis bijos zengt I ta laisve, I nezinomybe,kur pats esi atsakingas ne tikuz save ir uz kitus.

 As ir Minde esam gana jauni ,kuriam versla sendien ir norim,kad musu verslas gyvuotu ir po 200 metu,kaip yra visame pasaulyje.

 Jus nematot prasmes kovot ,kazka keist. Geriau viska prarat ir vaziuot tarnaut danui,svedui,ar dar kam.Toks jusu ilgu ,sunkiu darbo metu tikslas? Kad kazkas keistusi ,reikia ismokti to pareikalaut ir nebijot pralaimet musi ,tam kad laimeti kara.

 Esu gana jaunas bet maciau tikrai nemazai ir silto ir salto. Mano aplankytu saliu suskaiciuot neuztektu jusu ranku ir koju pirstu ir tai man leido suprasti ,kodel zmones TEN gyvena geriau nei mes. Matau jus net nebandot to suprast. O suprast reikia tik viena ,jog viskas priklauso tik nuo musu ,o tokia savoka kaip mes daug kam svetima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

driucha jei sakai,kad aplankei daug saliu,pasakyk kokioj išsivysciusioj saly matei ukininku su keliomis karvemis,as 2003m pirma karta atvaziaves i svedija pamaciau maziausius ukius su keliasdesimt galvu,o pas mus tuo metu dar is pakeliu rinko piena,to dabar nebera nes einam i europa ir to norim ar nenorim panasejam i vakariecius,ten dirbau pas ukininka kur karves melzia robotai,kaimuos neber kam dirbti,tas pats dabar ir prie musu o kad sakai,kad as pries smulku versla -klysti,man tas pats,tik pasakau kokia yra realybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisybes delei turiu pasakyt ,kad uki kuriame buvo tik 1 karve maciau vokietijoi ir ji buvo hobis o ne verslas,o ukiu laikanciu iki 10 ir iki 20 karviu maciau toje pacioje vokietijoj, austrijoj sveicarijoj. Taip ten je nepragyventu is pieno pardavimo ,tai gamina ir parduoda jau pagaminta produkcija,t y suri varske ir tt. Esme tame ,kad  zmones yra vieningi ir supratingi tam ,kuris valgo ta pacia duona,. Reikalavimai ,turiu omeni veterinarija ,gamtosauga , pas mus kosmosas palygint su jais. ten uztenka ,kad butu elementari svara ir higijena.

 Ar galit isivaizduot sau toki dalyka,kad kilometro atstumu nuo telsiu centro isikures 50 karviu ir 20 kiauliu ukis,meslo mkruva viduri kiemo ,aplink kaimynai ,miestieciai ir je visi puikiai sugyvena. Pas mus tai neimanoma o as tokiam uki dirbau.

 Mano rasliava skirta tiem ,kas supranta ka noriu pasakyt,tiem kas nejesko 1000 priezasciu ,kad pasisaipyt is kito ir taip patenkint savo ego. Labai teisingai abcgh pasakete cituoju  "man tas pats". Tai reiskia ,svarbu MAN gerai o kiti lai streikuoja jei jem blogai. Jei pasiseks bus gerai ir MAN o jei ne vel gi JUs busite teisus ir aukstai pakelta galva kartosite, ar AS nesakiau.

 O man nusispjaut ant tokiu as visvien desiu visas pastangas ,kad protesto akcija butu ,jei reiks tai ir pats vienas I vilniu nuvaziuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

driucha tu ir vel su savo išvedziojimais,kas liecia aplinkosauginius reikalavimus pas mus perlenkta lazda švedijoj maciau tokiu mešlo kruvu ne mešlidese,kad prie musu tai butu neimanoma apsieit be baudu,o ten iprastas dalykas,o ta mano  ...man tas pats...isvertei savaip,as turejau omeni,kad smulkus ukininkai man saules neuzstoja,nors buvo atvejis preitais metais,kai pusamzis zmogelis visa laika prageres,dabar sugalvojo ukininkauti ir galando jau dantis i zeme kuria as nuomoju,nes ta nuoma ejo i pabaiga ir pratesdamas ja savininkui uz zeme turejau gerokai daugiau moket,nes atsirado konkurentas,o tau linkiu sekmes protesto akcijose,ir saugokis,kad neuzsidirbtum baudziamosios bylos,nes tokiu atveju buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ei kur prapuolet,turbut jau kelius ir pienines blokuojat,kad nebeturit laiko parašyt savo auksiniu minciu.

 

  Kas galėjo pagalvot , kad atsitiks tokia 'kiaulystė' ???? : "Seimas antradienį sugiedojęs himną baigė pavasario sesiją ir į parlamento rūmus grįš pradėti rudens sesijos rugsėjo 10 dieną." . Nebėr , kas beatkreiptų demėsi , kantriai lauk rudens - o tada tai bus , pamatysi !!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

driucha jei sakai,kad aplankei daug saliu,pasakyk kokioj išsivysciusioj saly matei ukininku su keliomis karvemis,as 2003m pirma karta atvaziaves i svedija pamaciau maziausius ukius su keliasdesimt galvu,o pas mus tuo metu dar is pakeliu rinko piena,to dabar nebera nes einam i europa ir to norim ar nenorim panasejam i vakariecius,ten dirbau pas ukininka kur karves melzia robotai,kaimuos neber kam dirbti,tas pats dabar ir prie musu o kad sakai,kad as pries smulku versla -klysti,man tas pats,tik pasakau kokia yra realybe.

Aplankiau ir as keleta saleliu ir tikrai turiu pasakyti, kad savo akimis maciau Vokietijos alpese violetiniu karvuciu ukiu ir tikrai jie nedideli, turiu pasakyti tikrai mazi iki 10 virs 10 karvuciu, meslas salia tvartuku, srutos i pakalne bega, tikrai bega, nemeluoju, na, bet kiek ten tu srutu is keletos karvuciu, nieko baisaus visai naturaliai atrodo. Ar jus manote, kad kitose salyse vien tik dideli ukiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neri tos karvutes tik hobis,ir tokiu ukininku mazuma

o kaip lenkija ???   as pasakysiu tik tiek jei nemokat susiorganizuot i viena teisini darini ir pasistatyti savo kazkoki fabrika jus cia verksit ir niekur i prieki nezengsit ... perdirbejui tokie verkiantys reikalingi kad butu pigios zaliavos! 

Antras dalykas kai imone ar uab bankrutuoja nebega tie blokuoti gatviu ar vezti savo produkcijos prie seimo ..  pagarbiai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dejom skersa mes ant tu gestapu ir valdziu laisvoj salyj gyvenam ka norim ta kalbam turim lodorius valdzioj ir pasakom negi galima uz tiesa supykti o sia kadnecija reiktu apdovanot nobelio medaliu uz nieko neveikima pvz pas mus dauk kas negavo visu ismoku terminas birzelio 30 baigesi daugumos dar vertinama argi padori valdzia ta butu sau leidusi turi pinigus isvaiste ir nemoka ir ka jiems pasakyt uz neveikluma nedirba nedirba ir dar siki nedirba na kai nubaust reikia tai dirba vienu zodziu beviltiska valstybe beviltiska valdzia ir kolegos ukininkai dauguma beviltiski homo sovietikus nes bijo ranka pakelt pries valdzia vienu zodziu mirstanti salis mirsim ir mes su ukiais po truputi nebus streiko nebus ir duonikes 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...