Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Na ką gaunate iš RS už pieną? Klausiu ne didžiųjų :icon-redface: klausiu tokių kurie dienai melžia apie 300litrų? Mums vos 0,81Lt išstenėjo , kažkodėl man atrodo,kad mažoka...už kelių kilometrų ŽP moka 0,85Lt. už tą patį kiekį...gal reiks nešt mirckus iš RS...

man MPK 78 ct/l teisgali, skambinau sakau kad tepsiu slides jei nepasitaisys, tai tie neva tai direktoriai nelabai patenkinti lieka po tokiu pokalbiu, na bet zadejo reikala patvarkyt, nuo sausio pirmos, ziuresim kaip cia bus.

man po tokiu kainu vis labiau norisi atsisakyti pieninkystes, kaimynai jau tai padare isveze apie 100 karviu. teks pereiti prie mesiniu, nes su kainom nieko gero nenusimato....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kartais keista, kai bendrauji su kolegom ūkininkais, o jie nežino kokią gauna kainą, tipinis atsakymas: "Nežinau, dar negavau sąskaitos už praėjusį mėnesį." Paklausk grūdininko,kuris atiduoda grūdus nežinodamas kainos? dėl gruodžio kainų pradėjau kalbėt nuo lapkričio vidurio, nesusitarėm, nusiunčiau prašymą, jog išeinu pas kitą prikėją,pasiulė geresnes sąlygas, po prašymo gavimo iškart atvažiavo, ko pasekoje sudarėm sutartį iki birželio 1d po 0,90 + 0,02. Dabar melžiam tik 300 į dieną, pavasarį padvigubėja kiekis... bent jau ramus esu pusę metų ir nereik sukt galvos, savikainą dengia, uždirbt pakankamai eina i vsio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuolis. Tai turėtų būti pavyzdžiu.

Šaunuolis tik tada būni,kai turi kuo pagąsdinti,o jei ne...

Kai Petras rašo,kad su trims šimtais litrų sugeba didesnės kainos išprašyti,tai man kyla mintis,jog ne viską išklojo,bet norėjo pasigirti.O tokiems 'negražiems' kaip Petras,Tauteb,Aukštaitė,aš duoda tiek kiek pieno punkte ir dameta po porą centų .Čia turbūt visiems,kurie iki tonos.Kitas dalykas ,kai prasideda pažintys,įtakingumas...Pats pažįstu vieną ūkininką su šimtu-dviem per dieną,kuris gauna po aštuoniasdešimt aštuonis(taip jis sakė).Klausiu,kaip pavyko,tai numykė,kad nemoku technologei už šiknos paimti ,tai ir nereikia po to dejuoti.O to "paėmimo už šiknos" bent man teko matyti:vieni su vairuotojais varo biznį,kiti tiesiai technologui po centą.Sumoka ,žinoma,tie kiti,kurie "neperspektyvūs".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip pieno punktuose, pas mane pasiima is saldytuvo jau daug metu. Papraščiausiai kai duodi kad ir nedidelį kiekį, bet kokybiško pieno, tai į tave ir kitaip žiūri. Visi žinom,kad iš kokybiško pieno galima pagamint geresnę produkciją, vairuotojas pastoviai pieną leidžią į kitą bačkos sektorių... O KAZEI noriu pasakyt, jog derybos yra menas, o širdyje mes visi kažkiek menininkai, tik ne visi sugeba ar nenori tą meniškumą parodyt :) taip,sutinku, būna momentų, kad gali derėtis nesiderėjęs ( kaip šią vasarą ) bet dabar kai pieno paklausa didžiulė, ir perdirbėjam svarbus kiekvienas litras, neieškot didesnės kainos būtų nuodėmė. Žemaičiai dabar moka apie 90-95, tai kodėl turėčiau duot kokiam rokiškiui ar vikyškiams už 80-85. Raskit bent vieną grūdininką kuris kviečius parduos kokiai ageronai po 800, kai kokia amilina duoda po 850 už tokius pat? :) Teisingai ŽP vadybininkas yra pasakęs: "esat jūs čia keli ūkininkai,kurie pastoviai drąsko akis, kiti nieko nesako ir jiem gerai" Tokia realybė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip pieno punktuose, pas mane pasiima is saldytuvo jau daug metu. Papraščiausiai kai duodi kad ir nedidelį kiekį, bet kokybiško pieno, tai į tave ir kitaip žiūri. Visi žinom,kad iš kokybiško pieno galima pagamint geresnę produkciją, vairuotojas pastoviai pieną leidžią į kitą bačkos sektorių... O KAZEI noriu pasakyt, jog derybos yra menas, o širdyje mes visi kažkiek menininkai, tik ne visi sugeba ar nenori tą meniškumą parodyt :) taip,sutinku, būna momentų, kad gali derėtis nesiderėjęs ( kaip šią vasarą ) bet dabar kai pieno paklausa didžiulė, ir perdirbėjam svarbus kiekvienas litras, neieškot didesnės kainos būtų nuodėmė. Žemaičiai dabar moka apie 90-95, tai kodėl turėčiau duot kokiam rokiškiui ar vikyškiams už 80-85. Raskit bent vieną grūdininką kuris kviečius parduos kokiai ageronai po 800, kai kokia amilina duoda po 850 už tokius pat? :) Teisingai ŽP vadybininkas yra pasakęs: "esat jūs čia keli ūkininkai,kurie pastoviai drąsko akis, kiti nieko nesako ir jiem gerai" Tokia realybė...

Per punktą ir aš senokai neparduodu.Kokybiškas pienas yra visas,jei negauni nuoskaitų dėl somatų,bakterijų...(kokybės).Pieną vairuotojai ,bent nepastebėjau,kad skirstytų į "geresnį ir blogesnį".O ir ar įmanoma neištyrus mėginio ,kurį ima kiekvieną kartą .Derybos-menas tik tada(čia tik apie save)kai gali ką pasiūlyti(didesnis pieno kiekis,kyšis,įtakingi giminės...)Tada ir akių draskymas ir šiknų graibymas veikia.O kai perdirbėjai patys ima siūlyti,tai tokią sutartį pasirašytų kaip tavo,Petrai, visi mažiai .

Beje,pažįstamas su 0,6t iš LT Pienas prieš porą mėnesių po 0.92 gaudavo.Tai paklausiau, gal ir man ten eitų įlįsti.Sako, įlįsti gali,bet tiek negausi.Derybos-menas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

už gruodį po 90cnt/l parduodu žvaigždėms 1,2t per dieną. Nuo sausio žadėjo dar kelis centus pridėt.Atrodo neblogai,kol nereikia pirkt kuro trąšų sėklos
mes statome kooperatyvui EKOŽEMAITIJA tai jie moka tiems kas pristato iki 300ltr i diena tai po 91cnt o jei i diena virš 300 tai po 94cnt :D

Nematau skirtumo tarp stambaus ir smulkaus

Pagaliau :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pienas LT viesiem kas virš 500 duoda, moka po 0,90, ir ten nereikia lįsti, priima ir viskas :) tiek kad nuo tų centų reikia dar 10 numesti statyoms, aišku,paskui jie susigrąžins tai.

is kur istrauket apie tuos 10 centu? mokam stabiliai po 2 ct/l ir sirdis dziaugiasi, kad neuzlunga gamyklos statymo projektas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakau tą ką sakė keletas narių, gautų po 0,95, bet 10 centų deda statyboms, tai realiai gauna į rankas po 0,85. ir ne viena staip sakė...Vien logiškai pamasčius ir paskaičiavus, jei per dieną surenka 300 tonų ir po 2ct atideda statybom, tai gaunasi tik 6000lt per dieną arba 180000lt per mėnesį, tai žinant kiek reikia milijonų bent pradžiai, tikrai tie 2ct negelbėja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi, truputi ne į temą dabar..... gal kas domisi ar žada atnaujint savo tvartų įrangą? jei ką domina tai į pm prašom rašyt arba tel 868998426

o tėvams moka po 0,91cnt kas ketvirta para stato dabar po 200ltr. čia kooperatyvas ekozemaitija :)

O tas pienas" normalus"ar eko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vilkyciu pieninei pristatome moka 0,77 cento, per diena apie 500 l, dar norejau paklausti del priemokos uz kokybiska piena, ar cia jums moka papildomai, nes musu supirkejai tai tyli aceit nera cia tokiu dalyku pas juos.

tai dar ilgai zadi jai statyti kai kiti jau gauna 91ct. uz baziny kitose pieninese, bek kuo greiciau is ju..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...