Jump to content

massey ferguson 5460


Recommended Posts

turiu mf tik 5465 dyna 4 su frontaliniu, nu ka as galiu pasakyti 2500 moto/val, jokio gedimo, labai ekonomiskas, hidro siurblys 100l/min, abieju tiltu diferencialu blokavimas (4x4), lengvai valdomas (jokiu ricegu), tyli kabina, 6cil. variklis, siaip traktorius kaip tokios bazes smarves turi nedusulys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kainos tai nepamenu 2007 metais pirktas su frontalu ir kausu kainavo gal apie 200 tk su pvm, o komplektacija bazine, daba per salcius vedasi puikiai nors nera jokiu pakaitinimo elementu

Jei tier3 tai kiekvienam cilindrui po kaitinimo zvake, plius 220v bloko sildytuvas.

jei tier2 sildo ora arba kiekviena cilindra priklausomai nuo variklio modifikacijos.

Visi dyzeliai turi kaitinima koki nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kainos tai nepamenu 2007 metais pirktas su frontalu ir kausu kainavo gal apie 200 tk su pvm, o komplektacija bazine, daba per salcius vedasi puikiai nors nera jokiu pakaitinimo elementu

Jei tier3 tai kiekvienam cilindrui po kaitinimo zvake, plius 220v bloko sildytuvas.

jei tier2 sildo ora arba kiekviena cilindra priklausomai nuo variklio modifikacijos.

Visi dyzeliai turi kaitinima koki nors.

tada kaip zinot kas ten yra jei nera jokios lemputes (kaip buna su spirale), o prie -30 isedi ir kuri varikly, ten jei ir yra pasildymas jis nespes uzkaitint, o motoras jau dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
O degimą įjungus raktelis dar nusispaudžia gilyn į spynelę? Aš irgi neseniai apie tokį fintą išgirdau kai kuriems traktoriams.

nezinau niekad nespaudziau reiks pabandyt gal kokia lempute uzsidegs pakaitinimo

gal ne tie traktoriai bet pas mus case tai i atbula puse pasisuka raktelis kad ijungt pakaitinima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O degimą įjungus raktelis dar nusispaudžia gilyn į spynelę? Aš irgi neseniai apie tokį fintą išgirdau kai kuriems traktoriams.

nezinau niekad nespaudziau reiks pabandyt gal kokia lempute uzsidegs pakaitinimo

gal ne tie traktoriai bet pas mus case tai i atbula puse pasisuka raktelis kad ijungt pakaitinima

O ar koks indikatorius isiziebia pasukus ta rakteli i atbula puse? Pas mane tai jokiu indikatoriu nematyti, gal 91m. laidos case traktoriuose ju nebudavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau niekad nespaudziau reiks pabandyt gal kokia lempute uzsidegs pakaitinimo

gal ne tie traktoriai bet pas mus case tai i atbula puse pasisuka raktelis kad ijungt pakaitinima

O ar koks indikatorius isiziebia pasukus ta rakteli i atbula puse? Pas mane tai jokiu indikatoriu nematyti, gal 91m. laidos case traktoriuose ju nebudavo?

pas mus 2004 case tai uzsidega normaliai spirales zenkliuks kaip automobili

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...