Jump to content

Kvieciu mulan auginimas


Jonas1991

Recommended Posts

na laukai tai svarus tikrai jau atsikraciau varputes pagaliau buvo didele problema su juo bjaurus dalykas. ziuresiu kaip pavasary rodys laukai

per metus jo taip lengvai neatsikratysi... dar kelis metus turesi po pjuties sudygus pabirom pries rudenini arima glifosuoti.

ta tai tikrai zinau kad per metus neimanoma isnaikinti. purskiu pries kulant glifosatu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

:lol::lol::eusa-naughty::eusa-clap: Viliau visu pirma tyrimai zemes jamami pavasariir ne ankstyva tai ka dabar jonui daryti? tures omeny ir pasidarys pavasari , o trasas siokias tokias reikia jau dabar skaiciuot vistiek nera jau kazkokios dideles veiklos.

Jusu vietoje as taip nepulciau siekti daug tonu jus pasiskaiciuokite koks yra trasu ir grudu kainu santykis grudai yra stipriai nukrite kainos o trasos kaip aukstybese taip aukstybese. Svarbiausia yra nedaug tonu is hektaro , o pelnas lt is ha. Jus norit dirbt del sportinio intereso ar tam , kad uzdirbti.Jonai tikrai nesiulyciau pavasari dar npk deti tu ju jau is rudens dejai ir dabar tik salietros kokius 300 per du kartus uzmesk ir sulfato 200 .Ir jeigu aisku matysi kad neblogas paselis nupusk nuo ligu du kartus tada naudodamas ir mikroelementus tai yra magnio sulfata , kalio .su karbamidu ir terasorbo 1 litru .tie purskimai su mikroelementais nesigauna labai jau brangus bet efekta duoda tikrai.siemet visi zieminiai kvieciai i ekstra ejo nors ir nedaug ju buvo .tai vat nesibaimink labai nieko cia nera baisaus klausk visada patarsim kiek galesime .Tik sakau svarbiausia skaiciuoti pagal sios dienos kainas jau gausis jei idejas 300 npk 300 salietros ir 200 sulfato 1100 vien uz trasas gal kazkiek kazkokiu mazinti reiktu butu gerai kad suzinotum kokias npk dejai tada issamaiu biski paskaiciuot galeciau .

na laukai tai svarus tikrai jau atsikraciau varputes pagaliau buvo didele problema su juo bjaurus dalykas. ziuresiu kaip pavasary rodys laukai

per metus jo taip lengvai neatsikratysi... dar kelis metus turesi po pjuties sudygus pabirom pries rudenini arima glifosuoti.

ta tai tikrai zinau kad per metus neimanoma isnaikinti. purskiu pries kulant glifosatu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tyrimus darau po nukulimo arba po rudeninio arimo skirtumo didelio nera... Bet nepamirskim tokio dalyko kaip sejomaina... Kiek zinau pas Jonas1991 praktiskai nevyko.. varpiniai ir varpiniai....

vytas as ir galvojau, kad ismislas zemes tyrimai... bet kaip ekspertai musu forumo ir netik minejo... viskas prasideda nuo zinojimo ko turi zemeja ir tada gali deliotis kiek ko tresti kad pasiekti norimo rezultato aisku jei gamtos kataklyzmai nepamaisys ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zalias miskas cia man baisu :icon-redface:

Nekreip didelio dėmesio tai mažiau nervinsies, grubiai tai 300-350 npk ir 400-500 salietros + mikroelementai + BUTINA du pirškimai nuo ligu (nepakenktu ir tris), na ir turėtum paimti apie 5 tonas, žinoma daug svarbiau ne šitie kiekiai bet šituos darbus atlikti laiku. Dirvos tyrimai, trešimo planu sudarinėjimas ir visokie skaičevimai tai manau ateityje bus reikalingi kai jau kulsi po 5 tonas ir norėsi dar daugiau.

Dar berods apie KAS minėjai, mano nuomone tai ir su KAS ir su salietra pasieksi ta pati rezultata, reiktu žiurėt su kuo patogiau dyrbti pačiam, man su salietra paprasčiau, užpyliai barstytuva ir pirmyn, KASa reik su purkštuvu (čia jau trukdo stulpai, gali nudegint, reikia taros laikymui, transportavimui ir t.t.), kad su kasu dyrbti tai manau jo kaina turėtu but mažesnė žymiai už salietra.

Patarimas butu dar toks, pagrindinės firmos užsiimančios trašu ir chemijos pardavimu turi vadybininkus-konsultantus, jie atvaževe apžiuri laukus ir maždauk pataria kada ir ka daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zalias miskas cia man baisu :icon-redface:

Nekreip didelio dėmesio tai mažiau nervinsies, grubiai tai 300-350 npk ir 400-500 salietros + mikroelementai + BUTINA du pirškimai nuo ligu (nepakenktu ir tris), na ir turėtum paimti apie 5 tonas, žinoma daug svarbiau ne šitie kiekiai bet šituos darbus atlikti laiku. Dirvos tyrimai, trešimo planu sudarinėjimas ir visokie skaičevimai tai manau ateityje bus reikalingi kai jau kulsi po 5 tonas ir norėsi dar daugiau.

Dar berods apie KAS minėjai, mano nuomone tai ir su KAS ir su salietra pasieksi ta pati rezultata, reiktu žiurėt su kuo patogiau dyrbti pačiam, man su salietra paprasčiau, užpyliai barstytuva ir pirmyn, KASa reik su purkštuvu (čia jau trukdo stulpai, gali nudegint, reikia taros laikymui, transportavimui ir t.t.), kad su kasu dyrbti tai manau jo kaina turėtu but mažesnė žymiai už salietra.

Patarimas butu dar toks, pagrindinės firmos užsiimančios trašu ir chemijos pardavimu turi vadybininkus-konsultantus, jie atvaževe apžiuri laukus ir maždauk pataria kada ir ka daryt.

:):eusa-think::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zalias miskas cia man baisu :icon-redface:

Nekreip didelio dėmesio tai mažiau nervinsies, grubiai tai 300-350 npk ir 400-500 salietros + mikroelementai + BUTINA du pirškimai nuo ligu (nepakenktu ir tris), na ir turėtum paimti apie 5 tonas, žinoma daug svarbiau ne šitie kiekiai bet šituos darbus atlikti laiku. Dirvos tyrimai, trešimo planu sudarinėjimas ir visokie skaičevimai tai manau ateityje bus reikalingi kai jau kulsi po 5 tonas ir norėsi dar daugiau.

Dar berods apie KAS minėjai, mano nuomone tai ir su KAS ir su salietra pasieksi ta pati rezultata, reiktu žiurėt su kuo patogiau dyrbti pačiam, man su salietra paprasčiau, užpyliai barstytuva ir pirmyn, KASa reik su purkštuvu (čia jau trukdo stulpai, gali nudegint, reikia taros laikymui, transportavimui ir t.t.), kad su kasu dyrbti tai manau jo kaina turėtu but mažesnė žymiai už salietra.

Patarimas butu dar toks, pagrindinės firmos užsiimančios trašu ir chemijos pardavimu turi vadybininkus-konsultantus, jie atvaževe apžiuri laukus ir maždauk pataria kada ir ka daryt.

:):eusa-think::)

Na čia norėjau trumpai, kad žmogui vel nepasirodytu zalias miškas, šiaip jau tai jie pataria tiksliai ka ir kada reik daryt(dėl objektyvumo reiktu bendrauti bent jau su dvieju firmu konsultantais) žinau nemažai ūkininku kurie patikėje ukiu trešima ir purškima konsultantams pilnumoi ir nesuka dėl to sau galvos, kaip taisyklė tai ekonomiškai stiprus ūkiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visa tai ka rekomenduoja pradek nuo 2 nedideliu lauku pirmam naudok pilnas trasu normas 2 perpuse maziau rudeni susiskaiciuosi ekonomini efekta ir mazdaug zinosi ka ir kiek naudoti atsimink kad buna trasos brangios grudai pigus o uzdira tas kiuris gauna didesni pelna

Asmeniškai aš naudojosi ju paslaugom nuo pradžios ir dariau taip kaip sako Gintas, gailiuosi dabar, kad neklausiau ju patarimu ir iš karto nedariau taip kaip jie rekomendavo, jie suinteresuoti turėt ekonomiškai stipru ir ištikima klijenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu zalias ir as bet bandau pradet ir as kaip temos autorius nes lygiai ta pati situacija (musu tevu poziuriai sutampa). man idomu pavasari ar yra kokia kita trasa nei 16-16-16 kad patrest 4t/ha miezius ziurint pagal veikliasias medziagas tiksliau nes dedant 300kg/ha P kaip ir uztektu o K tai truksta. N zinoma su salietra dadema yra per papildomus tresimus po sudygimo. ir idomu kaip del tu pasisavinimu, nes cia rase kolega kad P tik 30% tepaima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu zalias ir as bet bandau pradet ir as kaip temos autorius nes lygiai ta pati situacija (musu tevu poziuriai sutampa). man idomu pavasari ar yra kokia kita trasa nei 16-16-16 kad patrest 4t/ha miezius ziurint pagal veikliasias medziagas tiksliau nes dedant 300kg/ha P kaip ir uztektu o K tai truksta. N zinoma su salietra dadema yra per papildomus tresimus po sudygimo. ir idomu kaip del tu pasisavinimu, nes cia rase kolega kad P tik 30% tepaima?

Jeigu idomu ir turi laiko tai visa augalininkystės skyriu perskaityk pradžiai tai beveik viska ir žinosi, o ko nežinosi tai klausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu zalias ir as bet bandau pradet ir as kaip temos autorius nes lygiai ta pati situacija (musu tevu poziuriai sutampa). man idomu pavasari ar yra kokia kita trasa nei 16-16-16 kad patrest 4t/ha miezius ziurint pagal veikliasias medziagas tiksliau nes dedant 300kg/ha P kaip ir uztektu o K tai truksta. N zinoma su salietra dadema yra per papildomus tresimus po sudygimo. ir idomu kaip del tu pasisavinimu, nes cia rase kolega kad P tik 30% tepaima?

Jeigu idomu ir turi laiko tai visa augalininkystės skyriu perskaityk pradžiai tai beveik viska ir žinosi, o ko nežinosi tai klausk.

Pagaliau. :eusa-clap: Pagaliau parašei tai ką seniai reikėjo parašyti. Tiek jau viskas perdiskutuota šiam forume, kad galima kelių tomų knygas parašyti ir apie augalininkystę ir apie techniką. Nu dar nebloga knyga išeitų ir psichiatrinė, apie protinius nukrypimus. :lol: Yra kokių specifinių klausimų, kurie būdingi atskiriems metams, atskirai situacijai, bet realiai kiekvienas naujokas ar šiaip stokojantis žinių pirmiausia turėtų perskaityti, bent jau tai kas jau perdiskutuota šimtus kartų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zalias miskas cia man baisu :icon-redface:

Nekreip didelio dėmesio tai mažiau nervinsies, grubiai tai 300-350 npk ir 400-500 salietros + mikroelementai + BUTINA du pirškimai nuo ligu (nepakenktu ir tris), na ir turėtum paimti apie 5 tonas, žinoma daug svarbiau ne šitie kiekiai bet šituos darbus atlikti laiku. Dirvos tyrimai, trešimo planu sudarinėjimas ir visokie skaičevimai tai manau ateityje bus reikalingi kai jau kulsi po 5 tonas ir norėsi dar daugiau.

Dar berods apie KAS minėjai, mano nuomone tai ir su KAS ir su salietra pasieksi ta pati rezultata, reiktu žiurėt su kuo patogiau dyrbti pačiam, man su salietra paprasčiau, užpyliai barstytuva ir pirmyn, KASa reik su purkštuvu (čia jau trukdo stulpai, gali nudegint, reikia taros laikymui, transportavimui ir t.t.), kad su kasu dyrbti tai manau jo kaina turėtu but mažesnė žymiai už salietra.

Patarimas butu dar toks, pagrindinės firmos užsiimančios trašu ir chemijos pardavimu turi vadybininkus-konsultantus, jie atvaževe apžiuri laukus ir maždauk pataria kada ir ka daryt.

:):eusa-think::)

lb miela kad yra cia tokiu kantriu artoju :) netyngi patarti ir padeti . na su kasu neprasidesiu dar siemet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drapox berods uzpraita vasara buvo ir kaip tik kvieciu laukas viskas tvarkoi nuo zemes o pakilus i ora pasirode jog laukas kaip futbolo aikste dryzemis patresta . o mes su bogbale negalejome sulfato isberti kristalinio tai pasiskolinome rusiska ir ka i vina daugiau i kita visai mazai efektas siaip tikrai ryskus matesi sie jau bus treti metai kaip sulfata naudojam siaip kvieciam apie 200 kvietrugiams po 150,dabar kompe ieskau nuotraukos ir niekaip nerandu :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...