Jump to content

renkames traktoriu 220-260


deivas

Recommended Posts

MF8650 vs JD 8245R vs Magnum 235 vs Fendt 924.

Traktorius sejai vaderstad diskine su dirbimu 4m.

Nelysiu į svetimą daržą, todėl tik dėl Fendt. Kodėl nori pirkti neproporcingai sunkų pagal AG traktorių? Bereikalingai minsi žemę ir deginsi kurą. Geriau jau 824 arba net 724 su 1800 kg svoriu. Visų jų komplektaciją galima surinkti panašią. Be to jei tikėti forumiečių nusiskundimais, 900 serija žmonės skundžiasi labiausiai iš visų Fendt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MF8650 vs JD 8245R vs Magnum 235 vs Fendt 924.

Traktorius sejai vaderstad diskine su dirbimu 4m.

Nelysiu į svetimą daržą, todėl tik dėl Fendt. Kodėl nori pirkti neproporcingai sunkų pagal AG traktorių? Bereikalingai minsi žemę ir deginsi kurą. Geriau jau 824 arba net 724 su 1800 kg svoriu. Visų jų komplektaciją galima surinkti panašią. Be to jei tikėti forumiečių nusiskundimais, 900 serija žmonės skundžiasi labiausiai iš visų Fendt.

Prireikus planuojam cipuot, is serijos galingiausiu tikrai neplanuojam pirkt, nes pasitare nusprendem kad "uzrauktas" motoras traukia gerai bet gaila kad neilgai.:)

Kitas atvejis kad visko gali but kad pereisim prie 6m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MF8650 vs JD 8245R vs Magnum 235 vs Fendt 924.

Traktorius sejai vaderstad diskine su dirbimu 4m.

Nelysiu į svetimą daržą, todėl tik dėl Fendt. Kodėl nori pirkti neproporcingai sunkų pagal AG traktorių? Bereikalingai minsi žemę ir deginsi kurą. Geriau jau 824 arba net 724 su 1800 kg svoriu. Visų jų komplektaciją galima surinkti panašią. Be to jei tikėti forumiečių nusiskundimais, 900 serija žmonės skundžiasi labiausiai iš visų Fendt.

Prireikus planuojam cipuot, is serijos galingiausiu tikrai neplanuojam pirkt, nes pasitare nusprendem kad "uzrauktas" motoras traukia gerai bet gaila kad neilgai.:)

Kitas atvejis kad visko gali but kad pereisim prie 6m.

Dėl 6m geriau 900 serija. Dėl čypavimo turiu griežtą NE. Bet čia tik mano nuomonė, kiekvienas daro ką nori su savo technika. Kaip sakant: laisvė, lygybė, brolybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėja pas mus kaime 936 su 4m horshu, nuo traktoriaus nuimti visi svoriai. Jei bus su dubliais, reikia pasiskaičiuot, kad tilptų į 4m, manau 650 galiniai būtų pats tas. Arba jei be dublių, tada 800-900 pločio, tačiau tuo atveju netiks arimui vaga. Aš už F 927-930, 6m sėjamos atveju

930 6m pilnai užkrautos su trąšom neįtempia normaliai. Tokia vieno Šakių krašto ūkininko patirtis.

Šiaip tai tokiam darbui manyčiau amerikonas kažkuris būtų pats tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl ne New Holland ? pavyzdžiui T8020 :)

Nesu tikras, bet T80x0 serija jau pakeista i T8 su adblue, o pastarieji mano ziniomis jau turi savu problemu, nors gal dar rastum Lytagroj koki neparduota T80x0, kuris beje butu pigiausias tarp kitu isvardintu traktoriu :)

tai kad tamsta man rodos paskutini issivarei :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl ne New Holland ? pavyzdžiui T8020 :)

Nesu tikras, bet T80x0 serija jau pakeista i T8 su adblue, o pastarieji mano ziniomis jau turi savu problemu, nors gal dar rastum Lytagroj koki neparduota T80x0, kuris beje butu pigiausias tarp kitu isvardintu traktoriu :)

o kokios problemos su adblue?

Neprasirgtos vaikiskos ligos kaip kazkas issireiske forume, kaimynystej ukinikas nusipirko t8.390 berods 4 dienas padirbo, 3 prastovejo laukdamas daliu ir kaip vienas lytagros vadybininkas pasake, kad daugmaz su visais parduotais t8 buvo tam tikru bedu. Nesakau, kad tai blogas daigtas (beje pats i t8.330 nusitaikes buvau) bet turi praeit laiko kol daugiau isdirbs nauja modeli. Piece :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...