Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Aptvaras mano geras, įkastas 20 cm į žeme, su elektriniu piemeniu, kad net sraigės nepabėga. Man įdomu ar jie neišstips per žiemą, ir kaip vadinasi tokia pusiau laukinė veislė. Ar visi taip gali išgyventi.

sraige tai ne triusis jie olas iki metro gylio isknisa. Patys patyrem savo kailiu :) kai auginom tvarte palaidus ir nebuvom isbetonave grindu, tai poto metro gylio duobes tvarte sukrito teko zvyra vezti duobes uzpilti ir tada plytomis grindis nuklojom.

pas kaimyna kaip laike visus kartu suleistus triusius tai patys vienas kita issikastravo :D:D:D

Aptvaras pusės hektaro dydžio, manau, kad penki triušiai turės pakankamai vietos ir nepuls knisti.

Ar visi tik rimtai fermose ir narvuose auginate ir niekas nebandėte auginti pusiau laisvėj.

Aš pabandysiu, tik nežinau kokius pirkti, gal kas žinote kurios veisles lepios ir tikrai neišgyvens. Tai tokių nepirkčiau.

gal tie kur kaimo zmones pilkus tokius misrunus augina, tie tikrai nelepus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
idomu but suzinot ar yra galimybe triusiena vest i rusija? be kiek girdziu tai visi i vakarus tik dairos...

Manau, kad taip (esu matęs siūlomą pasirašyti sutartį). Tik va, kaip su atsiskaitymais-atviras klausimas. Avansu tau niekas nemokės, o kai išvažiuos į Rusiją, gali likti ir be pinigų, ir be triušienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...