Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sweiki darkarta gal turit parduot weisliniu triusiu,noriu uzsiweist daugiau ju.jei kas turit parasykit man sms i si nr 867477832

Sveiki,

yra atvežta nauja partija veislinių HYPLUS iš Čekijos, bei broilerinių hibridų iš Prancūzijos I kartos, pradedu realizaciją Baltijos šalių rinkose. Taip pat galiu pasiūlyti gerų triušių tinkamų auginti mėsai - broilerinių belgijos milžinų ir flandrų. Grynaveisliai. Visų išvardintų veislių kaina 50 lt. Detaliau per p.m.

Kiekis ribotas, prašom paskubėti;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Austi, o po kiek dabar moka tie taskai?

Kaip manot kiek per menesi realu iskist triusiu lietuvoj? Galvoju paaugint biski, bet bijau per daug prisiaugint, gimine siaura tai net nebus kam uz dyka isdalint:) Juaciu pagal mano sanprotavima jei 5-6lt uz gyva svori negausi, tai neapsimoka, nebent viskas labai automatizuota ir optimizuota :icon-rolleyes:

Sarasj : hm, visai gerai kaip per aprili :lol: O neturi triusiu be kailio, nes kailiu nieks neperka :lol:

O jei rimtai is kur Čekijoj perki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Austi, o po kiek dabar moka tie taskai?

Kaip manot kiek per menesi realu iskist triusiu lietuvoj? Galvoju paaugint biski, bet bijau per daug prisiaugint, gimine siaura tai net nebus kam uz dyka isdalint:) Juaciu pagal mano sanprotavima jei 5-6lt uz gyva svori negausi, tai neapsimoka, nebent viskas labai automatizuota ir optimizuota :icon-rolleyes:

Sarasj : hm, visai gerai kaip per aprili :lol: O neturi triusiu be kailio, nes kailiu nieks neperka :lol:

O jei rimtai is kur Čekijoj perki?

nuo 8 iki 10 uz kg. auginti tikrai apsimoka, parduosi tikrai visus :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Austi, o po kiek dabar moka tie taskai?

Kaip manot kiek per menesi realu iskist triusiu lietuvoj? Galvoju paaugint biski, bet bijau per daug prisiaugint, gimine siaura tai net nebus kam uz dyka isdalint:) Juaciu pagal mano sanprotavima jei 5-6lt uz gyva svori negausi, tai neapsimoka, nebent viskas labai automatizuota ir optimizuota :icon-rolleyes:

Sarasj : hm, visai gerai kaip per aprili :lol: O neturi triusiu be kailio, nes kailiu nieks neperka :lol:

O jei rimtai is kur Čekijoj perki?

Jo, su praėjusia :lol: Kas kreipėsi, nepykit :icon-wink:

P.S. Kailius praeitą 04-01 brangiai supirkinėjo :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka visi jau bazinycioi sedit ?davai kas turit anglu avinu parduot,o gal norit keisti?

Austi4, ir i baznycia reik pro reta uzsukt. Buvau i Aleksoto turgu uzsukes, tai sarasj turgavojo savo triusiais, (zinoma ne Hyplais ir mesiniais flandrais :lol: ) ale kad puse desimtos jau nieko gero neturejo. Matyt gerai eina veisliai skirti kralikai dabar:). O siaip tai turgui irgi nieko doro ner, ir kainos triusiu augintoju pusej... Manau jei austi pas tamsta gerai uzsiveis, tai dar siemet veisliai prastumes gali nebloga + uzvirint:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka visi jau bazinycioi sedit ?davai kas turit anglu avinu parduot,o gal norit keisti?

Austi4, ir i baznycia reik pro reta uzsukt. Buvau i Aleksoto turgu uzsukes, tai sarasj turgavojo savo triusiais, (zinoma ne Hyplais ir mesiniais flandrais :lol: ) ale kad puse desimtos jau nieko gero neturejo. Matyt gerai eina veisliai skirti kralikai dabar:). O siaip tai turgui irgi nieko doro ner, ir kainos triusiu augintoju pusej... Manau jei austi pas tamsta gerai uzsiveis, tai dar siemet veisliai prastumes gali nebloga + uzvirint:).

as tai as,o tu pats kanors darai :icon-question: kokie ten pas ji triusiai,kainos ir ar verti demesio :icon-question: kuriom dienom ten pardavineja gyvulius ?nes kiek buvau tai niekaip nepataikau [chebra kur gaut anglu avinu?]
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka visi jau bazinycioi sedit ?davai kas turit anglu avinu parduot,o gal norit keisti?

Austi4, ir i baznycia reik pro reta uzsukt. Buvau i Aleksoto turgu uzsukes, tai sarasj turgavojo savo triusiais, (zinoma ne Hyplais ir mesiniais flandrais :lol: ) ale kad puse desimtos jau nieko gero neturejo. Matyt gerai eina veisliai skirti kralikai dabar:). O siaip tai turgui irgi nieko doro ner, ir kainos triusiu augintoju pusej... Manau jei austi pas tamsta gerai uzsiveis, tai dar siemet veisliai prastumes gali nebloga + uzvirint:).

as tai as,o tu pats kanors darai :icon-question: kokie ten pas ji triusiai,kainos ir ar verti demesio :icon-question: kuriom dienom ten pardavineja gyvulius ?nes kiek buvau tai niekaip nepataikau [chebra kur gaut anglu avinu?]

As tai kolkas nieko nedarau, reik Velykas atsvest :lol: O siaip po veliku galvoju iki cekijos pasokt, tada apsispresiu nuo ko praded. Sarasj tai stumde kaliforninius, NZ baltus ir japonus. Nu neblogi jo tie triusiai, uz 2,5 men pateles 100lt praso. Dar maciau turguj viens zmogenas turejo Flandru, tai kokiu 3,5-4 kg pateles po 120 lt stumde.

O aleksote tai tik sekmadieniais gyvius stumdo, triusius, vistas, sunis, kates:). Zodziu smulkia fauna, seniau tai atsimenu ir parsu, ozku, versiu ir dar visokio bieso budavo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziuresiu:) siaip tai pagrindinis tikslas i Hyla genetikos centra pazioplinet. O siaip tai latvijoj veisliniu buvau uztikes, prie rigos, ne taip ir toli. galiu nuorodos paieskot jei reik. O tau tikrai anglu avinu reik?? nes kazkaip ant lietuvos as bent jau nemates, visi prancuzu avinus augina. O i Lenkija tai gali lekt ir triusiu ir kitokiu smutkiu pigiau pasipirksi

latviu puslapis www.bralisi-trusisi.lv

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiziuresiu:) siaip tai pagrindinis tikslas i Hyla genetikos centra pazioplinet. O siaip tai latvijoj veisliniu buvau uztikes, prie rigos, ne taip ir toli. galiu nuorodos paieskot jei reik. O tau tikrai anglu avinu reik?? nes kazkaip ant lietuvos as bent jau nemates, visi prancuzu avinus augina. O i Lenkija tai gali lekt ir triusiu ir kitokiu smutkiu pigiau pasipirksi

latviu puslapis http://www.bralisi-trusisi.lv

jo butu gerai jei ka suprasciau latv. :D

taip jie butent anglu,ju ausis iki 50 cm.uzauga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo butu gerai jei ka suprasciau latv. :D

taip jie butent anglu,ju ausis iki 50 cm.uzauga :D

austi o tu google translate panaudok ir mazdaug suprast eina, o emaila rusiskai rasyk, supranta gerai:)

o is kur anglu avinu pradziai isigijai??

Nu sveiki triusininkai kam tuos ilgom ausim triusius augint ar del ausu? :lol:

Brangi triušininkai nurodykit miestus is kur esat negi taip sunku !!!!!!!!!!!!!!! Mes žemaičiai susibėgam ir Gargzdiškiai,Kretingiskiai,Plungiškiai,ir Telšiskiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Austi, nevisai tas pats anglu ar prancuzu avinai, anglu avinai smulkesni, prancuzu didesni, bent jau taip knygos raso :lol: . Ir siaip kazkur skaiciau, kad anglu avinam neleistina neigiama temperatura, nes ausim buna nekas. Na as pritariu dr.Jonui, kad augint triusius del ausu nerimta :icon-rolleyes: na nebent tai zmogui teikia malonuma kaip hobis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jūsų vietoj nerizikuočiau auginti anglų avinus. Nebent narveliai idealiai tvarklingi ir švarūs. Brūkštels kur, susižeis savo didžiules ausis ir įsimes infekcija. Jei dar ne ant grotelių, tai ir iš mėšlo prisigaudys patogeniškų mikroorganizmų (ypač vasarą). Daug terliojimosi kol užgydyt žaizdas. Tiesa vasarą ausys pasitarnaus kaip puikus organizmo aušinituvas :) , visgi ausys gerai aprūpinamos krauju, o žiemą geriau laikyti tvarte, tada nenušals.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nei kaqrt nebuvau susidures ;triusiu kai kuriu ausis raudonos ,lyg ir .karsciuoja kame saknys .[knygom netikiu]

Austi, paziurek i ausies vidu, ar nesimato apnasu, nes gal ausu erke isitaisei? Nes kazkada buvau susidures, ausys lyg irgi parausdavo, o po kiek laiko apsinesdavo sasingu luobu. Bet kai parausdavo tai is vidaus giliai ausi jau matydavosi kad kazkas ne taip.

Tikiuosi kad tu savo triusius nuo mixamitozes skiepijai nes jei ne, tai nenoriu but blogas pranasas. Nes jeigu edemine mixo forma, tai ausys parausta irgi, paskui sutinsta galva, patinimu buna ir prie ausu ir triuseliam buna aleiptum :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nei kaqrt nebuvau susidures ;triusiu kai kuriu ausis raudonos ,lyg ir .karsciuoja kame saknys .[knygom netikiu]

Austi, paziurek i ausies vidu, ar nesimato apnasu, nes gal ausu erke isitaisei? Nes kazkada buvau susidures, ausys lyg irgi parausdavo, o po kiek laiko apsinesdavo sasingu luobu. Bet kai parausdavo tai is vidaus giliai ausi jau matydavosi kad kazkas ne taip.

Tikiuosi kad tu savo triusius nuo mixamitozes skiepijai nes jei ne, tai nenoriu but blogas pranasas. Nes jeigu edemine mixo forma, tai ausys parausta irgi, paskui sutinsta galva, patinimu buna ir prie ausu ir triuseliam buna aleiptum :(

skiepijau nuo daug ko ,buvo atvazeves veterinaras,tai gal tas uzveze bacilu :D seip daugiau prie ju nieko neleidziu viska atlieku vienas ,prie pasaro grauzikai neprieina???????
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...