Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Aciu uz info. O gal kas turite tu naujosios zelandijos pardavimui?

Turiu su kilmės dok;) www.triusiai.lt , konkrečiau tel. arba e-mail.

P.S. Paroda Baisogaloj buvo 1 kartą;) Keik girdėjau nelabai vykusi:(

Artimiausia: AgroBalt'2008, Kaune, LŽŪU, spalio 2-4 d. Bet visdėlto patarčiau pirkti tiesiai iš veislinių fermų: mažesnės kainos, didesnis pasirinkimas, beveik nulinė ligų plitimo galimybė. Parodos svarbu dalyviams: vertinami triušiai, teikiami apdovanojimai, ir lankytojams paveizėti;)

saraij tai kad labai toli tu nuo manes randiesi vargu ar sugebeciau atvaziuoti as ukmegeje gyvenu o tu alytuj :(

Buvo atvažiavę ir įsigijo iš Klaipėdos, Mažeikių, Kaliningrado :icon-wink: Jeigu reikia, atstumas ne rodiklis - pats vežu iš Vokietijos, Čekijos, Lenkijos :icon-cool:

Kiek kainuotu veisline porute belgijos milzinu veisimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
farmen.pl/index.php?d=produkt&id=64

tokius naudoju :icon-cool: Ką domina pm arba tel.

o si iranga prijungta pas tamsta prie vandentekio ar pastatyta atskira kokia vandens talpa (pvz backa)?

Sveiki, buvau Čekijoj triušių parodose, negalėjau operatyviai atsakyti :icon-wink:

Mano fermoje pajungti nuo 15 ltr kibirų ir 30 ltr bidonų, po 4-8 narvelius. Stovi ant narvų. Manau dėl spaudimo vandentiekyje tiesiogiai jungti neišeitų, bent nebandžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki!auginu kasmet iki15triusiu.buna visaip-ir uzauga,ir mazi krenta-su virskinimu kazkas pasidaro.siemet viena patele atvede 6,paskui pati dar krito-tai is dideles triuses liko 1prieauglis.sakoma-is nuostoliu gyvenam.kita atsivede 7,bet velai-vis nesibego.pernai menesio laiko skiepijau visus triusius.o kokio amziaus is tikro reik skiepyt.tas maras daugiausia islenda turbut kai atvesta ir daug lyja.o jei vaikinga ar galima skiepyt.o gal siemet surizikuot ir neskiepyt :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, labai įdomu buvo skaityti apie triušius. Nesu nei karto auginus jų, na tik kartą vieną, balkone auginom :D Dar ir vardas buvo "Vakarienė" :D

Ausra, labai įdomu kaip jums sekasi? Kiek jau triušių užsiveisėt? Kaip sekasi auginti jauniklius ir ar daug krito?

Dar norėjau paklaust dėl kailiukų.

Kodėl niekas iš jų nieko nedaro? Sunku juos išdirbti ar kaip? Kaip reikia juos išdirbti, kad būtų galima ką nors pasiūti?

Ačiū už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas na man taip labai gerai sakyciau nesiseka kaip turetu nuo ligu nekrito nei vienas jaunikliu turiu 12 dartik viena vedancia triusius patele ir patina nes viena patele isgaiso kaip speju nuo priplekusiu grudu kita suo sudraske butu ir jaunikliu buve daug daugiau jei taip nebutu atsitike o dabar liko nevykus patele paskutine vada buvo ypac bloga nes tik du triusiukai yra...bet nenusiviliu is jaunikliu pasiliksiu visas pateles gal seksis geriau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas zino ar visoj lietuvoj taip jau nera nusipirkti vakcinos triušiam?nes esu užsiprašiusi kad atvaziuotu veterinaras vakcinuot triušiu kadangi pati to dar niekada nedariusi tai noreciau pirma karta pamatyt kaip tai daroma...bet jau gal menesis praejo vis kai susitinku jy sako kad nera vakcinos niekur pirkti tipo neparveza litfarma is cekijos kazin ar tik lazdijuose tokia padetis ar ir kitur zmones negauna nusipirkti vakcinos :(:(:(:( kaip tada bus jei negausiu vakcinos ka daryt?bijau kad neimtu sirgti :(:(:(:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai nemažai nuostolių mano triušiams pridarė stafilokokas. Daug triušių išguldė. Nuo jų jokios vakcinos kiek žinau nėra, reikia labai stropiai išdezinfekuoti, tik taip nuo juo galima apsisaugoti. Idealu, jei gurbai vien iš metalo, tada geriausia viską išdeginti liepsna. Atpažinti galima iš guzelių ant kūno, praktiškai betkurioje kūno vietoje. Guziuko (absceso) vidus užpildytas tirštais grietinės konsistencijos šviesiais pūliais. Kiek bandžiau antibiotikus taikyti, nėvieni neėmė.

kaip tada bus jei negausiu vakcinos ka daryt?bijau kad neimtu sirgti

Reikia stengtis užkirsti kelią bet kokiems kontaktams tavo triušių su galimais ligos nešėjais. Nįleisti nieko į triušidę, net triušius laikančių kaimynų, kurie galėtų paglostę triušius, juos užkrėsti. Pačiai nesilankyti įtarinose triušių fermose ir rizika, kad triušiai gali užsikrėsti bus minimali.

Šį pavasarį ir aš ilgai prašiau mus aptarnaujančio veterinaro kad parvežtų vakcinos. Skiepijau nuo miksomatozės ir hemoraginės septicemijos(maro). Tad ir Prienuose matyt panaši situacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Pernai nemažai nuostolių mano triušiams pridarė stafilokokas. Daug triušių išguldė. Nuo jų jokios vakcinos kiek žinau nėra, reikia labai stropiai išdezinfekuoti, tik taip nuo juo galima apsisaugoti. Idealu, jei gurbai vien iš metalo, tada geriausia viską išdeginti liepsna. Atpažinti galima iš guzelių ant kūno, praktiškai betkurioje kūno vietoje. Guziuko (absceso) vidus užpildytas tirštais grietinės konsistencijos šviesiais pūliais. Kiek bandžiau antibiotikus taikyti, nėvieni neėmė.
kaip tada bus jei negausiu vakcinos ka daryt?bijau kad neimtu sirgti

Reikia stengtis užkirsti kelią bet kokiems kontaktams tavo triušių su galimais ligos nešėjais. Nįleisti nieko į triušidę, net triušius laikančių kaimynų, kurie galėtų paglostę triušius, juos užkrėsti. Pačiai nesilankyti įtarinose triušių fermose ir rizika, kad triušiai gali užsikrėsti bus minimali.

Šį pavasarį ir aš ilgai prašiau mus aptarnaujančio veterinaro kad parvežtų vakcinos. Skiepijau nuo miksomatozės ir hemoraginės septicemijos(maro). Tad ir Prienuose matyt panaši situacija.

kiek pats laikai triusiu? (kiek veisliniu pateliu, kiek priaugliaus buna)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...