Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki reikia patarimo.. turiu 12 suaugusiu triusiu ir 10 mazu (4savaiciu) noriu visus suskiepyti.. ka man pasirinkti, norisi kad butu ir nuo maro ir nuo miksomatozes.. kaip ir kada man viska pasidaryt ? :)

ir antra kur Klaipedoj galima gauti vakcinu pigiau gal zinot? nes buteliukas dvivalentes pas vet. sake kainuos apie 60-65lt. ( 20doziu). :icon-cool:

biski sitoj temoj ne i tema - bet atsakyt pabandysiu.

mano patarimas - palauk iki balandzio, tada ir skiepyk tuos, kuriuos veislei paliksi. nes dvivalente nuo maro apsaugo iki 12 men., nuo miksomatozes iki 6 men - reiskias liepos menesi kai bus daug musiu ir uodu (didziausias pavojus) turesi skiepyt is naujo. dabar uzsikresti gali triusiai tik nuo 3 dalyku - 1. nauju triusiu. 2. atnesi pats ar sveciai su meslu is kitu triusiu. 3.ziurkytes (didziausias sansas).

o vasara atsiranda ir uodai ir muses ir kiti dalykai (su pasaru, su zole (is erkuciu) ir t.t.)

As naudoju Pestorin Mormix (50 lt pas veterenoriu - gal pabrango?). skiepyju tik darbines PATELES ir patinus, jaunimo neskiepiju, nes as ir klientai juos valgysim (o kam vaistus valgyt??)! praeitais metais pora susirgo. siais daug priemoniu nuo uodu naudojau ir pirkeju trisuiu i teritorija neleidau - tfu tfu tfu - apsisaugojau.

Ir dar - nepamirsk, kad vakcinacija nera 100% apsauga. naudok vasara ir uodu/musiu gaudykles/baidykles.

o ,ne per mažai laiko ,tarp skiepijimų-balandis-liepa?-man 6 mėn.-niekaip nesigauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

biski sitoj temoj ne i tema - bet atsakyt pabandysiu.

mano patarimas - palauk iki balandzio, tada ir skiepyk tuos, kuriuos veislei paliksi. nes dvivalente nuo maro apsaugo iki 12 men., nuo miksomatozes iki 6 men - reiskias liepos menesi kai bus daug musiu ir uodu (didziausias pavojus) turesi skiepyt is naujo. dabar uzsikresti gali triusiai tik nuo 3 dalyku - 1. nauju triusiu. 2. atnesi pats ar sveciai su meslu is kitu triusiu. 3.ziurkytes (didziausias sansas).

o vasara atsiranda ir uodai ir muses ir kiti dalykai (su pasaru, su zole (is erkuciu) ir t.t.)

As naudoju Pestorin Mormix (50 lt pas veterenoriu - gal pabrango?). skiepyju tik darbines PATELES ir patinus, jaunimo neskiepiju, nes as ir klientai juos valgysim (o kam vaistus valgyt??)! praeitais metais pora susirgo. siais daug priemoniu nuo uodu naudojau ir pirkeju trisuiu i teritorija neleidau - tfu tfu tfu - apsisaugojau.

Ir dar - nepamirsk, kad vakcinacija nera 100% apsauga. naudok vasara ir uodu/musiu gaudykles/baidykles.

o ,ne per mažai laiko ,tarp skiepijimų-balandis-liepa?-man 6 mėn.-niekaip nesigauna

turejau omeny, kad jei dabar suskiepys, reikes liepa perskiepyt. todel siulau skiepyt balandi. uzteks iki spalio pabaigos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kaip yra su triusiu kapliais? ar jei suaugusiam iskrenta atauga naujas? siandien paleidau du pasilakstyt po sniega, ir ka susimuse, mazasis kai uzvaskavo is galines kojos ziuriu tam dancio neber vieno... :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: gal su pasagom pas tave triusiai :D

na ,čia tai geras,žiūrėk,kad pačiam dantų neišspirtų :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Vienos triušės antravadės vienas triušiukas su viena neprasimerkusia akyte :icon-confused: jam jau 37 dienos, o ji taip ir neprasimerkė. Kitos triušės trečiavadės, šiandien apžiūrėjome, kad pas kelis irgi yra neprasimerkusių akyčių po vieną, o pas kitą triušiuką, net abi akytės dar neatako :icon-confused: Šių triušiukų amžius 18 dienų. Kažkodėl visi "ant" žiemos tokie invalidukai gimė, vasara, rudenį buvo viskas gerai. Neįsivaizduoju ką daryt ar bandyt praplėšt akytę, bent jau tam kuris visai aklas, ar dar laukt.. :icon-rolleyes::icon-rolleyes: šiaip tai tie mažiausi tokie storuliai. O ir kitas 37 dienų po kol kas neatsilieka nuo kitų triušiukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Vienos triušės antravadės vienas triušiukas su viena neprasimerkusia akyte :icon-confused: jam jau 37 dienos, o ji taip ir neprasimerkė. Kitos triušės trečiavadės, šiandien apžiūrėjome, kad pas kelis irgi yra neprasimerkusių akyčių po vieną, o pas kitą triušiuką, net abi akytės dar neatako :icon-confused: Šių triušiukų amžius 18 dienų. Kažkodėl visi "ant" žiemos tokie invalidukai gimė, vasara, rudenį buvo viskas gerai. Neįsivaizduoju ką daryt ar bandyt praplėšt akytę, bent jau tam kuris visai aklas, ar dar laukt.. :icon-rolleyes::icon-rolleyes: šiaip tai tie mažiausi tokie storuliai. O ir kitas 37 dienų po kol kas neatsilieka nuo kitų triušiukų.

Pabandyk su ramunėlių arbata akis praplauti, mum tai padėdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Vienos triušės antravadės vienas triušiukas su viena neprasimerkusia akyte :icon-confused: jam jau 37 dienos, o ji taip ir neprasimerkė. Kitos triušės trečiavadės, šiandien apžiūrėjome, kad pas kelis irgi yra neprasimerkusių akyčių po vieną, o pas kitą triušiuką, net abi akytės dar neatako :icon-confused: Šių triušiukų amžius 18 dienų. Kažkodėl visi "ant" žiemos tokie invalidukai gimė, vasara, rudenį buvo viskas gerai. Neįsivaizduoju ką daryt ar bandyt praplėšt akytę, bent jau tam kuris visai aklas, ar dar laukt.. :icon-rolleyes::icon-rolleyes: šiaip tai tie mažiausi tokie storuliai. O ir kitas 37 dienų po kol kas neatsilieka nuo kitų triušiukų.

Pabandyk su ramunėlių arbata akis praplauti, mum tai padėdavo.

Dėkui, bandysiu ryt darbuotis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Vienos triušės antravadės vienas triušiukas su viena neprasimerkusia akyte :icon-confused: jam jau 37 dienos, o ji taip ir neprasimerkė. Kitos triušės trečiavadės, šiandien apžiūrėjome, kad pas kelis irgi yra neprasimerkusių akyčių po vieną, o pas kitą triušiuką, net abi akytės dar neatako :icon-confused: Šių triušiukų amžius 18 dienų. Kažkodėl visi "ant" žiemos tokie invalidukai gimė, vasara, rudenį buvo viskas gerai. Neįsivaizduoju ką daryt ar bandyt praplėšt akytę, bent jau tam kuris visai aklas, ar dar laukt.. :icon-rolleyes::icon-rolleyes: šiaip tai tie mažiausi tokie storuliai. O ir kitas 37 dienų po kol kas neatsilieka nuo kitų triušiukų.

Pabandyk su ramunėlių arbata akis praplauti, mum tai padėdavo.

Dėkui, bandysiu ryt darbuotis. :D

Pas mane irgi taip buvo.Atvede 6 triusiukus ir pas tris akys buvo uzsimiarkusios pusantro menesio.Galvojau, kad jau tokie ir bus, bet viskas atsistate. Ir tavo triusiukams bus viskas gerai, ne pergyvenk. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, planuojantis auginti triušius. Esu jau auginęs, tačiau ne veislinius ir tik savo reikmėms. Bet dabar skaitydamas tiek daug informacijos ir ją virškindamas, noriu užduoti mano manymu esmini klausimą dėl šio verslo. Kokio dydžio fermą reikia turėti norint gauti tarkim 2000 lt. mėnesinių pajamų ir kokiuose narvuose auginti? Ačių už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, planuojantis auginti triušius. Esu jau auginęs, tačiau ne veislinius ir tik savo reikmėms. Bet dabar skaitydamas tiek daug informacijos ir ją virškindamas, noriu užduoti mano manymu esmini klausimą dėl šio verslo. Kokio dydžio fermą reikia turėti norint gauti tarkim 2000 lt. mėnesinių pajamų ir kokiuose narvuose auginti? Ačių už atsakymus.

Sveikas, tai ganetinai rimtas sprendimas ir dideli uzmojai :eusa-clap: o cia 2000lt/men uzdarbis asmeninis (i rankas) ar triusyno pajamos?

manau geriausia toki kieki auginant reiktu ant tinklu auginti, kaip seniau lapes augindavo fermose.

o triusiu kiekis (pateliu kiekis) kad tiek uzdirbtum (jei sekmingai realizuosi skerdiena) manau reiktu ne maziaus 1000 pateliu palaipsniui kergiant i menesi po 75-100pateliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, planuojantis auginti triušius. Esu jau auginęs, tačiau ne veislinius ir tik savo reikmėms. Bet dabar skaitydamas tiek daug informacijos ir ją virškindamas, noriu užduoti mano manymu esmini klausimą dėl šio verslo. Kokio dydžio fermą reikia turėti norint gauti tarkim 2000 lt. mėnesinių pajamų ir kokiuose narvuose auginti? Ačių už atsakymus.

Sveikas, tai ganetinai rimtas sprendimas ir dideli uzmojai :eusa-clap: o cia 2000lt/men uzdarbis asmeninis (i rankas) ar triusyno pajamos?

manau geriausia toki kieki auginant reiktu ant tinklu auginti, kaip seniau lapes augindavo fermose.

o triusiu kiekis (pateliu kiekis) kad tiek uzdirbtum (jei sekmingai realizuosi skerdiena) manau reiktu ne maziaus 1000 pateliu palaipsniui kergiant i menesi po 75-100pateliu.

Eko pasarai, manau suklydo del pateliu kiekio ir skaiciavimo, mano kaimynas is 10 pateliu siemet uzdirbo apie 4000lt maitindamas kombikorma, tai kergiant 1000 pateliu turetu buti kurkas didesni skaiciai ... manau 2000lt pajamom per menesi uztektu ir 100 pateliu (cia pesimistiniais skaiciavimais) . Taip paskaiciavus kad viena patele pas jus uzdirba tik 2 lt per menesi... :) Tiursiens kaina 20lt. 1kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujokas, planuojantis auginti triušius. Esu jau auginęs, tačiau ne veislinius ir tik savo reikmėms. Bet dabar skaitydamas tiek daug informacijos ir ją virškindamas, noriu užduoti mano manymu esmini klausimą dėl šio verslo. Kokio dydžio fermą reikia turėti norint gauti tarkim 2000 lt. mėnesinių pajamų ir kokiuose narvuose auginti? Ačių už atsakymus.

Sveikas, tai ganetinai rimtas sprendimas ir dideli uzmojai :eusa-clap: o cia 2000lt/men uzdarbis asmeninis (i rankas) ar triusyno pajamos?

manau geriausia toki kieki auginant reiktu ant tinklu auginti, kaip seniau lapes augindavo fermose.

o triusiu kiekis (pateliu kiekis) kad tiek uzdirbtum (jei sekmingai realizuosi skerdiena) manau reiktu ne maziaus 1000 pateliu palaipsniui kergiant i menesi po 75-100pateliu.

Eko pasarai, manau suklydo del pateliu kiekio ir skaiciavimo, mano kaimynas is 10 pateliu siemet uzdirbo apie 4000lt maitindamas kombikorma, tai kergiant 1000 pateliu turetu buti kurkas didesni skaiciai ... manau 2000lt pajamom per menesi uztektu ir 100 pateliu (cia pesimistiniais skaiciavimais) . Taip paskaiciavus kad viena patele pas jus uzdirba tik 2 lt per menesi... :) Tiursiens kaina 20lt. 1kg

Nejuokinkit su tokiom pajamom. Ims žmogus ir patikės paskui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš naujokas, bet ne toks žalias naujokas, kad patikėčiau, jog norint gauti per mėnesį 2000 lt pajamų iš triušyno, reikia 1000 patelių :D 1 patelė priklausomai nuo veislės, gali atsivesti tarkim vidutiniškai 5-6 jauniklius, ar taip? Tada 1000 patelių yra 6000 jauniklių, o po ė mėnesių tai sudaro tarkim 5000 triušių, atmeskim kokius 500 nuostoliui lieka 4500, vieno triušio išmaitinimas kiek skaičiau šitame forume kainuoja iki 20 lt tarkim vidutiniškai 17 lt matematika paprasta, 76500 lt užauginti tokį kiekį triušių :D juos pardavus jeigu gyvą svorį kiek girdėjau superka, po 7 lt. (vienas triušis sveria tarkim 3,5 kg) pardavus juos išeina 110 000 lt :D vadinasi iš tiek triušių išeitų apie 34 000 lt pelno. Tai leiskit paklausti ekopašarai, ka jūs čia rašot? :D Aš klausiau apie 2000 lt o ne tokias sumas :D Aš suprantu, jog jums reikia, kad kuo daugiau visi tų pašarų pirktų, nu bet toki skaičiai tai čia suklydot ne truputį :D Turbūt reikėtų patikslinti, aš neturėjau omeny kas mėnesį tokių pajamų. Norėjau paklausti apie prieauglio pardavimo intervalų pelaną, na bet dėl to daug maž viskas aišku manau:)

Dabar o kaip jūs dažniausiai realizuojate triušius, kaip gyvą svorį, ar kitaip, na kas turgui, aks per skelbimus ir žmones? Ir kaip labiau apsimoka? Ačių už atsakymus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geras paskaiciavimas :) manyciau geriausia realizuot butu parduodant gyvus kaip triusius o ne kaip gyva svori sveriant ir t.t nes nuo veisles juk priklauso ir kaina .. vat turguj maciau

Vienos melynasis jauniklis 70lt

Drugelis 50lt

Kalifornai 20-40lt

o mesa tai ir uzmust gaila ir man atrodo netaip apsimoka, aisku jei augini kokius Hyla tai pjauni 3menesiu ir sert ilgai nereikia ir svoris geras...

cia tik mano nuomone ;) aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio dydžio fermą reikia turėti norint gauti tarkim 2000 lt. mėnesinių pajamų ir kokiuose narvuose auginti? Ačių už atsakymus.

Nukopijavau tavo zinute apie 2000lt/men todel as ir klausiau i rankas ar bendro per menesi.

paskaiciuok rimciau o ne apstrakciai. vienas dalykas tu per menesi visu nekerksi vienu kartu, kaip tu isivaizduoji ta versla? ar pateles kergsi vel ir vel nespejus vaiku atjunkit ar leisi patelem pailset 3-4men. viska rimtai skaiciuok o ne apstrakciai. kritimu ziema buna daug pabandysi suzinosi.

as ir nesakau kad mano pasiulytas kiekis butinas, vistiek visu vienu kartu nenupirksi pateliu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...