Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, ar galima triusiams duoti visciukams broileriams skirta kombikorma? Ir ka jus manote apie kauno grudu kombikorma triusiams? Ir kas gali buti kad is triju leistu pateliu ne viena neapsitriusiavo, nors patinas snypste tikrai ir ne viena karta? cia gal patina jau i puoda ar dar gali but kitu priezasciu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar galima triusiams duoti visciukams broileriams skirta kombikorma? Ir ka jus manote apie kauno grudu kombikorma triusiams? Ir kas gali buti kad is triju leistu pateliu ne viena neapsitriusiavo, nors patinas snypste tikrai ir ne viena karta? cia gal patina jau i puoda ar dar gali but kitu priezasciu?

Nu, jau iškarto ir į puodą :icon-confused: Patinas čia mažiausiai kaltas. Padaryk nuo ryto iki vakaro vestuves, po 5 dienų vėl vestuves ir bus čiki :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar galima triusiams duoti visciukams broileriams skirta kombikorma? Ir ka jus manote apie kauno grudu kombikorma triusiams? Ir kas gali buti kad is triju leistu pateliu ne viena neapsitriusiavo, nors patinas snypste tikrai ir ne viena karta? cia gal patina jau i puoda ar dar gali but kitu priezasciu?

Nu, jau iškarto ir į puodą :icon-confused: Patinas čia mažiausiai kaltas. Padaryk nuo ryto iki vakaro vestuves, po 5 dienų vėl vestuves ir bus čiki :D

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis ir lipa ir dirba, bet snekejau snd cia su tokiu kralikiniu tai sake kad gali buti jog jis "tuscias"

Tai kai nugriūna pora kartų tu pakelk patelę ir pažiūrėk tą vietelę ar ten šlapia ar ne. Nes pas mane pažiūriu patelei aptaškytas visas užpakalis ir vidus turbūt šlapias - netikrinau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis ir lipa ir dirba, bet snekejau snd cia su tokiu kralikiniu tai sake kad gali buti jog jis "tuscias"

Esu išbandęs vieną vitaminą, kuris padeda šalinti lytinius ir dauginimosi sutrikimus (mano triušiam padėjo). Gamintojas: Veyx-Pharma GmbH, Vokietija." Bio Weyxin Multi-C-Mulgat " multivitamininė mikroemulsija gyvūnams. Ižbandyk, tik aišku ant triušių :D O dėl tuščių šovinių, tai tikiuosi patinui duodi bent 1-2 dienas pailsėt tarp vestuvių ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Sendien bandziau tikrinti triusiuku lyti, jiems dabar 2 menesiai. Bet net neissivaizduoju kaip atskirti... man atrodo, kad pas pateles turi buti kaskoks plyselis,o pas patinus vamzdelis, daugiau nezinau. Gal kas galit paaiskinti?

Pasiemi triušį už kupros(arčiau uodegos). Su nykščiu prilaikyk prikeldama uodega į viršų.

(pamatysi visas grožybes :lol: ) ir ten kur mataj tą skylutę paspausk ir palenk į apačią. Jeigu berniukas - vamzdelis.

Jeigu mergaitė - plyšiukas.

P.s saugok veidą nes gali spirt su galinėm kojom :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Sendien bandziau tikrinti triusiuku lyti, jiems dabar 2 menesiai. Bet net neissivaizduoju kaip atskirti... man atrodo, kad pas pateles turi buti kaskoks plyselis,o pas patinus vamzdelis, daugiau nezinau. Gal kas galit paaiskinti?

Aha ir man tas pats :eusa-doh: man kažkodėl atrodo , kad jie vienos lyties :D

Sveiki. Sendien bandziau tikrinti triusiuku lyti, jiems dabar 2 menesiai. Bet net neissivaizduoju kaip atskirti... man atrodo, kad pas pateles turi buti kaskoks plyselis,o pas patinus vamzdelis, daugiau nezinau. Gal kas galit paaiskinti?

Pasiemi triušį už kupros(arčiau uodegos). Su nykščiu prilaikyk prikeldama uodega į viršų.

(pamatysi visas grožybes :lol: ) ir ten kur mataj tą skylutę paspausk ir palenk į apačią. Jeigu berniukas - vamzdelis.

Jeigu mergaitė - plyšiukas.

P.s saugok veidą nes gali spirt su galinėm kojom :D

averčiau tą triušį , rankose spurda tai padėjau nugaryte ant klėtkos nu ir dariau kaip kad sakot , bet kad ten pas juos visus vamzdelis su skylute :lol: , paskui galvoju jei patinas tai turi būtį sėklidės :eusa-think: nu bet nieko man neišėjo :eusa-shhh: teks dar palaukt kol paaugs . Bet jiems jau po 2mėn . Kažin nesusiporuos jie man ? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Sendien bandziau tikrinti triusiuku lyti, jiems dabar 2 menesiai. Bet net neissivaizduoju kaip atskirti... man atrodo, kad pas pateles turi buti kaskoks plyselis,o pas patinus vamzdelis, daugiau nezinau. Gal kas galit paaiskinti?

Aha ir man tas pats :eusa-doh: man kažkodėl atrodo , kad jie vienos lyties :D

Sveiki. Sendien bandziau tikrinti triusiuku lyti, jiems dabar 2 menesiai. Bet net neissivaizduoju kaip atskirti... man atrodo, kad pas pateles turi buti kaskoks plyselis,o pas patinus vamzdelis, daugiau nezinau. Gal kas galit paaiskinti?

Pasiemi triušį už kupros(arčiau uodegos). Su nykščiu prilaikyk prikeldama uodega į viršų.

(pamatysi visas grožybes :lol: ) ir ten kur mataj tą skylutę paspausk ir palenk į apačią. Jeigu berniukas - vamzdelis.

Jeigu mergaitė - plyšiukas.

P.s saugok veidą nes gali spirt su galinėm kojom :D

averčiau tą triušį , rankose spurda tai padėjau nugaryte ant klėtkos nu ir dariau kaip kad sakot , bet kad ten pas juos visus vamzdelis su skylute :lol: , paskui galvoju jei patinas tai turi būtį sėklidės :eusa-think: nu bet nieko man neišėjo :eusa-shhh: teks dar palaukt kol paaugs . Bet jiems jau po 2mėn . Kažin nesusiporuos jie man ? :eusa-think:

Kai aš tikrinu tai man jie nespurda, reikia tiesiog atsitūpti, ir dėti ant keliu galva į išorę, tada jie ramiai guli, bent jau pas man. O dėl lyties tai aš ką tik tikrinau, pas juos lyg ir yra kažkoks skirtumas, suskaičiavau 5patinai ir 4pateles. nors neesu įsitikinus 100%. va pora nuotrauku radau, kaip atskirti.

post-4653-141521791249_thumb.jpg

post-4653-141521791251_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai įmanoma atskirti, tiesiog aš kai mokiausi tai ištisai žiūrėjau ir žiūrėjau vieną po kito, kol pagaliau supratau, kame tas skirtumas. O pradžioj irgi atrodė, kad niekaip neįmanoma.

O kas žinote, ar galima duoti triušiams runkelių lapų? Užsisodinau runkelių specialiai triušiams, galvoju ir lapų paduosiu, kai užaugs, bet išgirdau nuomonę, kad negalima. Ar čia teisybė? Juk neduosiu po daug, saikingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai įmanoma atskirti, tiesiog aš kai mokiausi tai ištisai žiūrėjau ir žiūrėjau vieną po kito, kol pagaliau supratau, kame tas skirtumas. O pradžioj irgi atrodė, kad niekaip neįmanoma.

O kas žinote, ar galima duoti triušiams runkelių lapų? Užsisodinau runkelių specialiai triušiams, galvoju ir lapų paduosiu, kai užaugs, bet išgirdau nuomonę, kad negalima. Ar čia teisybė? Juk neduosiu po daug, saikingai.

Jokiu problemu su runkeliu lapais, as duodu ir viskas ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...