Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki aš naujoke ir jūsų forume ir auginant triušius :D tai jau išėjo , kad turiu tris pateles , viena su vaukiukais , o kitos norėtų jų turėti . Nusipirkom patiną (jauną berods 5 mėn. ) sakė lyg ir nori poruotis :eusa-think: (nors man atrodo , kad gal jam dar anksti ?). Ir paleidau jį pas patelę , bet ta prie baisiai lenda , o jis nuo jos bėga ir ginasi :eusa-doh: išsigandau , kad sunaikins vyruką ir vėl atskiriau. Ar čia taip turėtų būti ar mano patinėlis dar per jaunas poruotis , o gal patelė per arši ? O gal juos palikti ilgesniam laikui kartu ?

Jei kas nors patartų ką daryti būčiau labai dėkinga :eusa-shifty:

Nepamiršk, jog reikia ne patiną pas patelę leisti, o patelę pas patiną, nes triušis įleistas pirmiausia apsižiūri teritoriją ...... ir jau ne taip nori daryti savo pareigą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki aš naujoke ir jūsų forume ir auginant triušius :D tai jau išėjo , kad turiu tris pateles , viena su vaukiukais , o kitos norėtų jų turėti . Nusipirkom patiną (jauną berods 5 mėn. ) sakė lyg ir nori poruotis :eusa-think: (nors man atrodo , kad gal jam dar anksti ?). Ir paleidau jį pas patelę , bet ta prie baisiai lenda , o jis nuo jos bėga ir ginasi :eusa-doh: išsigandau , kad sunaikins vyruką ir vėl atskiriau. Ar čia taip turėtų būti ar mano patinėlis dar per jaunas poruotis , o gal patelė per arši ? O gal juos palikti ilgesniam laikui kartu ?

Jei kas nors patartų ką daryti būčiau labai dėkinga :eusa-shifty:

Nepamiršk, jog reikia ne patiną pas patelę leisti, o patelę pas patiną, nes triušis įleistas pirmiausia apsižiūri teritoriją ...... ir jau ne taip nori daryti savo pareigą.

Ačiū už patarimus , jie tikrai naudingi .Pirmą kartą nešiau patiną pas patelę :eusa-doh: , bet paskui pasiskaičiau ir patelę pas patiną , bet patelė kažkodėl nesileido , bėgiojo nuo patino , vėl teko atskirti :eusa-doh: Matyt esu niekam tikusi sąvadautoja :eusa-doh:

O gal čia taip ir turi būti , gal čia jų tokie žaidimai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei as deciau grindini su 8mm armatura? nes mano jau gardas sukaltas medinis, o as noriu patobulinti ji, prikelti esama grindini suvirinta is armaturos ( tinkla). o po apacia padaryti istraukiamas bliekas. lengva ir isvalyti butu.

o jei daryciau is vielos grindini, tada triusis iki 5 kg linguotusi. per laika ispaustu savo grindini, ir nebeitu istraukti blieku. cia mano toks pamastymas. o parduotuvej jei pirkti ten labai ploni, is ju tik narvus daryti (tinkliukai). :eusa-think::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, labai jua brangu cia viskas pas tave... gal kas pigiau turite, gali buti ir naudotos..

69 Lt uz Europoje pagamintas reples nera daug.

o pilnas komplektas su 14 simboliu ir tusu kainuoja iki 230 lt.

jai jau nori tatuiruoti, turi bent jau minimum 100 i metus turet.

per 5 metus - minimum 500 tatuiruociu.

viena kainuos < 50 centu. ar tai daug?

paskaiciuokim ~45- 50 triusiuku nuo 1 pateles, reiskia nuo 10 pateliu 500 triusiuku per metus.

P.S. vat man dabar pavoge vada veisliniu triusiuku.

blyn - butu tatuiruoti - kreipciausi i Policija. o dabar - neirodysi nieko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. vat man dabar pavoge vada veisliniu triusiuku.

blyn - butu tatuiruoti - kreipciausi i Policija. o dabar - neirodysi nieko...

jei pavoge del mesos, beleka sauk i ausi, pakas kaili po obelim, o mesa pasitusins. :) siaip uzjauciu. as visada laikau triusius uzrakintus, durys metalines, o spyna vidine su neiprastu raktu. atrakinti neimanoma, nebent zoveckus pjauti, o salia suo miega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienai patelei kazkas nutiko su galine koja, smarkiai istinino, matosi, kad jai skauda kankinasi, nustojo esti, sukudo, nebeprisileidzia zindyti triusiuku. Triusiukam 4vnt. siandien 21 diena, jau patys bando esti dobiliukus, padziovinta duona... Pateles nebenoriu kankinti ir zadu dauzt per ausis, tai noriu paklausti kuo serti, kuo galeciau palepinti 21 dienos triusiukus taip anksti atskirtus nuo mamkos :icon-question::icon-question::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienai patelei kazkas nutiko su galine koja, smarkiai istinino, matosi, kad jai skauda kankinasi, nustojo esti, sukudo, nebeprisileidzia zindyti triusiuku. Triusiukam 4vnt. siandien 21 diena, jau patys bando esti dobiliukus, padziovinta duona... Pateles nebenoriu kankinti ir zadu dauzt per ausis, tai noriu paklausti kuo serti, kuo galeciau palepinti 21 dienos triusiukus taip anksti atskirtus nuo mamkos :icon-question::icon-question::icon-question:
as jau buvau atskires 25 diena kazkur. puikiai tvarkesi su grudais, zole ir runkeliais. siaip nzn ar galima tiek maisyt edalo jiems :eusa-think:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienai patelei kazkas nutiko su galine koja, smarkiai istinino, matosi, kad jai skauda kankinasi, nustojo esti, sukudo, nebeprisileidzia zindyti triusiuku. Triusiukam 4vnt. siandien 21 diena, jau patys bando esti dobiliukus, padziovinta duona... Pateles nebenoriu kankinti ir zadu dauzt per ausis, tai noriu paklausti kuo serti, kuo galeciau palepinti 21 dienos triusiukus taip anksti atskirtus nuo mamkos :icon-question::icon-question::icon-question:
as jau buvau atskires 25 diena kazkur. puikiai tvarkesi su grudais, zole ir runkeliais. siaip nzn ar galima tiek maisyt edalo jiems :eusa-think:

Serkit geriau kombinuotais pasarais skirtais nujunkytiems jaunikliams. Ir as asmeniskai dar duociau protibiotiku siek tiek. Nes jaunikliams, kol organizmas dar nera pilnai susiformaves, toks staigus maisto pakaitalas kirs per virskinima. O ypac visokie runkeliai isvis nera gerai jauniklaims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vienai patelei kazkas nutiko su galine koja, smarkiai istinino, matosi, kad jai skauda kankinasi, nustojo esti, sukudo, nebeprisileidzia zindyti triusiuku. Triusiukam 4vnt. siandien 21 diena, jau patys bando esti dobiliukus, padziovinta duona... Pateles nebenoriu kankinti ir zadu dauzt per ausis, tai noriu paklausti kuo serti, kuo galeciau palepinti 21 dienos triusiukus taip anksti atskirtus nuo mamkos :icon-question::icon-question::icon-question:
as jau buvau atskires 25 diena kazkur. puikiai tvarkesi su grudais, zole ir runkeliais. siaip nzn ar galima tiek maisyt edalo jiems :eusa-think:

Serkit geriau kombinuotais pasarais skirtais nujunkytiems jaunikliams. Ir as asmeniskai dar duociau protibiotiku siek tiek. Nes jaunikliams, kol organizmas dar nera pilnai susiformaves, toks staigus maisto pakaitalas kirs per virskinima. O ypac visokie runkeliai isvis nera gerai jauniklaims.

nelabai jama kombikorma :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi aš esu smulki triušininkė :icon-redface: ,tai galiu sau leisti jas visas 3 :lol: apčiūčiuoti, aš žinau kada suleidau, primetu, kada turės atsivesti, ir akurat, pora dienų prieš, jau matau, kad pilna burna šiaudų, va tuomet ir įdedu gimdyklinį namelį.
as po apvaisinimo praejus 3.5 savaitems, pakeiciau kraika pateles narve. jokiu nameliu as nedejau :) pati issikase tarp sieno urveli ir su savo pukais pasidare nameli :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...