Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

sakykit kas cia per prikolas,dar taip negirdejes.

Mano viena patelė atsivede dvi vadas,vakar 3,o sian. dar 5,kaip suprast?

Ir abu kartus maciau kaip triušiavosi.

pasitaiko,man irgi yra taip buve ,vakare atsivede 5,ryta radau 8 ir tai yra buve ne su viena triuselka.Bet kai viena atsivede po 20 ,o ne 30 dienu 12 triusiuku tai buvo didele staigmena :o:eusa-think:

maniau ka man vienam taip buvo kaip po 20 dienu apsivaikavo patelka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ne karta buvo sneketa apie sakeles.PASISKAITYK!

kaip manai kiek laiko reikia perskaityti 170 puslapiu,kai dienai turi galimybe vos 1 val prisesti prie kompo.tegu padaro triusiai :serimas,lakymas,ligos...tada be problemu,rask dabar tau reikalinga tema 170 ps,prazilsi...

Jeigu neturi kantrybės perskaityt, tai kokia gali būti kalba apie triusiu auginima? Triušis ne kiaulis, kad bile jovalo pripylei ir auga kaip ant mielių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tiems kas tingi ar neturi laiko viską nuo pradžių skaityt:

Psl apačioje yra toks stebuklingas laukelis su žodžiu "ieškoti". Pvz, į jį įvedus žodį šakelės gauname štai ką:

"pirtinis

Pranešimo tema: Re: Triušių auginimas

Parašytas: 2010.04.12 21:04

berzais nereiketu per daug piknaudžiaut nes turi nemazai deguto(beržų sakai), o kas dėl aviečių jokių bėdu ,šlemščia maniškės net ausys linksta :D , beje tinka ir drebulė,liepa, pušų šakelės ,nes daug vitaminu turi."

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kam forumas reikalingas jei tik vienas atsakymas PASISKAITYK

Bent lietuviškas knygeles perskaityk apie triušių auginimą ir tada nekils tokie paprasti klausimai, ir nereiks pykt ,kai pasiūloma PASISKAITYT. Nes manau pats supranti,kad kiekvienam naujai užsiregistravusiam atsakinėt i tuos pačius klausimus elementariausiai užknisa.

o dabar apie šakeles. Tinka liepų,šermukšnių,drebulių,tuopų,lazdynų,uosių,aviečių, serbentų, beržų(nepiknaudžiaujant del esamo deguto)šakelės. Ąžuolo ir alksnio tinka sutrikus virškinimui kaip vaistai. NETINKA putinų,šunobelių,pupmedžių,akacijų,kukmedžių,dygliuotųjų ožekšnių,žalčialankio,ievos ,šeivamedžio,raugerškių,šaltekšnių šakelės ir lapai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausimuka ar kaip cia pasakius niekur nerandu nipeliniu girdyklu zemaitijoje esu is kretingos

kaune avenoje tik, o jie vyksta karta per men cia.

sratinuko principu ko tai maniskiai netraukia i save o pradurus skyle bambalyje varva vanduo

taigi gal kuris turit parduot girdyklu?

Kiek isbandziau, tai sitos geriausiops buvo :)

http://www.lytagra.lt/product_info.php? ... 4358db0b1f

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskilo man vel problema. vakar eidamas serti savo triusio nemaciau, kad ji butu susisukusi lizda(sieno buvo garde gan nemazai) ar butu puku, ryte taip pat lizdo nebuvo ir puku.ateinu per pietus ziuriu 2 triusiukai mazi guli kampe nors lizdas susuktas ir pilna puku. patarkite ka daryti :eusa-pray: gal man tuos triusiukus sukelti y lizda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi jau turiu triušiukų 05.22, tik nežinau kiek, nes būdelėje lizdelis. Suprantu, kad negaliu jų žiūrėti iki kol patys neišeis, čia maždaug po kiek dienų taip būna?

(išimk patelę iš narvo, ir švariom, be stiprių kvapų rankom prasklaidyk pūkus ir patikrink ar nėra atšalusių negyvų triušiukų. Jei yra, išimk juos, po to vėl užklok pūkais lizdą ir įdėk patelę atgal į narvą. Moder. past.)

V E I S I M A S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vidurio lietuvi-manau kad neuzsals,nes blokeliu silumine varza didele(del to ir as planuoju statyti butent is ju),pas mane paprastam muriniam tvartely(vejo kosiamam) ir tai uzsala tik prie -10.o jei dar sildoma lempa pajungiu 250w tai ir -16 atlaikau.

visi ziuri kokia medziaga kiek turi silumines varzos,o ar kas ziuri kokia silumine varza turi siules?ir viska subalansavus kazin ar blokelis beturi silumines varzos? :lol:

S T A T Y B A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vidurio lietuvi-manau kad neuzsals,nes blokeliu silumine varza didele(del to ir as planuoju statyti butent is ju),pas mane paprastam muriniam tvartely(vejo kosiamam) ir tai uzsala tik prie -10.o jei dar sildoma lempa pajungiu 250w tai ir -16 atlaikau.

visi ziuri kokia medziaga kiek turi silumines varzos,o ar kas ziuri kokia silumine varza turi siules?ir viska subalansavus kazin ar blokelis beturi silumines varzos? :lol:

Yra toks posakis" visi nauji isradimai tai viskas kas pamirsta is seno" , kam buvo israstas kalkinis skiedinys?

S T A T Y B A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vidurio lietuvi-manau kad neuzsals,nes blokeliu silumine varza didele(del to ir as planuoju statyti butent is ju),pas mane paprastam muriniam tvartely(vejo kosiamam) ir tai uzsala tik prie -10.o jei dar sildoma lempa pajungiu 250w tai ir -16 atlaikau.

visi ziuri kokia medziaga kiek turi silumines varzos,o ar kas ziuri kokia silumine varza turi siules?ir viska subalansavus kazin ar blokelis beturi silumines varzos? :lol:

?uztat ir murijama ne skiediniu, o klijuojama klijais, kad panaikinti siules itaka :) Siulyciau klijuoti duju silikatiniais blokais (30 cm plocio) ir dazyti :), kitaip bus suduks, nes duju silikatas igeria dregme :( o dergmes igerimas reiskia sumazejuse silumine varza :icon-evil:

S T A T Y B A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vidurio lietuvi-manau kad neuzsals,nes blokeliu silumine varza didele(del to ir as planuoju statyti butent is ju),pas mane paprastam muriniam tvartely(vejo kosiamam) ir tai uzsala tik prie -10.o jei dar sildoma lempa pajungiu 250w tai ir -16 atlaikau.

visi ziuri kokia medziaga kiek turi silumines varzos,o ar kas ziuri kokia silumine varza turi siules?ir viska subalansavus kazin ar blokelis beturi silumines varzos? :lol:

linas,tai pasiulyk tada zmogui is ko statyti?is kokiu medziagu statant variantas butu geresnis silumos ir kainos santykiu?

Bent jau mano nuomone jei jau cia butu toks prastas variantas tai zmones nestatytų namu.

Del šilumos tiltelių per siules irgi drįsčiau prieštaraut.

Leisk siules klijais.o ne skiediniu(kaip gudragalviai lietuviai sugalvoja) ir tada snekek apie apie šilumos laidumą.

O dabar siūlyk savo variantus,nes tai labai aktualu ir man.

S T A T Y B A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ka daryti

jau pradedu abejot ar mano triusiai vaisingi,pries men,nupirkau triusiu 8men.gal daugiau,viena patele vis kisu pas ta triusi,o ji vis nenesteja,duodasi jie ten,o jokio tolko,nekur jis nekrenta,ir nieko ji nesipriesina,antra pamisele iki sel kandziojas patina ir neduoda, :icon-evil::icon-cry: ka as tokio nusipirkau galvojau kad bus paprasta,snai ikisai pasitirkino,bac triusiukai,hop mesyte,o cia tirk tirk,ir jokio efekto :eusa-think:

V E I S I M A S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vidurio lietuvi-manau kad neuzsals,nes blokeliu silumine varza didele(del to ir as planuoju statyti butent is ju),pas mane paprastam muriniam tvartely(vejo kosiamam) ir tai uzsala tik prie -10.o jei dar sildoma lempa pajungiu 250w tai ir -16 atlaikau.

visi ziuri kokia medziaga kiek turi silumines varzos,o ar kas ziuri kokia silumine varza turi siules?ir viska subalansavus kazin ar blokelis beturi silumines varzos? :lol:

linas,tai pasiulyk tada zmogui is ko statyti?is kokiu medziagu statant variantas butu geresnis silumos ir kainos santykiu?

Bent jau mano nuomone jei jau cia butu toks prastas variantas tai zmones nestatytų namu.

Del šilumos tiltelių per siules irgi drįsčiau prieštaraut.

Leisk siules klijais.o ne skiediniu(kaip gudragalviai lietuviai sugalvoja) ir tada snekek apie apie šilumos laidumą.

O dabar siūlyk savo variantus,nes tai labai aktualu ir man.

Na mano manymu geriausias ir pigiausias variantas , be to greit surenkama yra karkasine ferma. Tai butu naudojamos medžiagos : lentos colinukes , rastukai 15cmx15cm , tada iš išores šilumine izoliacija : Paroc, Ursa, Rockwool, Isover vata.Na o toliau skarda kurios galima gauti gan nebrangiai šiaip tokia ferma pats esu numates statytis .

S T A T Y B A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo problema. Nespėjau atskirti 11 sav. patinėlių ir radau vieną iškastruotą, kabo ten pas jį viskas. Kol kas ėda ir į galvą neima labai. Gal kartais kas nors bandė tvarkyti tokį variantą namų sąlygomis. Gal galima nupjauti tuos kabančius kiaušinius su zelionke ten išteplioti ir jei šlapintis gali gal išgyvens? Patarkit kas turėjot tokių situacijų, kaip elgetės? Gaila pjauti tokį jauną, nes gražiai auga, tai norisi dar papenėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo problema. Nespėjau atskirti 11 sav. patinėlių ir radau vieną iškastruotą, kabo ten pas jį viskas. Kol kas ėda ir į galvą neima labai. Gal kartais kas nors bandė tvarkyti tokį variantą namų sąlygomis. Gal galima nupjauti tuos kabančius kiaušinius su zelionke ten išteplioti ir jei šlapintis gali gal išgyvens? Patarkit kas turėjot tokių situacijų, kaip elgetės? Gaila pjauti tokį jauną, nes gražiai auga, tai norisi dar papenėti.

Kazin kodel tau tiek anksti musaesi?as patinus kartu laikau 4-6men kartu ir nera taip buve.kartais pasitaiko koks arsesnis tai jy iskeliu atskirai.

O juos visada laikei1narve ar perkelei i kita narva?nes kai patinus perkeli i kita narva tada jie musasi,tikriausiai kad uzsikovoti savo vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat galvoju apie karkasini,tik pirma noriu daug maz paskaiciuoti kiek kainuotu,o nepirma teigti kad pigiau ir silciau.bet as sildyciau ne su vata o pusciau su gamo.

Kažin ar geriau tas karkasinis. Neapsiginsi graužikų, veisis vabzdžiai ir šiaip didelis gaisro pavojus. Mūras geriausia, manau - ir saugiau ir paprasčiau ir ilgaamžiškiau. 20 cm dujų silikatas pats geriausias variantas. Nutinkavai bent vidui nudažei aliejiniais salotiniais dažais ir EU ferma gaunasi. Stogą siūlau daryti vienšlaitį su minimaliu nuolydžiu gegnės ir vata 15 cm iš apačios 10 mm OSB iš viršaus pigiausia difuzinė ir bituminiai lakštai po 12 lt/m2. Teko tokį variantą matyti Lenkijoj. Lenkas sakė toks variantas pigiausias ir geriausias visom prasmėm, o žiemą užtenka tik triušių šilumos + palaikyti

S T A T Y B A

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...