Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki, pas mane vienos vados per 3 dienas visi 1 menesio triusiukai iskrito, ka galetu reiksti?

sunku nustatyti kritimo priežastį , nežinant nei kiek laiko triušiukus laikiai su motiną , nei kokios laikymo sąlygos , aš triušiu iš vis neskiepiju ir nemanau kad triušiai krito nuo miksomatozes , mano manimu greičiausiai susirgo kokcidioze , tai labiausiai tikėtina , triušiai, kurie buvo per anksti atskirti nuo mamos, turi didelę galimybę susirgti kokcidioze. Tai dažnai pasireiškia pereinant nuo motinos pieno prie sauso maisto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane vienos vados per 3 dienas visi 1 menesio triusiukai iskrito, ka galetu reiksti?

sunku nustatyti kritimo priežastį , nežinant nei kiek laiko triušiukus laikiai su motiną , nei kokios laikymo sąlygos , aš triušiu iš vis neskiepiju ir nemanau kad triušiai krito nuo miksomatozes , mano manimu greičiausiai susirgo kokcidioze , tai labiausiai tikėtina , triušiai, kurie buvo per anksti atskirti nuo mamos, turi didelę galimybę susirgti kokcidioze. Tai dažnai pasireiškia pereinant nuo motinos pieno prie sauso maisto.

Jie dar nebuvo atskirti nuo motinos (gal motina galejo jiems ka nors padaryt. ar buve kam nors kad motina juos kazkaip nuguletu nes man toks ytarimas kyla, maciau pora kart kaip ji ant ju uzlipdavo, uzguldavo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane vienos vados per 3 dienas visi 1 menesio triusiukai iskrito, ka galetu reiksti?

reikėjo myxoren skiepyt pora dienų pries atskirima , nes ir nuo miksomatozės ir kaip antidepresantas veikia, arba atskirus nuo pateles kokia savaite reikia antibijotiku su vandeniu pagirdyt kad ligoms uz akiu užbėgt nors ir nelabai sveika ,bet geriau negu kad kristų visa vada...

ar tu tikrai zinai apie ka sneki ?ir kodel manai, kad tie triusiukai krito nuo miksomatozes >?

As asmeniskai nei girdau antibiotikais nei skiepiju pries atskyrima, ir triusukai auga sveiki, kaip tai paaiskintum >?

tai ir reikejo sakyt kad dar neatskirti buvo. Kam reikia iškart putotis. Beje pasiuliau viena iš varijantu, o jau tavo teisė rinktis ka daryt. O beje cia kaip mineta kokcidiozė dabar pasak veterinaru suaktyvėjus labai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu toki klausimeli ar cia normalu kad didele patele 5 kg pirma vada dabar acivede tik 2 triusiukus,o gal kitus suede?

nenormalu ir jei butu ėdusi butu visus suėdusi , mėgink keisti patiną, o jei rezultatas bus toks pats tai patele gali nurašyti maistui , dabar jei vedė tik 2 triušiukus , gal ir patinas koks neproduktyvus buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pasidometi kokia dabartine triusienos kaina? Gal kas isivaizduojat kiek reikia maziausiai uzaugint mesiniu triusiu per metus kad butu bent sioks toks pelnas?

norint kas savaite parduoti po 50 triušiu mėsai turi pastoviai tau rate suktis nuo 1200-1500 triušiu , o jei auginsi tik veislei, tai yra parduosi mažus triušiukus tai laikyk 50-60 pateliu ir apie 6-7 produktyvių patinų . Čia minimalus paskaičiavimai (pragyvenimui :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka lengviau realizuot: veislei triusiukus ar mesa?

jei sugebėsi pristatyti po 50 ir daugiau triušiu kas savaite tai nera problemu su realizacija , o mažų triušiuku paklausa yra , bet tam įsigyk veislinius triušius su dokumentais , tai ir su pardavimu nebus problemų , bet jei triušiuku tėvai yra be kilmės dokumentu tai ir kainos mažesnes ir parduoti sunkiau , nes visi perkantys veisliai nori ir kokybės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tokiam versliukui su triusiais mesai yra kazkoks popierizmas, reik kazkokius leidimus turet, moket pelno mokescius ir t.t.?

asmeniškai aš nemoku nes laikydavau nuolat tik 250 triušiu , dali parduodavau turguje , o į turgus kai veži tai iki 50vnt nereikia net skerdyklos sertifikato , dalį parduodu mažiukus triušiukus , o dalį savam ratui parduodu , tai mano pajamos niekur nerodomos ,na šiemet bandau pasiekti iki 1500 triušiu tai matysiu kaip bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai kaip matau su triusiais sunkiausia pradini kapitala turet, o rizikos ne tiek jau ir daug,,, reik mastyt kazka,nes dabar jaunam zootechnikui darba rast tai ziauru,,,

Na nemanau kad rizikos nedaug. Ligos ivairios puola, ziurek viena diena viskas gerai kita diena nosis šlapia nuo kokio stomatito ar pilvas pučiasi nuo kokios kokcidiozes,tik spek suktis begydidamas o ypač pradžioj būna taip kai veislei perki iš skirtingu vietų.na o litais išraiška tai kad gan rimtus narvus pasidaryt, o ne pirkt ir patiems triušiams pradžiai kokių 4-5 tūkstantėlių reikia jeigu triušius su dokumentais perki. o jeigu dar patalpų nera tai tada visai liūdna. Na dabar savo kailiu patyriau kad jaunų triusiuku(6-8)savaičiu pirkt nevertėtų, nes dar nebųna atsirinkę kurie sveiki ir bus viskas gerai, o kurie silpni ir gali po kurio laiko krist be priežasties. Nes tokio amžiaus jie visi vienodai atrodo, o tik poto pasimato kas ir kaip. Bet visumoje reikia netingėt prižiūrėt ir apžiūrėt ir viskas bus gerai :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siendien pastebejau kad vienas mano patinelis viduriuoja, ir jis toks letesnis.. duodu triusiams po sauja zoles, kiti triusiai mikliai sueda zolia, o tas patinelis per pora kartu.. nezinau kas jam galetu buti... Gal todel kad kopusto daviau? :D ar gal jis issigando vistos? nes i edzias isoko vista padejo keleta kiausiniu.. vienas ikrito pas ta patineli... manau jis jo paragavo., :D Gal del to? Ir kiek maciau sieno needa, galvoju gal del vistos :D pakeiciau siena.. NEt nezinau kas jam galetu buti. :icon-idea::icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siendien pastebejau kad vienas mano patinelis viduriuoja, ir jis toks letesnis.. duodu triusiams po sauja zoles, kiti triusiai mikliai sueda zolia, o tas patinelis per pora kartu.. nezinau kas jam galetu buti... Gal todel kad kopusto daviau? :D ar gal jis issigando vistos? nes i edzias isoko vista padejo keleta kiausiniu.. vienas ikrito pas ta patineli... manau jis jo paragavo., :D Gal del to? Ir kiek maciau sieno needa, galvoju gal del vistos :D pakeiciau siena.. NEt nezinau kas jam galetu buti. :icon-idea::icon-neutral:

Ąžuolo vantos duok pagraužt arba alksnio šakelių, padeda nuo viduriavimo arba vaistų ieškok pas veterinorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pasidometi kokia dabartine triusienos kaina? Gal kas isivaizduojat kiek reikia maziausiai uzaugint mesiniu triusiu per metus kad butu bent sioks toks pelnas?

norint kas savaite parduoti po 50 triušiu mėsai turi pastoviai tau rate suktis nuo 1200-1500 triušiu , o jei auginsi tik veislei, tai yra parduosi mažus triušiukus tai laikyk 50-60 pateliu ir apie 6-7 produktyvių patinų . Čia minimalus paskaičiavimai (pragyvenimui :D )

Ne nu negaliu tylet, eilini karta parasiai kazkoki veja. Jei i savaite parduot 50 vnt, t.y. i men. parduodam 200 +/-. triusius normaliai relizuojam 75-80 d amziaus. pateliu reik apie 40-45 kad toki kieki gaut. + 5 patinai. Vadinasi veisline banda apie 50 vnt. Atjunkytus laikai apie 1.5 men, vadinasi atjunkytu 300-350 vnt buna pastoviai, na ir jei skaiciuot dar netjunkytu apie 200 pastoviai, tai max 600 vnt pastoviai, nors neatjunkytu niekas neskaiciuoja, o cia 1200-1500 tai kazkas rasyta sakem ant vandens, cia jau tiek turint ir tik tiek parduodant minusas garantuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norint kas savaite parduoti po 50 triušiu mėsai turi pastoviai tau rate suktis nuo 1200-1500 triušiu , o jei auginsi tik veislei, tai yra parduosi mažus triušiukus tai laikyk 50-60 pateliu ir apie 6-7 produktyvių patinų . Čia minimalus paskaičiavimai (pragyvenimui :D )

Ne nu negaliu tylet, eilini karta parasiai kazkoki veja. Jei i savaite parduot 50 vnt, t.y. i men. parduodam 200 +/-. triusius normaliai relizuojam 75-80 d amziaus. pateliu reik apie 40-45 kad toki kieki gaut. + 5 patinai. Vadinasi veisline banda apie 50 vnt. Atjunkytus laikai apie 1.5 men, vadinasi atjunkytu 300-350 vnt buna pastoviai, na ir jei skaiciuot dar netjunkytu apie 200 pastoviai, tai max 600 vnt pastoviai, nors neatjunkytu niekas neskaiciuoja, o cia 1200-1500 tai kazkas rasyta sakem ant vandens, cia jau tiek turint ir tik tiek parduodant minusas garantuotas.

Tomelis teisybe sako, as laikau panasiai iki 90d amziaus, ir tai daugiau 700 vnt. nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pasidometi kokia dabartine triusienos kaina? Gal kas isivaizduojat kiek reikia maziausiai uzaugint mesiniu triusiu per metus kad butu bent sioks toks pelnas?

norint kas savaite parduoti po 50 triušiu mėsai turi pastoviai tau rate suktis nuo 1200-1500 triušiu , o jei auginsi tik veislei, tai yra parduosi mažus triušiukus tai laikyk 50-60 pateliu ir apie 6-7 produktyvių patinų . Čia minimalus paskaičiavimai (pragyvenimui :D )

Ne nu negaliu tylet, eilini karta parasiai kazkoki veja. Jei i savaite parduot 50 vnt, t.y. i men. parduodam 200 +/-. triusius normaliai relizuojam 75-80 d amziaus. pateliu reik apie 40-45 kad toki kieki gaut. + 5 patinai. Vadinasi veisline banda apie 50 vnt. Atjunkytus laikai apie 1.5 men, vadinasi atjunkytu 300-350 vnt buna pastoviai, na ir jei skaiciuot dar netjunkytu apie 200 pastoviai, tai max 600 vnt pastoviai, nors neatjunkytu niekas neskaiciuoja, o cia 1200-1500 tai kazkas rasyta sakem ant vandens, cia jau tiek turint ir tik tiek parduodant minusas garantuotas.

tomeli atsip...k viena karta su savo išvedžiojimais, aš kalbu apie save ir savo paskaičiavimus ,aš parduodu triušius užaugintus ne jaunesnius kaip 4mėn amžiaus , o dabar pats paskaičiuok artiste bl... į mėnesi parduodi 200 triušiu tai dar paskaičiuok kad kiti dar turi augti 4 menesius tai pridek dar 800 triušiu ir dar priskaičiuok veislei laikomus triušius , plius dar parduodi mažesnius auginimui , o jei dar pasitaiko kad kokia vada išdvesia ar dar kas nutinka turi turėti atsargai , nes sudarius sutarti turi laikytis ir sąlygų

o dabar tau asmeniškai tau , jei nepatinka mano straipsnukai tai neskaityk jų, o jei perskaitei tai ir pasilik savo pasisakymus sau, aš tavęs nematau , tai nematyk ir manęs , išsipi... čia prieš visus, atmink kiekvienas kas laiko triušius tas ir savo technologiją naudoja , bei kiekvienas triušininkas savo paskaičiavimus daro tu šeri su kombikorma aš savo pašarais , tai ir pašarai ir laikas ir visa kita skiriasi , kartais kalbi bet pats nesupranti ką sakai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...