Jump to content

patarkit ar verta pirkt 4korpusų overum belarus 820


vyttas

Recommended Posts

4+1 del to kad pagrindine prikabinamo plugo asis drutesne, gal ir pats remas storesnis.. Kas dejosi prie 3+1 ketvirta korpusa tiem anksciau ar veliau luzo asis. Del to man rekomendavo tik 4+1, o jei galingesnis traktorius atsirastu tai prie tokio plugo be baimes dedi dar viena korpusa ir jau brauki su 5. :icon-wink: O jei netrauks tai bent pas overuma istrauki kaisti ir viena varzta atsuki ir leki jau su 3. Ariam tik 5 begiu nes greitis idealiausias gaunasi 7-8km/val aisku bega ir 7 begiu bet reikia arti o ne lakstyt.... Jei reiktu dabar pirk pluga tai beabejo butu tik 3 korpusu vartomas. 5 begiu neimanoma isvystit 11km/val nes konstrukcinis greitis 5 begiu tik 10,5km/val ant pilnu 2200apsuku, taip kad nemeluojam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 63
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ziurk i uzgriebio plota o ne i korpusu skaiciu nes su keturiais korpusais gali ari toki pat plota kaip ir trimis , dabar jau yra naujesniu plugu kuriu vieno korpuso uzgriebis 50 cm. tai kaip belarusui 1.5m i valias o kuo maziau korpusu tuo maziau daliu reikia keisti

ir kur molis kalades gaunasi didesnes(zieminiams aktualu,kai reik isdirbt),be to su puses metro uzgriebiu reik art ne maziau 20cm,nes truksta zemes,kad graziai apverstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4+1 del to kad pagrindine prikabinamo plugo asis drutesne, gal ir pats remas storesnis.. Kas dejosi prie 3+1 ketvirta korpusa tiem anksciau ar veliau luzo asis. Del to man rekomendavo tik 4+1, o jei galingesnis traktorius atsirastu tai prie tokio plugo be baimes dedi dar viena korpusa ir jau brauki su 5. :icon-wink: O jei netrauks tai bent pas overuma istrauki kaisti ir viena varzta atsuki ir leki jau su 3. Ariam tik 5 begiu nes greitis idealiausias gaunasi 7-8km/val aisku bega ir 7 begiu bet reikia arti o ne lakstyt.... Jei reiktu dabar pirk pluga tai beabejo butu tik 3 korpusu vartomas. 5 begiu neimanoma isvystit 11km/val nes konstrukcinis greitis 5 begiu tik 10,5km/val ant pilnu 2200apsuku, taip kad nemeluojam

Na Vilius kaip visada savo stiliui, jeigu gamykloi paskaičiuota ta ašis 3+1 tai turetu laikyt ji tuos 4 korpusėlius, antra vertus ne prie kiekvieno plugo galima klijuoti n korpusu, čia pagrinde kvernelandam taip darosi tai paskui ir ašys ir remai sutruksta, kitas klausimas tai čian žmogus kiek suprantu nevartoma ruošesi kabinti 4 korpusu pluga, paskaites tema supratau, kad 5 pagreintintu traukia vikšrinio traktoriaus hidrofikuota pluga nesunkiai tai galima daryt išvada, kad susidoros ir su 4 vagu vakarietišku, bet yra vienas bet reiktu jieškot kuo lengvesni pluga nes 4 paprastas jeigu sunkus ir ilgas gali laužyti pakaba labiau negu triju vartomas, viska sudaro ilgis, buna tiesa retokai pardavime 4 vagu prikabinami. Kaip Vilius sako 4+1 tai tikrai rėmai ir visa kita storesni tai ko gero 820 belarusui but sunku, jau prieki gali kelti su tais 4 korpusais nes jie kaip taisyklė ir ilgesni buna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4+1 del to kad pagrindine prikabinamo plugo asis drutesne, gal ir pats remas storesnis.. Kas dejosi prie 3+1 ketvirta korpusa tiem anksciau ar veliau luzo asis. Del to man rekomendavo tik 4+1, o jei galingesnis traktorius atsirastu tai prie tokio plugo be baimes dedi dar viena korpusa ir jau brauki su 5. :icon-wink: O jei netrauks tai bent pas overuma istrauki kaisti ir viena varzta atsuki ir leki jau su 3. Ariam tik 5 begiu nes greitis idealiausias gaunasi 7-8km/val aisku bega ir 7 begiu bet reikia arti o ne lakstyt.... Jei reiktu dabar pirk pluga tai beabejo butu tik 3 korpusu vartomas. 5 begiu neimanoma isvystit 11km/val nes konstrukcinis greitis 5 begiu tik 10,5km/val ant pilnu 2200apsuku, taip kad nemeluojam

pas mane aukštesnes padangos r38 16,9 taj išvysto 11,7 km/h 5 bėgui šiaip dažniausiai ariu 10 km/h prie 2000apsukų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4+1 del to kad pagrindine prikabinamo plugo asis drutesne, gal ir pats remas storesnis.. Kas dejosi prie 3+1 ketvirta korpusa tiem anksciau ar veliau luzo asis. Del to man rekomendavo tik 4+1, o jei galingesnis traktorius atsirastu tai prie tokio plugo be baimes dedi dar viena korpusa ir jau brauki su 5. :icon-wink: O jei netrauks tai bent pas overuma istrauki kaisti ir viena varzta atsuki ir leki jau su 3. Ariam tik 5 begiu nes greitis idealiausias gaunasi 7-8km/val aisku bega ir 7 begiu bet reikia arti o ne lakstyt.... Jei reiktu dabar pirk pluga tai beabejo butu tik 3 korpusu vartomas. 5 begiu neimanoma isvystit 11km/val nes konstrukcinis greitis 5 begiu tik 10,5km/val ant pilnu 2200apsuku, taip kad nemeluojam

bet ar nepersunkus bus tas4+1 belarusui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viktorai jei truputi daugiau pamastant ne vien paskaitant tai asiu luzimas pagrinde del to kad metalas sensta praranda savybes, visgi ne naujus perkam. Toliau snekant galetu ir Viktoras patart kad reiktu pamastyt galimybe apie VARTOMA pluga. Kas del plugo su 4+1 tai jis tikrai sunkus bet jei priekyje svoriai tada jokiu bedu, as jau dirbu ne vienus metus aparta apie 300ha ir kolkas puse velnio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viktorai jei truputi daugiau pamastant ne vien paskaitant tai asiu luzimas pagrinde del to kad metalas sensta praranda savybes, visgi ne naujus perkam. Toliau snekant galetu ir Viktoras patart kad reiktu pamastyt galimybe apie VARTOMA pluga. Kas del plugo su 4+1 tai jis tikrai sunkus bet jei priekyje svoriai tada jokiu bedu, as jau dirbu ne vienus metus aparta apie 300ha ir kolkas puse velnio

Ka čia primetinėt savo nuomone, juk žmogus jau apsisprendes kiek suprantu, žinoma aš asmeniškai tai neimčiau 4 korpusu nes mūsu žemės gan sunkiai aresi o jeigu papuola koks ligesnis laukelis tai truputi greičiau pavažiuoji tokiu atveju, kas liečia vartoma tai žinoma nėr ka lyginti, tačiau yra kita medalio pusė jeigu padėvetas tai reik su jo pirkimu turėt šiokios tokios patirties nes remontas ju nėra pigus kai kuriu mazgu o paprastas nevartomas žymiai paprasčiau ir pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viktorai jei truputi daugiau pamastant ne vien paskaitant tai asiu luzimas pagrinde del to kad metalas sensta praranda savybes, visgi ne naujus perkam. Toliau snekant galetu ir Viktoras patart kad reiktu pamastyt galimybe apie VARTOMA pluga. Kas del plugo su 4+1 tai jis tikrai sunkus bet jei priekyje svoriai tada jokiu bedu, as jau dirbu ne vienus metus aparta apie 300ha ir kolkas puse velnio

svoriai yra bet aš abejoju dėl 4+1 ar verta jo svorį tampyt

Viliau, su kokiu traktorium ir plugu ari?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano atveju tai po kokiu 10 m. naudojimo 2+3 nieks neluzo, nemanau, kad jau taip luzines 3+1, bent jau su MTZ-820 ,o 4+1 net negalvociau, pats Vilius pripazino, kad jau 4 korpusai per sunku, luzta pakaba o jei dar sitam remas sunkesnis

pas mus labai sunkios zemes tai kas dejo overumui ir kvernui po korpusa tam luzo asis. Mano plugas su visais kamporaiziais ir visais atpjovimo diskais tai belarusas normaliai susitvarko..... Viktoras reikia patart kas geriau ir duot peno apmastymams, taip kad apie vartoma pluga tikrai galima pamastyt. Vyttas ariu su 82.1 bet ateinanti rudeni kinkysim ant kur kas rimtesnio ir tikrai patariu pirkti tik 4+1 nera jis toks baisiai sunkus, jei nieko sunkaus nekabini ant belaruso tai laikys viskas. Pas mane nesioja ir pakabinama sejalka ir purkstuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus zemes nelengvos tai su 82 tenka ir 3 pavara kartais arti su 3 korpusais, o apie 4 tai nesvajojam

Manau tavo bielkis dusulys jei 3 tenka jungti, pas mane yra visokios žemės, tai 5 pavara eina su vėjeliu, galima ir 6 varyt, bet 3 arti dar niekad neteko, 4 neitu uždusyt, užsikastu.

dusulys ar ne galima spresti dirbant vienodom salygom t. y. tam paciam lauke dirbant, o ne prie peciaus sedint ir mygtukus spaudziant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano atveju tai po kokiu 10 m. naudojimo 2+3 nieks neluzo, nemanau, kad jau taip luzines 3+1, bent jau su MTZ-820 ,o 4+1 net negalvociau, pats Vilius pripazino, kad jau 4 korpusai per sunku, luzta pakaba o jei dar sitam remas sunkesnis

pas mus labai sunkios zemes tai kas dejo overumui ir kvernui po korpusa tam luzo asis. Mano plugas su visais kamporaiziais ir visais atpjovimo diskais tai belarusas normaliai susitvarko..... Viktoras reikia patart kas geriau ir duot peno apmastymams, taip kad apie vartoma pluga tikrai galima pamastyt. Vyttas ariu su 82.1 bet ateinanti rudeni kinkysim ant kur kas rimtesnio ir tikrai patariu pirkti tik 4+1 nera jis toks baisiai sunkus, jei nieko sunkaus nekabini ant belaruso tai laikys viskas. Pas mane nesioja ir pakabinama sejalka ir purkstuva.

viliau pas mane labai sunkios žemes yra gal 5ha. šiaip aš taj kultivatoriu 4,5m laumetrio dar nešioju ir lekštes, ar overum yra sunku korpusą mest?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyttas ar tu skaitai postus ar ne mano parasytus nes nieko nesuprantu... klausi su kuo ariu ir kokiu plugu nors pries tai jau rasiau su kokiu plugu ariu ir net kaip nusiima korpusas :eusa-think:

kazkiek skaitau :D

nusiperki tu ta overuma 3 korpusų matysi jei jau lengvai velka dasipirksi dar viena korpusa ir kotu suki galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyttas ar tu skaitai postus ar ne mano parasytus nes nieko nesuprantu... klausi su kuo ariu ir kokiu plugu nors pries tai jau rasiau su kokiu plugu ariu ir net kaip nusiima korpusas :eusa-think:

kazkiek skaitau :D

nusiperki tu ta overuma 3 korpusų matysi jei jau lengvai velka dasipirksi dar viena korpusa ir kotu suki galva

aš galva suku del to kad jei paarčiau kokius kelis metus su mtz ir keturvagiu veliau mastau apie galingesnį traktorių, tj tada korposą damesčiau kaip vilius pataria

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki šios dienos kokiu plūgu ariai

tj gi rašiau kad su trivagiu vikšrinio hidrauliniu

tai tas hidraulinis trivagis gan sunkus ir sunkiai aresi, pas mus vidutines zemes aria vienas su 80 lietuvisku plūgu apvaliu remu 4 korpusai, kitas su 80 savos gamybosiš dt keturvagiu

pas mane ivairios žemės supranti ir jei mano 820 netraukia 4 overum tada man nieko nesigauna, nes aš naujus perku ir noriu kad ir prie kito galingesnio traktoriaus galečiau prikabint, plugai nauji, jei prižiūri taj ilgam laikui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...