Jump to content

patarkit ar verta pirkt 4korpusų overum belarus 820


vyttas

Recommended Posts

tai reguliuojasi pločio užgriebis ,šlapia bus nuimsi viena korpusa,plius gali turbina det ,su keturvagiu gal bus sunkiau kaip ir minejo truks kaiščiai traukių links prailgintojai kol nesustiprysi ,jei pirksi paprasta varžtine apsauga tas dar lengvesnis

už kiek galima turbiną įsudėt? šiaip imsiu su hidrauline apsauga ir hadraulu reguliuojamu užgriebiu o kaip stiprinami prailgintojai? man dar neteko matyt sustiprintų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 63
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

pas mane ivairios žemės supranti ir jei mano 820 netraukia 4 overum tada man nieko nesigauna, nes aš naujus perku ir noriu kad ir prie kito galingesnio traktoriaus galečiau prikabint, plugai nauji, jei prižiūri taj ilgam laikui

Tai tu cia nauja pirksi? Tai tada tik 4 korpusu ir jei tarkim atsiras koks 130ag traktorius tada dedi dar viena ir pyriot. Komplektas su turbina rusiska apie 1200lt.... Laikys tie kaisciai gi centus kainuoja jei per visa amzeli viena kita nutrauksi nieko tokio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ivairios žemės supranti ir jei mano 820 netraukia 4 overum tada man nieko nesigauna, nes aš naujus perku ir noriu kad ir prie kito galingesnio traktoriaus galečiau prikabint, plugai nauji, jei prižiūri taj ilgam laikui

Tai tu cia nauja pirksi? Tai tada tik 4 korpusu ir jei tarkim atsiras koks 130ag traktorius tada dedi dar viena ir pyriot. Komplektas su turbina rusiska apie 1200lt.... Laikys tie kaisciai gi centus kainuoja jei per visa amzeli viena kita nutrauksi nieko tokio...

aš irgi tos nuomonės kad 4 korpusų o tada dasimesiu dar vieną. ar damest galima prie bet kokio plūgo? ta prasme neturi but 4+1? o 4

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...