Jump to content

patarkit ar verta pirkt 4korpusų overum belarus 820


vyttas

Recommended Posts

  • Atsakymai 63
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

aš dabar ariu su trivagiu rusišku hidrauliniu vikšrinio, ir manau kad 4 overum reguliuojamo pločio turetų traukt.

O tu supranti, kad 4 korpusu plugas bus daug sunkesnis.... is patirties... luzta kaisciai, traukes, kinkos... ko pries tai nebuvo su 3 korpusu plugu... plius issitampo paskirstytojas... toliau greiciu dezej sankabai varikliui apkrova daug didesne .... jei su turbina gali pirkti 4k pluga bet tik tuo atveju ir tada prasides bedos su pakaba :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dabar ariu su trivagiu rusišku hidrauliniu vikšrinio, ir manau kad 4 overum reguliuojamo pločio turetų traukt.

O tu supranti, kad 4 korpusu plugas bus daug sunkesnis.... is patirties... luzta kaisciai, traukes, kinkos... ko pries tai nebuvo su 3 korpusu plugu... plius issitampo paskirstytojas... toliau greiciu dezej sankabai varikliui apkrova daug didesne .... jei su turbina gali pirkti 4k pluga bet tik tuo atveju ir tada prasides bedos su pakaba :eusa-whistle:

bet ar owerum4 nebus lengvesni negu rusiški, nes tų svoris irgi nemažas, traukes jau teko keist nes nemažai ariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas nusipirko overuma 4korpusu,tai kaip tik parsivare su 82,1 belorusu.Iskarto mete 4 korpusa lauk.Paskui po metu vel uzsidejo ir isvare art,tai puse ha suares grizo ir vel numete,pluga isplatino kiek eina ir po seij dienai taip are.Sake persunkus belarusui,priekyj dar svoriu nera,tai kai reikia gale lauko apsisukti,tai vargas,priekis kyla,o ar tai ,kai sausa nesunkioj zemej galima,5 traukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas nusipirko overuma 4korpusu,tai kaip tik parsivare su 82,1 belorusu.Iskarto mete 4 korpusa lauk.Paskui po metu vel uzsidejo ir isvare art,tai puse ha suares grizo ir vel numete,pluga isplatino kiek eina ir po seij dienai taip are.Sake persunkus belarusui,priekyj dar svoriu nera,tai kai reikia gale lauko apsisukti,tai vargas,priekis kyla,o ar tai ,kai sausa nesunkioj zemej galima,5 traukia.

jis korpusą mete vien dėl svorio? ar ir dėl traukos? būtų idomu sužinot kokiu greičiu jis arė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau nusipirk 3 korpusu su reguliuojamu uzgriebiu ir nereiks sukt galvos... ne 820 tampyt 4 korpusus.... Kai prades birt nespesi remontuot.. kiek apari per metus? Nori su 4 art dek turbina.. bet darbas siek tiek judes i prieki :icon-wink:

apie 100 šiaip aš galvoju apie turbina, jei netrauks,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas nusipirko overuma 4korpusu,tai kaip tik parsivare su 82,1 belorusu.Iskarto mete 4 korpusa lauk.Paskui po metu vel uzsidejo ir isvare art,tai puse ha suares grizo ir vel numete,pluga isplatino kiek eina ir po seij dienai taip are.Sake persunkus belarusui,priekyj dar svoriu nera,tai kai reikia gale lauko apsisukti,tai vargas,priekis kyla,o ar tai ,kai sausa nesunkioj zemej galima,5 traukia.

jis korpusą mete vien dėl svorio? ar ir dėl traukos? būtų idomu sužinot kokiu greičiu jis arė

pagrinde del svorio,bijojo,kad traktoras perluz pusiau :lol: .Del greicio nepamenu,bet tada jis priedurpi are,tai lyg,tai 5 pavara sake,ar 6 isletyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk 4k pgal save patariu tik, kad pas mane 892, bet turi traukt nes pas mane i didelius kalnus gana nesunkiai traukia, o jei nelabai nori tai ne variklis dusta o pradeda buksuot, kaimynas are 3 pas ji 952 sake man ir pirkt 3 nes netrauks ir panasiai dabar turi 3 vartoma kverna, bet svorio ant priekio dejos. tavo pasirinkimas, 4 eksplotacija kiek tai brangesne bet manau verta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau atspeti, perkant, kaltus noragus o jei dar verstuves pinigu daugiau moket reikia :lol::lol::lol::lol:, o jei rimciau kalbat, tas 4 korpusu variantas geras butu jei 3+1, netrauks nusiimsi, trauks uzsidesi, gal po metu kitu traktoriu su daugiau ag nupirksi tai ir prireiks. Pasitaiko ,kad nusiperka koki simtinuka , plugams lituku neber tada jau iesko 4 korpuso pirkti jei yra galimybe uzdeti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu jau isejo kalba apie arima , tai as ariu lietuvisku sedevru kedainiu gamybos , 3korpusai , zeme pagrinde sunki , siulyciau 3+1 , smelyje su 4 , molyje su 3korpusais .

papasakokit vyrai kelintu begiu su bielkiais ariat? as tai 5-6 mtz 52 su80 varikliu. sumetimus su 3 .

aš taj 5 begiu ariu su820 išvystau 10-11km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...