Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Aš kol kas neregistravęs talpų, bet čia prigąsdinot teismais tai teks užsiregistruot. Kaži pačioms talpoms yra kokie nors reikalavimai ar tinka kad ir paprastas IBC 1000 ltr konteineris, kuris stovės garaže?

VMI nera skirtumo kokiatalpa IBC ar statinės...bet gamtosaugininkai turi savo reikalavimus nuo 1t prasideda sudėtingi reikalavimai...+ dar yra priešgaisrinė su savo reikalavimais..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kelis metus buvo galima 600ltr. Praejusiu metu kuro lapa kai emiau,tai sake jau tik 425ltr. per diena galima imti,jei neregistraves talpyklos.

Kas registravote,papasakokite,kokia ten tvarka?

O jei mano traktoriaus bako talpa 600 ltr, tai ką jau negaliu pirkt virš 425? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neregistraves talpos saskaita rasau poros dienu ir viskas , po 400litru ir ramu, kasdien po saskaita susitares esu ir niekas neknisa proto, nes uzregistruoti lengva tik kad atitikti daug ka reikia cia jau kita kalba. Beje gal kas zinot kur kolonele visa su talpa nebrangiai isigyti reikia poros tonu nedidesnes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neregistraves talpos saskaita rasau poros dienu ir viskas , po 400litru ir ramu, kasdien po saskaita susitares esu ir niekas neknisa proto, nes uzregistruoti lengva tik kad atitikti daug ka reikia cia jau kita kalba. Beje gal kas zinot kur kolonele visa su talpa nebrangiai isigyti reikia poros tonu nedidesnes

Mokesčiai nieko nereikalauja nupiešiau planą ir viskas o aplinkosauga jei tikrins nors ir neregistraves turės prie ko prisiknisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nu toks istatymas, Pats sienapjutei emiau vienu kartu 4 tonas, Nes bl du Fendai su 600ltr bakais ir masejus su 400ltr  baku. Trys dienos ir nera mano kuro.  Zodziu reikia bent jau viena tonine kazkaip uzsiregistruoti VMI,nes kuro be tonos isviso i namus nieks neveza :)

Tai registruok ta talpykla kur susipylei 4 tonas, kame problemos? ar cia ta situacija kai fendai kieme, o talpyklos tik konteineriai toniniai, nes kitokiom pinigu neliko? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pyliau i talpykla draugo,is kurio ir nuomavausi Fendus. ;)

O pas pati tai tonines. Esme jog niekada rimtai nesidomejau ta registracija,nes galvojau kad viskas bus ziauriai sudetinga,kaip dazniausiai buna musu Lietuvelej. Bet buvau ir pats nuejes i VMI,tai sake paprasto kiemo plano,ant kurio ranka parasyta kuriam pastate talpykla bus,ukininko pazymejimo,asmens dokumento kopijos,ir uzpildai prasymeli. Ir vsio,per kelias darbo dienas suteikia talpyklai numeri. Po Velyku susitvarkysiu,bent del vieno klausimo ramiau miegosis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...