Jump to content

zid variklis


suwalkas

Recommended Posts

Sveiki, uzkale zid variklis, gal ira zinanciu kur gali babita iliet ir velena praslifuot? Jeigu tokie varikliai nepamirsti :icon-rolleyes:

jei kas ir galetu padaryt tj nebent ,,surfkolita" bet pinigais gali buti neverta remontuot

susiradau ju nr, rytoj reikes paskambint, paziuresim kiek uzsiples, gal teks i aliuma priduot. Sendien klausiau keletoj vietu, neuzsima niekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, uzkale zid variklis, gal ira zinanciu kur gali babita iliet ir velena praslifuot? Jeigu tokie varikliai nepamirsti :icon-rolleyes:

yra zid'uko variklis 2 cylindu naujas vos karta uzkurtas stovejas nuo kolukio garazo kampe tai atsidykintu kampas man, galetumem ka susitart :eusa-whistle:

vilkaviskis-birzai, tolokai, kuras gali brangiau iseit negu variklis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
esme ne tame kad gimines ir tt, esme ta kad suvalkija... ;)

:lol: atsiprasau jei jau ta prasme tai nepasiuliau priemokos :eusa-shifty:

tegu tik temos autorius neisizeidze :eusa-doh:

suvalkietis neskupus! jis tik taupus, o vat dzukas yra skupus :D

Nors Dzukeliai skupoki bet uztat Dzukaites tai neskupios net pasakyciau kad dosnios ...... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
laba diena visems.turiu alkunini velena su svaistikliu,is vieno komplekto,variklis UD-1, :icon-rolleyes: zidais vadinami beveik visi mazi varikliukai :icon-rolleyes: svaistiklis babbitinis,ne su ideklais.

kiek zinau pas mane zid 4,5 variklis. Visas aluminis is isores. Ud-1 lygtai skardiniais dangciais, vieno cilindro. Velenai nzn ar vienodi, butu galima lyginti pagal sena. Kiek ivertini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
laba diena visems.turiu alkunini velena su svaistikliu,is vieno komplekto,variklis UD-1, :icon-rolleyes: zidais vadinami beveik visi mazi varikliukai :icon-rolleyes: svaistiklis babbitinis,ne su ideklais.

kiek zinau pas mane zid 4,5 variklis. Visas aluminis is isores. Ud-1 lygtai skardiniais dangciais, vieno cilindro. Velenai nzn ar vienodi, butu galima lyginti pagal sena. Kiek ivertini?

Norim 75litus,rytoj-poryt imesiu notrauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laba diena visems.turiu alkunini velena su svaistikliu,is vieno komplekto,variklis UD-1, :icon-rolleyes: zidais vadinami beveik visi mazi varikliukai :icon-rolleyes: svaistiklis babbitinis,ne su ideklais.

kiek zinau pas mane zid 4,5 variklis. Visas aluminis is isores. Ud-1 lygtai skardiniais dangciais, vieno cilindro. Velenai nzn ar vienodi, butu galima lyginti pagal sena. Kiek ivertini?

Norim 75litus,rytoj-poryt imesiu notrauka.

ok ir galetum ismatuoti bendra ilgi, astuma nuo pirsto iki indeklo, skyliu diametrus ir stori. Lb butu gerai jog iki penktadienio suspetumet. Draugas gal man paimtu jeigu toks :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...