Jump to content

Apie vakcinavima ir miksomatozė


alvydas11

Recommended Posts

  • Atsakymai 393
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
Kurioj vaistinėj Kaune galima laisvai nusipirkti? Aš vis per pažįstamus apsirūpinu, bet norėtųsi esant reikalui ir paprastesniu būdu nusipirkt.

kaune,panemunėje,priešais buvusią 'eglę' vaidoto g-vėje,yra vet.vaistinė,ten gali nusipirkti,pestorin -mormyx,-20dozių-40lt

As galiu parduot 20 doziu po 36-35 Lt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

buvau siandien pas veterinara pasikonsultuot del skiepu. tai pasake ir dar paskaite, kad skiepyt mazus reikia 4sav vienvalente ir perskiepyt po 6sav, kai sueis 10 sav dvivalente. Skiepyt 4sav, o ne 6sav (kaip cia daug kas sako) todel, kad triusiukai pradeda sirgt ir nebegauna imuniteto is mamos nuo menesio. Kas turi ka pakomentuot, pritart, nepritart?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau siandien pas veterinara pasikonsultuot del skiepu. tai pasake ir dar paskaite, kad skiepyt mazus reikia 4sav vienvalente ir perskiepyt po 6sav, kai sueis 10 sav dvivalente. Skiepyt 4sav, o ne 6sav (kaip cia daug kas sako) todel, kad triusiukai pradeda sirgt ir nebegauna imuniteto is mamos nuo menesio. Kas turi ka pakomentuot, pritart, nepritart?

Ziurint kokia vakcina vakcinuoti :

4.9. Dozės ir naudojimo būdas

Švirkšti po oda. Prieš naudojant skiediklį reikia gerai suplakti ir juo atskiesti liofilizatą.

Triušiai turi būti vakcinuojami nuo 10 sav. amžiaus. Nepriklausomai nuo triušio svorio po oda reikia

švirkšti 1 ml vakcinos.

Esant ligų grėsmei, jaunesniems nei 10 sav. amžiaus triušiams rekomenduojama taikyti tokią

vakcinavimo schemą:

4 sav. amž iaus ar vyresnius triušius vakcinuoti nuo miksomatozės (vakcina Myxoren), o ne

anksčiau kaip 10 sav. amžiaus – vakcinuoti Pestorin Mormyx. Laikotarpis tarp vakcinavimo šiomis

vakcinomis turi būti ne mažesnis nei 2 sav.;

arba nuo 6 sav. amžiaus vakcinuoti Pestorin Mormyx ir revakcinuoti praėjus 4 sav.Veisiamus triušius Pestorin Mormyx vakcina rekomenduojama revakcinuoti kas 6 mėn.

Vakcinuojant būtina atsižvelgti į ligų sezoniškumą ir vakcinuoti ar revakcinuoti tokiu laiku, kad spėtų

susiformuoti pilnas imunitetas.

Pasiskaitik prisektam faile .

RV0978.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai sakykim dar biski palauksiu iki kol sueis 6sav ir skiepysiu dvivalente, tada po 4 sav reik revakcinuot. O revakcinuot irgi dvivalente ar vienvalente?

Tigi parasyta jei 4 sav vakcinuoji vienvalente tai 10 sav dvivalente.

Jei 6 sav. dvivalente tai 10 sav vel dvivalente

arba tik 10 sav. dvivalente.

Ziurint kaip su ligos zidiniais :(

Gali laukti 10sav... jei neuzpuls liga sutaupysi skiepu :)

Jei uzpuls ...turesi nuostoliu . Cia ziurint kaip paciam loterijoi sekasi :)

O paskui kas 6men. dvivalente.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sirgo 4 triušiai iš 20-ties skiepintų.

berots praitais metais, viena is klienciu mano sake augino 288triusius bet vakcinos teuzteko pinigu 200triusiu. tad paskiepijo 200 o likusius zadejo po algos skiepinti (apie po 3sav) tai per savaite laiko visi skiepinti nudvese, o neskiepiti gyveno, todel nebeskiepijo, skiepyjo dvivalente.

Kas cia galejo buti? blogai vakcina laikoma? ar dar koks velnias?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sirgo 4 triušiai iš 20-ties skiepintų.

berots praitais metais, viena is klienciu mano sake augino 288triusius bet vakcinos teuzteko pinigu 200triusiu. tad paskiepijo 200 o likusius zadejo po algos skiepinti (apie po 3sav) tai per savaite laiko visi skiepinti nudvese, o neskiepiti gyveno, todel nebeskiepijo, skiepyjo dvivalente.

Kas cia galejo buti? blogai vakcina laikoma? ar dar koks velnias?

Aš irgi skiepijau Pestorin Mormyx.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sirgo 4 triušiai iš 20-ties skiepintų.

berots praitais metais, viena is klienciu mano sake augino 288triusius bet vakcinos teuzteko pinigu 200triusiu. tad paskiepijo 200 o likusius zadejo po algos skiepinti (apie po 3sav) tai per savaite laiko visi skiepinti nudvese, o neskiepiti gyveno, todel nebeskiepijo, skiepyjo dvivalente.

Kas cia galejo buti? blogai vakcina laikoma? ar dar koks velnias?

Aš irgi skiepijau Pestorin Mormyx.

Galejo vakcina atsildyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as noriu paklausti..Ar labai rizikuoju savo zuikuciais, jei nevakcinuosiu? :) Dabar mano 1,5 men, tai nieko dar nedariau su tom vakcinom. Kolkas sveiki mano akim ziurint. :)

labai,

pats laikas skiepyt,

kol kas niekur negirdet, kad vaiksciotu miksomatoze...

sake kad alytaus kraste ju sirgo,as siemet neskiepysiu nei vieno...ir rudeny pasakysiu rezultatus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...