Jump to content

amazone


zymantas

Recommended Posts

o tie datraciai kur keitaliojasi tvarkingi? gal dantuku nera? na pas mane buvo kad vaziuoji iki kokiu 5 km greiciu ji sedavo, tik pavarai greciau neseja.. tai pasikeles su ta rankena kur norma nustatant suki, pavarai ant gazo kaip sakoma ir ziuri ar seklos padavimo dantukai sukas ar ne. siaip itariu kad tie guoliukai ir baigiasi pas tave... bet menka cia beda. ten deze labai paprasta, atsidarius dangti kai pirma karta ardziau tai nustebau kad tiek mazai daliiu:))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tie datraciai kur keitaliojasi tvarkingi? gal dantuku nera? na pas mane buvo kad vaziuoji iki kokiu 5 km greiciu ji sedavo, tik pavarai greciau neseja.. tai pasikeles su ta rankena kur norma nustatant suki, pavarai ant gazo kaip sakoma ir ziuri ar seklos padavimo dantukai sukas ar ne. siaip itariu kad tie guoliukai ir baigiasi pas tave... bet menka cia beda. ten deze labai paprasta, atsidarius dangti kai pirma karta ardziau tai nustebau kad tiek mazai daliiu:))

o tu savo tvarkiai? Sėja geriau po remonto?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

taip. nusipirkau tuos guoliukus ir viskas ok. nes iki tol galejau seti tik iki 5 km/h greiciu tik greciau ir sustodavo nesedavo. as pirkau ja deveta ir tie guoliai buvo gatavi bet aisku pardavejas nieko apie tai nezinojo tipo:D

o kaip su kitom dalim?? man pvz reikia 3 riebokšliu..nebus problemų?? :icon-neutral:  1 visiškai guminis.. kitų 2 išorė metalizuota.. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su kitom dalim?? man pvz reikia 3 riebokšliu..nebus problemų?? :icon-neutral:  1 visiškai guminis.. kitų 2 išorė metalizuota.. :eusa-shifty:

as pirkau aseliu ivoriukes ir reibokslius is litagros. ten pagal kataloga jie suranda, jei neturi vietoje per kokia savaite parsiuncia. siaip jei zinai matmenis tai gali nulekti i litagra ir pasiziuresi ar tokiu eina gaut ar ne. siaip gali dar ir agrotekoje paziuret. as is ten pirkau galines visas uzerimo aketelias, tai visas uz 120 lt nusipirkau, kai litagroje man uzgiedojo 500

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau aseliu ivoriukes ir reibokslius is litagros. ten pagal kataloga jie suranda, jei neturi vietoje per kokia savaite parsiuncia. siaip jei zinai matmenis tai gali nulekti i litagra ir pasiziuresi ar tokiu eina gaut ar ne. siaip gali dar ir agrotekoje paziuret. as is ten pirkau galines visas uzerimo aketelias, tai visas uz 120 lt nusipirkau, kai litagroje man uzgiedojo 500

agroteka man toli...Lytagra žiurėsiu ka turi ir kiek nori  :icon-mrgreen:  tada dar Šiaulių Ketas turėtų tokiu guolių ir riebokšlių turėti...na ašelės  pas mane nekliba.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip gali su ingnera suderint kad atsiustu per siuntas, sumokesi pavedimu ir manau bedu nebus. zek kiek ten ketas uzsiprasys uz juos. 

guolius Lytagroje užsisakiau (pigiausiai pasiulė kažkas 45eur/vnt)..su riebokšliasi nebuvo problemu gavau guolių parduotuvėje.. darklausimas o kaip tie guoliu laikykliukai nusiima? tiesiog išsipresuoja? poto atgal ir užplaki viena gala? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Turiu Amazone D9 sekla uzzeria tipo dratiniai pirstai, kas man nelabai patinka. Siaip Amazone turi galimybe susikomplektuoti gale seklos prispaudimo ratukus, taciau originalus komplektas pinigine israiska nelabai zavi. Gal kas turi jau pasidares, arba gal kas turi su tokiais ratukais pirkes, reiktu info foto ir pan - bandysiu kazka darytis pats. Dekui vyrai uz betkokia info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

sveiki,

gal kas gali pasakyti kaip Amazone D7 (3 metru, diskine) nustatyti, kad galima būtų pasėti žolę. Ten kažkur kažką reikia perstatyti tik nelabai žinau ką ir kur. Ačiū

pradziai reiktu perstatyti sejimo rites kad seti tik su smulkiu seklu rite ir tik tada bandyti kalibruot sejimo norma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...