Jump to content

Traktorių Šou


shaulinis

Recommended Posts

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Panasu , kad kokia simtaja sekundes dali ir praleido o ir pagal ta lentele arunis turejo lekti su t7070 . Na bet mane truputi suintrigavo is arunio pateiktos lenteles galingumai , kaip jie neatitinka pagal gamintojo parodimus isbandyti realiai ant darbinio veleno :icon-rolleyes: . Tiek to , matau renginys buvo tikrai geras, kitamet butinai leksiu. Galetu ir musiskiai kazka panasaus su galvoti o dabar tik agrovizija visu firmu parodomieji zemes dirbimai daugiau reklama nei realus givenimas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nežinau kaip dėl to tikro gyvenimo, didžiausioje grupėj gal mažiausi skirtumai, kitose gan žiaurūs nuo mažiausio iki didžiausio

apie pavėluotą startą:

dsc0208yv.jpg

hmm kažkas atsitiko (bandau spėti belaukiant starto rankinis įsijungė)

dsc0209sa.jpg

ir dar stovi:

dsc0210dd.jpg

pagaliau pajudėjom, bet gerai tai, kad startą fiksuoja lazeris :)

dsc0212kff.jpg

na gi pažiūrim, kas vyksta toliau:

dsc0213ix.jpg

dsc0214gr.jpg

dsc0216wi.jpg

dsc0217d.jpg

dsc0219lb.jpg

dsc0226s.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nežinau kaip dėl to tikro gyvenimo, didžiausioje grupėj gal mažiausi skirtumai, kitose gan žiaurūs nuo mažiausio iki didžiausio

na kai pusfinalyje sustoja prie starto 160ag ir 196 tai klausimu kaip ir nebelieka :)

na bet, kad 160 papuolė į pusfinalį tai jau sakyčiau gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jūs pavarot kuo negalima apkaltint valdžios tuo kaltinat firmas. Gal tiek to nesakysiu ką manau apie tokius mastytojus.

1. Tame renginyje dalivavo bent 4 lietuvos firmos + kioskas, taigi 5 iš 6 banginių :)

2. Tokius renginius ne firmos organizuoja, pvz šitą žurnalas, paroda Kaune LŽŪU, agrovizija žemdirbystės institutas ir tt ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...aš irgi pastebėjau ,kad iš 34 traktorių nei vienos Valtros , nu ..blyn :icon-twisted: ..ir dar ,niekaip nesupratau to startavimo , kaip ty yr ,kaip ir duoda ženklą startuot ,o traktoriai pajuda tik už kokių 10s, gal kas paaiškins ...ir dar vienas "dyvas" patiko kaip zetoriukas -fenduką apdėjo ,per abu kalnus :eusa-clap:.. iš dičkių -varikliai mieliausiai prieš kalną "šnekėjo" tai Fendt, JCB ir Ferguson...man tas garsas patiko :icon-exclaim: tokie įspūdžiai ....o keliai ..kaip kopečiom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...aš irgi pastebėjau ,kad iš 34 traktorių nei vienos Valtros , nu ..blyn :icon-twisted: ..ir dar ,niekaip nesupratau to startavimo , kaip ty yr ,kaip ir duoda ženklą startuot ,o traktoriai pajuda tik už kokių 10s, gal kas paaiškins ...ir dar vienas "dyvas" patiko kaip zetoriukas -fenduką apdėjo ,per abu kalnus :eusa-clap:.. iš dičkių -varikliai mieliausiai prieš kalną "šnekėjo" tai Fendt, JCB ir Ferguson...man tas garsas patiko :icon-exclaim: tokie įspūdžiai ....o keliai ..kaip kopečiom

teisejas duoda zenkla kad paleistu skaiciavima tada ijungiamas laikmatis kuris skaiciuoja nuo 5 iki 0 uzsidegus 0 pajuda traktoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jūs pavarot kuo negalima apkaltint valdžios tuo kaltinat firmas. Gal tiek to nesakysiu ką manau apie tokius mastytojus.

1. Tame renginyje dalivavo bent 4 lietuvos firmos + kioskas, taigi 5 iš 6 banginių :)

2. Tokius renginius ne firmos organizuoja, pvz šitą žurnalas, paroda Kaune LŽŪU, agrovizija žemdirbystės institutas ir tt ir pan.

Shaulini ko toks piktas :icon-evil: Aš tikrai nesitikiu ,kad Kubilius suorganizuos panašų renginį ar pan.

1 Tikriausiai lietuvišku firmu latvijos padaliniai

2 O kodėl prie viso to neprijungus ir panašaus šou?

Aruni kas buvo nutikę vaikų aikštelėje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jūs pavarot kuo negalima apkaltint valdžios tuo kaltinat firmas. Gal tiek to nesakysiu ką manau apie tokius mastytojus.

1. Tame renginyje dalivavo bent 4 lietuvos firmos + kioskas, taigi 5 iš 6 banginių :)

2. Tokius renginius ne firmos organizuoja, pvz šitą žurnalas, paroda Kaune LŽŪU, agrovizija žemdirbystės institutas ir tt ir pan.

Shaulini ko toks piktas :icon-evil: Aš tikrai nesitikiu ,kad Kubilius suorganizuos panašų renginį ar pan.

1 Tikriausiai lietuvišku firmu latvijos padaliniai

2 O kodėl prie viso to neprijungus ir panašaus šou?

Aruni kas buvo nutikę vaikų aikštelėje?

Aš matai atvirkščiai didžiuojuosi Lietuva, mat iš Latvijos ir net Estijos autobusais važiuoja į "ką pasėsi..." ir "agroviziją", taigi jie daugiau turi mum ko pavydėt. ir dar kai latviškam renginį branduolį sudaro: Dotnuva, Lytagra, Dojus, Ivabaltė, Meteka, Visos kiek suprantu lietuviško kapitalo įmonės + kioskas ir Stokeris tai kas belieka latviam? tik kirovas ir Mc'cormika nežinau kas atstovavo. Taigi nėra čia ko nosis nukabint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aruni kas buvo nutikę vaikų aikštelėje?

saugiklis nudege pagrindinis :icon-redface: bet gan greitai problema buvo pasalinta ar ne :)

Norėjau isodinti sūnų pavažiuoti ipasakojęs ,kad čia lietuvis ,nes vis stresavo kad nieko nesupras.Bet čia gedimas ,vietinių eilutė ,tai ir išvažiavome per anksti :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...