Jump to content

HArdi siurblio gedimas 6 voztuvu


Recommended Posts

Visko gali but, bet guolius ir velena reiktu palikti paskutinėi eilei, pirmiausiai klausimas kuris monometras šokineja nes jie turetu but du, reiktu pirmoi eilei išvalyt ta taip vadinama savaime išsivalanti filtra, to filtro vidui yra tokia kaip pusle plasmasinė, jeigu i ja prisirenka vandens gali pradet pulsuot, purkštuvas turetu veikti ir be tos pusles. Jeigu slegis didelis tai prie siurblio geriau nelyst, jeigu vožtuvams kas atsitiktu tai kristu slegis, jeigu prakiurtu membrana tai vanduo pradetu begti pro ta velena ant kurio kardana dedi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

saku prie to pačio pasiteirausiu -kam monometro viršuj -"propkutė" su kraneliu (atsukt -užsukt).kokia jo paskirtis :icon-question: ...senam tai žiūriu iš vis skylė ir vsio...o gal pamečiau :eusa-think:

Kolegos manometras skysčiu užpildytas. Tam ir skirta tas dalykas užpildymui.

Atsitiko tokia beda atsirado pulsacija ir monometras sokinea labai , gal kosk voztuvas kertasi? kur ieskot bedos? siurblsy didelis panasus i elektros varikli, padekit pleaseee :D

Ardai siurblį ir dangteliuose yra vožtuvai. Kažkuris neuždaro - arba spyruoklė arba kažkokio brudo pastrigę. plius diafragma gali būti trūkus. Daugiau ten nieko stebūklingo nebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo kiek žinau turi būt manometrai purkštuvui su tuom tirštu skysčiu. Įdomu kiek panašiai anie kainuoja? Jaučiu nepigūs...

kiek duosi? metos toks garaze :lol:

Tau Gerai Raimi , kad tokie dalykai mėtosi po garažą. :eusa-think: O man teko pirkt naują aišku patį pigiausią už 45lt.

kazkada 80 litu palikau....

dabar nereikalingas ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

filtrai isvalyti purkstukai taip pat,kiek puciasi oro i ta membrana gal zinot? :eusa-think:

Ten pučiasi jei neklystu nuo 0,5 iki 1,0 atm, bet dėl to neturi būti labai stiprių slėgio pakitimų, tik nežymi pulsacija. Įsitikink, kad jau visus filtrus išvalei tinkamai, ypač įsiurbimo. Jei tas nepadeda, gali būti sulūžę ar pastrigę vožtuvai. Koks čia purkštuvas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti
×
×
  • Create New...