Jump to content

Plūgai OVERUM


ausrius

Recommended Posts

Na bent pas mane jusu vadinami smeliai nuo 42 iki 58balu smelio turiu 3ha ir molio juodo 3ha visa kita zeme normali.  Koks man tolkas meluoti jog tiek uzariu ir nesudyla?  Jei taip diltu kaip sakot, reiškiasi tada bearimine pereit kurkas geriau būtų, bet tada skutikai ar sejelkos turi sudilti ir per savaite ar dvi. Žodžiu stebulu nebūna, žemė per lietuva skirtinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliais metaos kai drėgmės režimas yrA užmiršti tuos kaltus viena komplekčiuka sunaudoji. Bet pernai tiek man tiek kolegao ar kvernas ar overumas ar kuhmas viena diena arimo or vsio ryte dedi naujus. Pasakom netikiu ypač kaip pernai, lindo tik prikabinami plugai normaliai, apie pakabinamus nešneku....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-08 at 22:02, edviuks pranešimas:

Tu rankoje laikai tikrai ne orginala overum . O padielka .

Kaip dyla padielka prieš originalą tai jau kita diskusija, o kaltai panašūs. Tai jei kverno ir overumo savininkai susidės padielkas, tai manau jų dilimą galima drąsiai lyginti, taip pat ir susidėjus originalus, nes kaltai panašaus dydžio.

On 2019-04-02 at 10:24, edviuks pranešimas:

Vien detales dydis, ir jos hektaru skaiciaus atlaikymas yra nesulyginami dalykai

Kvernelendo būna tipo stiprinti, 1mm storesni, gal kokia danga padengti, tai gal ir laiko ilgiau. Lyginant kiek hektarų suarėt reiktų rašyt kokiais kaltais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
prieš valandą, uk.Povilas pranešimas:

Čia kuri vieta ta krūtinė ? Nes tik pirmą kartą noragus su lauko lentom pakeičiau, nes plūgas naujas pirktas.

Priekį verstuvės dedasi, bet čia tik dažus nušveitė, pagal foto kaip nauja. Galvojau kad pakeista. Koks plūgas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...