Jump to content

Kiek laikote karvių?


Vitalijus

Recommended Posts

  • Atsakymai 61
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Rasiau ir jau pieno direktyva igyvendinau. O nitratus jau gaunam lėsas. Pernai nusipirkom srutvezi. siais metais turėtų atvest transporteri, o kitais metais bus krautuvas. Na mums skyre Apie 50 tūkst.

O pirmuoju projektu nusipirkom saldytuva ir isirengėm pieno bloka.

Butu idomu suzinoti koki srutvezi nusipirkai.Kokia talpa ir koks srutu isleidimas.Is kur pirkai.Ta prasme pievom naudojama paprastas isleidimas per galine anga srutvezio gale,arba perskirstomasias zarnas arba dar per pavazinius noragelius.Uzsienietiski nauji tai brangus,srutvezi padevata teko matyti internete skelbime 8tonu Joskin uz 16 tukst litu pardavinejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes ispradziu uzsiiminėjome kiaulėmis, bet kai vienu momentu nukrito ju kaina, mes buvusia kiaulių fermą pertvarkėm į karvidę. Karvės laikomos priristos. Kadangi buvo kiauliu ferma tai ir paliko grandininis transporteris. O tas transporteris jau naudojamas gal koki 30 metų tai jis jau nebelabai koks. Kitoje fermos pusėje kur nėra karvių laikom ispaudas. o sienaini tai su traktorium isivezam i vidu kolkas dar lapkų pagalba, bet vėliau kai turėsim krautuva naudosim jį :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...