Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Čia Thlaspi arvense. Pas mane tokių irgi pilna pridygę, iš rudens nepurkšti. 

Ką, Zvanai, naudosi? nes matau "herbaras" neblogas pridygęs. Man siūlo tombo naudoti...

 

Taigi sakiau, kad sekatoriu ir nzn ar dadet dar mcpa, bet jauciu dar ir axial reikes daug kur nes smilguoles beveik visur yra, o vasarojus avizos kas met vis atsiranda is kazkur. Cia lauko kampe tu zoliu daugiau radau tai atrodo nekaip :) d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buna pas mane tuscios avizos prisiminiau dar buna ir mieziuose tuscios avizos o mieziam negalima tombo naudot tai mieziam da nuo avizu pridedu foxtroto.

 

manau turesiu ir as reikalu mieziuose su ta tusciaja aviza, tai planavau pirma karta varyt su arrat arba calibre ir paskui daryt dar viena vaziavima su axial vien del tos avizos, bet sudominai su tuo foxtrot, kiek jo dedi hektarui maisydamas su arrat? O purskiant iki mieziu krumijimosi vidurio (BBCH 25, kaip reikalauja arrat) ta aviza jau buna sudygus? nes teko girdet kad ji lygtais is giliai lenda ir ilgai trunka kol islenda, tai gal vien del to efektyviau naudot axial kad butu uztikrinciau jog jau tos visos avizos pasirode? ir kokia kaina to foxtrot hektarui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zvanas, pas tave dirvine čiužutė, pas mane tai raudonziedziu notreliu daug.

neiziuriu bet jei cia ciuzute tai sekatorius gan ilgai pernai ja ciuzino... :icon-rolleyes:  gal truputi peraugus jau buvo kiek...

o prietopacio turiu lauka viena kur rugiageles vezi varo.. pernai vasariniuose kvieciuose su sekatorium + estet (nebepamenu ar abu perkarta :icon-rolleyes: ) scandagra patare tai gerai paime, ka patartumet siemet? bus ten mieziai pagal sejomaina.. :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...